Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la lakilone » 13 jun 2026, 11:14

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?
Željezničar über alles

SanaBosna
Postovi: 1384
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la SanaBosna » 13 jun 2026, 11:15

Nemoj te zaboraviti da covjek nije mogao iz penal dati gol

@Edincapitano kakve veze ime da li ga dijete zove babo ili tata......mozda je trece papa
Zadnja izmjena: SanaBosna, dana/u 13 jun 2026, 11:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dzemil
Postovi: 1279
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la dzemil » 13 jun 2026, 11:18

Bogdanović o promašaju Demirovića: "Sine, kad ćeš ga dati ako ne sad? Kukavički je primio loptu"
Mislim u pravu je čovjek i Demir ima previše kredita i zaštite od strane selektora i stručnog štaba. Ja sam ga redovno kritikovao, ali nešto mi se ne da stalno momka kritikovati ili vrijeđati.

Možda bi bilo fer malo ga odmoriti, jer i on sam sigurno ima preveliki pritisak zbog činjenice da ne zabija. Da malo nije na radaru javnosti i da se malo opusti.

Avatar
DamirT
Postovi: 30993
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 11:18

lakilone je napisao/la:
13 jun 2026, 11:14
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?
U top 5 je sigurno. Ali ne cudi od covjeka koji ne zna da se Panama i Katar ne nalaze na istom kontinentu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1246
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Wilshere10 » 13 jun 2026, 11:18

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Broj 5. Sisaj nam spolovilo, meni i Demiru :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

inzomni
Postovi: 1608
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 13 jun 2026, 11:24

Jovo Lukić u prvom nastupu postao heroj, Bajrak i Kerim u dva nastupa pa čitava država nosi njihove dresove.
Tarik, Katić itd more primjera.
Država gdje te prelako ljudi zagotive i postanu ti podrška ko nikad, čak i kad psuješ pred kamerama postaneš omiljen.

Tabak se pojavi u tri utakmice, postane idol. Ljudi prate sve moguće i nemoguće vijesti o njegovoj povredi. Ne prestaje se listanje štampe.

Ti u takvoj atmosferi postaneš najgori od najgorih. Vlastitom zaslugom. Ljude prosto počne bolit ona stvar šta ti se dešava, eto čuli su da plaćaš pivu u Štutgartu.

Doveo u pitanje prolaz prvog kola baraža, doveo u pitanje baraž, doveo u pitanje drugo kolo, doveo u pitanje prolaz grupe na SP. Dokle?
Zadnja izmjena: inzomni, dana/u 13 jun 2026, 11:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1643
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Wolffire » 13 jun 2026, 11:24

lakilone je napisao/la:
13 jun 2026, 11:14
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?
Dajte covjeku zlatnu kantu i dozivotni ban. Jel moguce da ovakav tukan orgija po forumu.

AnelMid
Postovi: 966
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la AnelMid » 13 jun 2026, 11:24

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Ne seri

Edincapitano
Postovi: 1659
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 11:26

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 11:18
lakilone je napisao/la:
13 jun 2026, 11:14
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?
U top 5 je sigurno. Ali ne cudi od covjeka koji ne zna da se Panama i Katar ne nalaze na istom kontinentu.
Makar ne drkam nekoj zeni iz Mexica s tribina kao ti iz one druge teme, balavac nikad nisi vidio zene. ”Bolje da se skroz skine”. Klinac mali

Edincapitano
Postovi: 1659
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 11:28

SanaBosna je napisao/la:
13 jun 2026, 11:15
Nemoj te zaboraviti da covjek nije mogao iz penal dati gol

@Edincapitano kakve veze ime da li ga dijete zove babo ili tata......mozda je trece papa
Nista nema veze u zivotu, nek se prekrsti isto, sta ima bolan veze? Hajd ba, samo su nas klali 4 godine ali nema veze pusti to

FerdinandF
Postovi: 642
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 11:28

Wilshere10 je napisao/la:
13 jun 2026, 11:18
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Broj 5. Sisaj nam spolovilo, meni i Demiru :yawn:
Edincapitano kladičan primjer balije

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 11:30

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:28
SanaBosna je napisao/la:
13 jun 2026, 11:15
Nemoj te zaboraviti da covjek nije mogao iz penal dati gol

@Edincapitano kakve veze ime da li ga dijete zove babo ili tata......mozda je trece papa
Nista nema veze u zivotu, nek se prekrsti isto, sta ima bolan veze? Hajd ba, samo su nas klali 4 godine ali nema veze pusti to
Pa nek se prekrsti, sta ima veze.

