Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Željezničar über alles
Re: Ermedin Demirović
Nemoj te zaboraviti da covjek nije mogao iz penal dati gol
@Edincapitano kakve veze ime da li ga dijete zove babo ili tata......mozda je trece papa
@Edincapitano kakve veze ime da li ga dijete zove babo ili tata......mozda je trece papa
Zadnja izmjena: SanaBosna, dana/u 13 jun 2026, 11:19, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Ermedin Demirović
Mislim u pravu je čovjek i Demir ima previše kredita i zaštite od strane selektora i stručnog štaba. Ja sam ga redovno kritikovao, ali nešto mi se ne da stalno momka kritikovati ili vrijeđati.Bogdanović o promašaju Demirovića: "Sine, kad ćeš ga dati ako ne sad? Kukavički je primio loptu"
Možda bi bilo fer malo ga odmoriti, jer i on sam sigurno ima preveliki pritisak zbog činjenice da ne zabija. Da malo nije na radaru javnosti i da se malo opusti.
Re: Ermedin Demirović
U top 5 je sigurno. Ali ne cudi od covjeka koji ne zna da se Panama i Katar ne nalaze na istom kontinentu.lakilone je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:14Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Wilshere10
- Postovi: 1246
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Broj 5. Sisaj nam spolovilo, meni i DemiruEdincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Re: Ermedin Demirović
Jovo Lukić u prvom nastupu postao heroj, Bajrak i Kerim u dva nastupa pa čitava država nosi njihove dresove.
Tarik, Katić itd more primjera.
Država gdje te prelako ljudi zagotive i postanu ti podrška ko nikad, čak i kad psuješ pred kamerama postaneš omiljen.
Tabak se pojavi u tri utakmice, postane idol. Ljudi prate sve moguće i nemoguće vijesti o njegovoj povredi. Ne prestaje se listanje štampe.
Ti u takvoj atmosferi postaneš najgori od najgorih. Vlastitom zaslugom. Ljude prosto počne bolit ona stvar šta ti se dešava, eto čuli su da plaćaš pivu u Štutgartu.
Doveo u pitanje prolaz prvog kola baraža, doveo u pitanje baraž, doveo u pitanje drugo kolo, doveo u pitanje prolaz grupe na SP. Dokle?
Tarik, Katić itd more primjera.
Država gdje te prelako ljudi zagotive i postanu ti podrška ko nikad, čak i kad psuješ pred kamerama postaneš omiljen.
Tabak se pojavi u tri utakmice, postane idol. Ljudi prate sve moguće i nemoguće vijesti o njegovoj povredi. Ne prestaje se listanje štampe.
Ti u takvoj atmosferi postaneš najgori od najgorih. Vlastitom zaslugom. Ljude prosto počne bolit ona stvar šta ti se dešava, eto čuli su da plaćaš pivu u Štutgartu.
Doveo u pitanje prolaz prvog kola baraža, doveo u pitanje baraž, doveo u pitanje drugo kolo, doveo u pitanje prolaz grupe na SP. Dokle?
Zadnja izmjena: inzomni, dana/u 13 jun 2026, 11:28, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Ermedin Demirović
Dajte covjeku zlatnu kantu i dozivotni ban. Jel moguce da ovakav tukan orgija po forumu.lakilone je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:14Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
Re: Ermedin Demirović
Ne seriEdincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Makar ne drkam nekoj zeni iz Mexica s tribina kao ti iz one druge teme, balavac nikad nisi vidio zene. ”Bolje da se skroz skine”. Klinac maliDamirT je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:18U top 5 je sigurno. Ali ne cudi od covjeka koji ne zna da se Panama i Katar ne nalaze na istom kontinentu.lakilone je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:14Da li je ovo jedan od najglupljih postova u historiji ovog foruma?Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Nista nema veze u zivotu, nek se prekrsti isto, sta ima bolan veze? Hajd ba, samo su nas klali 4 godine ali nema veze pusti to
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Edincapitano kladičan primjer balijeWilshere10 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:18Broj 5. Sisaj nam spolovilo, meni i DemiruEdincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj![]()
Re: Ermedin Demirović
Pa nek se prekrsti, sta ima veze.Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:28Nista nema veze u zivotu, nek se prekrsti isto, sta ima bolan veze? Hajd ba, samo su nas klali 4 godine ali nema veze pusti to
Tata koji zna da Panama i Katar nisu isti kontinent >>>>> babo koji ne zna to.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Da imalo šta kontaš, skonto bi da Barba stoji uza svojih igrača, i da ga zbog promašaja neće ostavit na klupi, jer bi mu tako ubio i ono malo samopouzdanja preostalog.Principatus je napisao/la: ↑13 jun 2026, 09:10Demirovic nazalost mora na klupu u sljedecoj utakmici, nemozemo sebi priustiti da cekamo da on proradi. Ili Barbarez mora nesto mijenjati na igri kako bi mu prilagodili stil, da postane efektivan kao i u Stuttgartu. No problem je sto on masi zicere konstanto, to je najveci problem, tu nece nikakva promjena u nasoj igri ista promijenuti.
