Al momak fulio 1 zicer,ljudi mu dušu kidaju kao da je dobio crveni u 4minuti utakmice
Pa fulali su kišu zicera po utakmici najbolji u ovom sportu,kada je najpotrebnije pa šta cemo sad?
Ne igra najbolje u repki? Pa da si jucer Halanda imao umjesto njega,ne bi 10 dodira imao.
Svi bi mi,kao i on zeljeli da je zabio,dobili guzovace ali nije i nismo.Dalje se ide,nije stalo vrijeme,sanse i dalje poprilicno dobre.
Rasprava o njegovom promasaju se treba prebaciti na raspravu o nasoj nemoći 90minuta na terenu da se iskreira jedna smislena akcija za koju sam siguran da je on najmanje zaslusan…
A idi u qrac bezobrazni. Kakve gluposti valjaš.
Šta se neko raspravlja sa ovim degenom.
Vidi,prva stvar.Takav “jezik” ostavi za livadu sa koje pišeš.Tako se obracaj ukucanima,kravama i krugu bića koji djele zrak na istoj livadi sa koje dolazis.
Druga stvar,zamolio bi te da nam das jasno argument na kojoj poziciji i ko subti nasi superstarovi koji bi igrali u prvih 11 Kanade.
U sustini vjerovatno jedini Demirovic bi bio igrac za Kanade.Igrac koji brzinom,tempom i dinamikom moze igrati u takvoj ekipi.
Aj još jednom pogledaj golmane i odbranu pa se javi. Ne lupaj gluposti. Ili slučajno naši igrači igraju u boljim klubovima ?
Kakvu bolan odbranu,stoji nam 8 igraca u 16 metara jer nisu u stanju da se izvuku iz svojih 30m od gola.Kakvom kvalitetu pises,ljudi su nam preskakali bekove i stopere na terenu.Imali 10 ulijetanja u 16metara neometano.
Kanada je odlicna ekipa,altetska.Bit ce tezak rival vecini ekipa na turniru.Imali su ultra los dan i efikasnost,sta oni trebaju pisati? Onog crnca sto je 3 zicera fulio odma ga vratiti u Sudan nazad?
Al momak fulio 1 zicer,ljudi mu dušu kidaju kao da je dobio crveni u 4minuti utakmice
Pa fulali su kišu zicera po utakmici najbolji u ovom sportu,kada je najpotrebnije pa šta cemo sad?
Ne igra najbolje u repki? Pa da si jucer Halanda imao umjesto njega,ne bi 10 dodira imao.
Svi bi mi,kao i on zeljeli da je zabio,dobili guzovace ali nije i nismo.Dalje se ide,nije stalo vrijeme,sanse i dalje poprilicno dobre.
Rasprava o njegovom promasaju se treba prebaciti na raspravu o nasoj nemoći 90minuta na terenu da se iskreira jedna smislena akcija za koju sam siguran da je on najmanje zaslusan…
Problem je u cinjenici da mi nemamo taj luksuz redanja neiskoristenih sansi.
Demirovic nama donosi mnogo, al situacija je kriticna kada su golovi u pitanju.
Ono sinoc bi 9/10 ispodprosjecnih napadaca zabili gol.
Zadnje sada što treba je da ga novinari pred utakmicu protiv Švice pitaju za promašaj. Poznavajući naše novinare prvo će ga to pitati pa onda kakva je atmosfera.
Vidi,prva stvar.Takav “jezik” ostavi za livadu sa koje pišeš.Tako se obracaj ukucanima,kravama i krugu bića koji djele zrak na istoj livadi sa koje dolazis.
Druga stvar,zamolio bi te da nam das jasno argument na kojoj poziciji i ko subti nasi superstarovi koji bi igrali u prvih 11 Kanade.
U sustini vjerovatno jedini Demirovic bi bio igrac za Kanade.Igrac koji brzinom,tempom i dinamikom moze igrati u takvoj ekipi.
Aj još jednom pogledaj golmane i odbranu pa se javi. Ne lupaj gluposti. Ili slučajno naši igrači igraju u boljim klubovima ?
Kakvu bolan odbranu,stoji nam 8 igraca u 16 metara jer nisu u stanju da se izvuku iz svojih 30m od gola.Kakvom kvalitetu pises,ljudi su nam preskakali bekove i stopere na terenu.Imali 10 ulijetanja u 16metara neometano.
Kanada je odlicna ekipa,altetska.Bit ce tezak rival vecini ekipa na turniru.Imali su ultra los dan i efikasnost,sta oni trebaju pisati? Onog crnca sto je 3 zicera fulio odma ga vratiti u Sudan nazad?