Tata koji zna da Panama i Katar nisu isti kontinent >>>>> babo koji ne zna to.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

FerdinandF
Postovi: 642
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 11:31

Principatus je napisao/la:
13 jun 2026, 09:10
Demirovic nazalost mora na klupu u sljedecoj utakmici, nemozemo sebi priustiti da cekamo da on proradi. Ili Barbarez mora nesto mijenjati na igri kako bi mu prilagodili stil, da postane efektivan kao i u Stuttgartu. No problem je sto on masi zicere konstanto, to je najveci problem, tu nece nikakva promjena u nasoj igri ista promijenuti.

Bolje je pojacati sredinu sa jos jednim igracem ili Dzeko+Lukic, Dzeko+Tabakovic. Sad ce neki reci kako su ti igraci suvise slicni fizicki itd. nema veze, oni pogadjaju, daju golove, to nam treba. Demirovicu dati kasnije ponovo sansu protiv Katara 30 minuta ili poslije SPa, da proradi, ali ne na SPu vise.
Da imalo šta kontaš, skonto bi da Barba stoji uza svojih igrača, i da ga zbog promašaja neće ostavit na klupi, jer bi mu tako ubio i ono malo samopouzdanja preostalog.

Edincapitano
Postovi: 1659
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 11:32

Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 11:30
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:28
SanaBosna je napisao/la:
13 jun 2026, 11:15
Nemoj te zaboraviti da covjek nije mogao iz penal dati gol

@Edincapitano kakve veze ime da li ga dijete zove babo ili tata......mozda je trece papa
Nista nema veze u zivotu, nek se prekrsti isto, sta ima bolan veze? Hajd ba, samo su nas klali 4 godine ali nema veze pusti to
Pa nek se prekrsti, sta ima veze.

Tata koji zna da Panama i Katar nisu isti kontinent >>>>> babo koji ne zna to.
Pa jest se prekrstio, samo nije zvanicno ;)

FerdinandF
Postovi: 642
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 11:33

Meni lično dosta govori ponašanje van terena. Šminkeraj, bijesna auta, poziranje...
Gledaj Džeku. Nema zrno toga, a nije da se nema čime ****.

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la spolacentra » 13 jun 2026, 11:34

Boli nekoga k sto se prekrstio, njegova stvar. Tebi ni iz dzepa ni u dzep. Bolestan si prijatelju.

Avatar
hz1987
Postovi: 2297
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la hz1987 » 13 jun 2026, 11:38

Dajte ljudi sankcionisite ovakve degutantne i pro-fasisticke postove! Ima li Administrator ovdje? Pa stvarnoooo....Fuuuj

Sto se tice Ermedina, iz utakmice u utakmicu ce igrati sve u vecem grcu zbog svega sto se desava. A i medijski pritisak js teret. Tesko je da ce se iskobeljati iz ovoga davajuci mu prilike i prilike i minute i minute. Nije ovdje vise stvar povjerenja/nepovjerenja. Ovdje je nesto drugo u pitanju, jer ono bi u Stuttgartu pospremio 7x od 8 pokusaja. Ovo sto mu se desava, nema veze sa kvalitetom, znanjem/neznanjem. Ovo je samo psiholoski moment koji mu neko mora razrijesiti. Ocekivati u narednim da procepi je iluzorno i besmisleno. On nece dati gola dok god u glavi ne rascisti i smiren istrci na teren. Vjerovatnoca da ce dati i da ce ga krenuti s ocepljenjem je do 5%. To bi znacilo da mora odigrati jos 20 utakmica da bi utrefio. Bolje je taj postotak ganjati ili sa psihologom ili sa motivatorom ili sa klupe. On psihicki nije za 90min, beskoristan je i pored svega sto leta, ganja igrace, trci...dzaba mu, nema gola. Bez gola se ne zivi

ElAn10
Postovi: 618
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la ElAn10 » 13 jun 2026, 11:39

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
O cemu ti pricas kamenjaru jedan sta ti znas kako se u bosni govori, to je sasvim normalno da neki kazu tata, ne seri kad nemas blage veze o nekim stvarima, svi znamo sta si i ko si i opet te tolerisemo iako samo provociras, ti si odavno za ban kao i pola foruma, ne razumijem zasto admini nista ne rade uvez toga, banujte vise ovu stoku!

Avatar
denimen99
Postovi: 3706
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la denimen99 » 13 jun 2026, 11:40

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 11:05
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj
Glupane, kako te nije sramota?
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

inzomni
Postovi: 1608
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 13 jun 2026, 11:40

Poznaje li neko napadača u 2026. godini koji trči, ganja loptu, vrši pritisak na igrača, a ne zabija golove uopšte? Jel se rodio takav?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 231983, bh22, boki86, CHR, DeeWa, General505, Google [Bot], linethreader, MostarReds22, Shevko, StevieG8 i 100 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []