Pa fulali su kišu zicera po utakmici najbolji u ovom sportu,kada je najpotrebnije pa šta cemo sad?
Ne igra najbolje u repki? Pa da si jucer Halanda imao umjesto njega,ne bi 10 dodira imao.
Svi bi mi,kao i on zeljeli da je zabio,dobili guzovace ali nije i nismo.Dalje se ide,nije stalo vrijeme,sanse i dalje poprilicno dobre.
Rasprava o njegovom promasaju se treba prebaciti na raspravu o nasoj nemoći 90minuta na terenu da se iskreira jedna smislena akcija za koju sam siguran da je on najmanje zaslusan…