Kakve veze nasa igra ima sa tim sto si rekao da su im igrači kvalitetniji na svakoj poziciji ? Shvatas li kakve gluposti lupaš ?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
Al momak fulio 1 zicer,ljudi mu dušu kidaju kao da je dobio crveni u 4minuti utakmice
Pa fulali su kišu zicera po utakmici najbolji u ovom sportu,kada je najpotrebnije pa šta cemo sad?
Ne igra najbolje u repki? Pa da si jucer Halanda imao umjesto njega,ne bi 10 dodira imao.
Svi bi mi,kao i on zeljeli da je zabio,dobili guzovace ali nije i nismo.Dalje se ide,nije stalo vrijeme,sanse i dalje poprilicno dobre.
Rasprava o njegovom promasaju se treba prebaciti na raspravu o nasoj nemoći 90minuta na terenu da se iskreira jedna smislena akcija za koju sam siguran da je on najmanje zaslusan…
Problem je u cinjenici da mi nemamo taj luksuz redanja neiskoristenih sansi.
Demirovic nama donosi mnogo, al situacija je kriticna kada su golovi u pitanju.
Ono sinoc bi 9/10 ispodprosjecnih napadaca zabili gol.
Pa onda bi i Haland slican status imao.
Evidnetno da je on najmanji problem.
Prije 4 dana gledam utakmicu,Ronaldo sta je promasio ni Demirovic ne bi
Slazem se da je trebao zabiti,ali nije i gotovo sad.Moja najveca zamjerka u svemu je sto nije instinktivno reagovao i opalio je,vec su mu se sklupcala jaja i krenuo je ma “safe” driblati golmana pa mozda dobije penal i crveni a na kraju nista.Momenat,stotinka,nesigurnost i dobijes sto dobijes.
Demirovic nazalost mora na klupu u sljedecoj utakmici, nemozemo sebi priustiti da cekamo da on proradi. Ili Barbarez mora nesto mijenjati na igri kako bi mu prilagodili stil, da postane efektivan kao i u Stuttgartu. No problem je sto on masi zicere konstanto, to je najveci problem, tu nece nikakva promjena u nasoj igri ista promijenuti.
Bolje je pojacati sredinu sa jos jednim igracem ili Dzeko+Lukic, Dzeko+Tabakovic. Sad ce neki reci kako su ti igraci suvise slicni fizicki itd. nema veze, oni pogadjaju, daju golove, to nam treba. Demirovicu dati kasnije ponovo sansu protiv Katara 30 minuta ili poslije SPa, da proradi, ali ne na SPu vise.
Da imalo šta kontaš, skonto bi da Barba stoji uza svojih igrača, i da ga zbog promašaja neće ostavit na klupi, jer bi mu tako ubio i ono malo samopouzdanja preostalog.
Bitan je tim, ne pojedini igraci. Moze mu dati 20-30 minuta sa klupe uzeti pritisak sa njega. 1 gol u 10 utakmica za napadaca -》klupa. Koliko jos treba da promasi? On se dovoljno izmasio. Alajbegovic isto krece sa klupe skoro svaku utakmicu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
Prije 4 dana gledam utakmicu,Ronaldo sta je promasio ni Demirovic ne bi
Kakvo je to sad poredjenje? Ronaldo je zadužio Portugal, pa i čitav svijet. A Demirović nije ni klub, a kamoli Bosnu.
Mi možemo pričati o Džeki u tom kontekstu da se čovjekovo šetanje po terenu može oprostiti zbog nekih bliceva koje ima i u kojima može riješiti utakmicu, ali to je Džeko zaradio kroz 20 godina igre. Demirović nazalost ništa nije uradio u reprezentaciji. Ne mislim da ga treba klupirati jer nemamo trenutno alternative. Da imamo pejcinovica pa da nam on igra umjesto njega. Ovako sutiti i trpiti.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Prije 4 dana gledam utakmicu,Ronaldo sta je promasio ni Demirovic ne bi
Kakvo je to sad poredjenje? Ronaldo je zadužio Portugal, pa i čitav svijet. A Demirović nije ni klub, a kamoli Bosnu.
Mi možemo pričati o Džeki u tom kontekstu da se čovjekovo šetanje po terenu može oprostiti zbog nekih bliceva koje ima i u kojima može riješiti utakmicu, ali to je Džeko zaradio kroz 20 godina igre. Demirović nazalost ništa nije uradio u reprezentaciji. Ne mislim da ga treba klupirati jer nemamo trenutno alternative. Da imamo pejcinovica pa da nam on igra umjesto njega. Ovako sutiti i trpiti.
Ma vidis da je covjek pobudalio Demirovica i Ronalda stavlja u istu rečenicu.
Cak je gore Demirovica i Halanda uporedio