Bolje je pojacati sredinu sa jos jednim igracem ili Dzeko+Lukic, Dzeko+Tabakovic. Sad ce neki reci kako su ti igraci suvise slicni fizicki itd. nema veze, oni pogadjaju, daju golove, to nam treba. Demirovicu dati kasnije ponovo sansu protiv Katara 30 minuta ili poslije SPa, da proradi, ali ne na SPu vise.
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Pa jest se prekrstio, samo nije zvanicnoMadal je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:30Pa nek se prekrsti, sta ima veze.Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:28Nista nema veze u zivotu, nek se prekrsti isto, sta ima bolan veze? Hajd ba, samo su nas klali 4 godine ali nema veze pusti to
Tata koji zna da Panama i Katar nisu isti kontinent >>>>> babo koji ne zna to.
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Meni lično dosta govori ponašanje van terena. Šminkeraj, bijesna auta, poziranje...
Gledaj Džeku. Nema zrno toga, a nije da se nema čime ****.
Gledaj Džeku. Nema zrno toga, a nije da se nema čime ****.
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Boli nekoga k sto se prekrstio, njegova stvar. Tebi ni iz dzepa ni u dzep. Bolestan si prijatelju.
Re: Ermedin Demirović
Dajte ljudi sankcionisite ovakve degutantne i pro-fasisticke postove! Ima li Administrator ovdje? Pa stvarnoooo....Fuuuj
Sto se tice Ermedina, iz utakmice u utakmicu ce igrati sve u vecem grcu zbog svega sto se desava. A i medijski pritisak js teret. Tesko je da ce se iskobeljati iz ovoga davajuci mu prilike i prilike i minute i minute. Nije ovdje vise stvar povjerenja/nepovjerenja. Ovdje je nesto drugo u pitanju, jer ono bi u Stuttgartu pospremio 7x od 8 pokusaja. Ovo sto mu se desava, nema veze sa kvalitetom, znanjem/neznanjem. Ovo je samo psiholoski moment koji mu neko mora razrijesiti. Ocekivati u narednim da procepi je iluzorno i besmisleno. On nece dati gola dok god u glavi ne rascisti i smiren istrci na teren. Vjerovatnoca da ce dati i da ce ga krenuti s ocepljenjem je do 5%. To bi znacilo da mora odigrati jos 20 utakmica da bi utrefio. Bolje je taj postotak ganjati ili sa psihologom ili sa motivatorom ili sa klupe. On psihicki nije za 90min, beskoristan je i pored svega sto leta, ganja igrace, trci...dzaba mu, nema gola. Bez gola se ne zivi
Sto se tice Ermedina, iz utakmice u utakmicu ce igrati sve u vecem grcu zbog svega sto se desava. A i medijski pritisak js teret. Tesko je da ce se iskobeljati iz ovoga davajuci mu prilike i prilike i minute i minute. Nije ovdje vise stvar povjerenja/nepovjerenja. Ovdje je nesto drugo u pitanju, jer ono bi u Stuttgartu pospremio 7x od 8 pokusaja. Ovo sto mu se desava, nema veze sa kvalitetom, znanjem/neznanjem. Ovo je samo psiholoski moment koji mu neko mora razrijesiti. Ocekivati u narednim da procepi je iluzorno i besmisleno. On nece dati gola dok god u glavi ne rascisti i smiren istrci na teren. Vjerovatnoca da ce dati i da ce ga krenuti s ocepljenjem je do 5%. To bi znacilo da mora odigrati jos 20 utakmica da bi utrefio. Bolje je taj postotak ganjati ili sa psihologom ili sa motivatorom ili sa klupe. On psihicki nije za 90min, beskoristan je i pored svega sto leta, ganja igrace, trci...dzaba mu, nema gola. Bez gola se ne zivi
Re: Ermedin Demirović
O cemu ti pricas kamenjaru jedan sta ti znas kako se u bosni govori, to je sasvim normalno da neki kazu tata, ne seri kad nemas blage veze o nekim stvarima, svi znamo sta si i ko si i opet te tolerisemo iako samo provociras, ti si odavno za ban kao i pola foruma, ne razumijem zasto admini nista ne rade uvez toga, banujte vise ovu stoku!Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
Re: Ermedin Demirović
Glupane, kako te nije sramota?Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:05Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Ermedin Demirović
Poznaje li neko napadača u 2026. godini koji trči, ganja loptu, vrši pritisak na igrača, a ne zabija golove uopšte? Jel se rodio takav?
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, bh22, boki86, CHR, DeeWa, General505, Google [Bot], Hansestadt, linethreader, MostarReds22, Nim, Shevko, StevieG8 i 106 gostiju.



