Ne cudi od navijaca Barkelone. Najveci debili na forumu.RobijaNicaze1945 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 14:11Ma vidis da je covjek pobudalio Demirovica i Ronalda stavlja u istu rečenicu.DeeWa je napisao/la: ↑13 jun 2026, 14:07Kakvo je to sad poredjenje? Ronaldo je zadužio Portugal, pa i čitav svijet. A Demirović nije ni klub, a kamoli Bosnu.
Mi možemo pričati o Džeki u tom kontekstu da se čovjekovo šetanje po terenu može oprostiti zbog nekih bliceva koje ima i u kojima može riješiti utakmicu, ali to je Džeko zaradio kroz 20 godina igre. Demirović nazalost ništa nije uradio u reprezentaciji. Ne mislim da ga treba klupirati jer nemamo trenutno alternative. Da imamo pejcinovica pa da nam on igra umjesto njega. Ovako sutiti i trpiti.
Cak je gore Demirovica i Halanda uporedio![]()
Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Ermedin Demirović
Momak trci za dvojicu, trudi se, svuda ga ima po terenu. Jako koristan igrac, a to sto ga gol nece...proradice aBd.
-
rossonero85
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Problem je što mi inače jako teško stvaramo šanse, a čak i kad konačno nešto napravimo u napadu, ovaj lik na svakoj utakmici fuli stopostotni zicer.
Ovo da je zabio, bilo bi 2:0 i gotovo sigurna pobjeda. Nemamo mi taj luksuz promašivanja ovakvih prilika kad se zna da se bukvalno porađamo u igri prema naprijed.
Ovo da je zabio, bilo bi 2:0 i gotovo sigurna pobjeda. Nemamo mi taj luksuz promašivanja ovakvih prilika kad se zna da se bukvalno porađamo u igri prema naprijed.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3186
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ne bi me čudilo da sljedeću utakmicu počne s klupe, previše je ovo za njega pritiska, pogotovo što je i Vels bio skoro. On je psihološki uništen i apsolutno nije u stanju da se nosi sa pritiskom koji reprezentacija i sve oko nje donosi. Vidim da je ograničio i komentare na instagramu, naš narod ga je garant častio svim i svačim. Žao mi ga je, dobar je momak… Ali činjenica je da maši nemoguće stvari. Možda bi mu dobro i došlo da malo padne u drugi plan.
Re: Ermedin Demirović
Dvojica mu iza golman ispred nije ovo baš tako jednostavno. Što ne pričamo kako je utrčao i pobjegao odbrani. Sramota je što se ovaj momak napada. Gol ga neće ali on trči za trojicu igrača i daje sve od sebe. Pun snage pa izveo bi ga Barbarez da mu nije potreban svih 90 minuta.
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Inace fudbalsku tekmu pobjedi taj sto vise trci, ne ko da vise golova. Svaka cast Ermedinu, bolje da je otisao trenirati s Amelom Tukom.husrefbeg je napisao/la: ↑13 jun 2026, 14:56Dvojica mu iza golman ispred nije ovo baš tako jednostavno. Što ne pričamo kako je utrčao i pobjegao odbrani. Sramota je što se ovaj momak napada. Gol ga neće ali on trči za trojicu igrača i daje sve od sebe. Pun snage pa izveo bi ga Barbarez da mu nije potreban svih 90 minuta.
Ako bi Jovo dobio 40 tekmi u repki, sigurno bi dao namjanje 15 golova. Ali ne trci on puno, bolje da sjedi na klupi.
Zadnja izmjena: Edincapitano, dana/u 13 jun 2026, 14:59, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Ermedin Demirović
Cuj napadac utrcao i pobjegao odbrani, ma ko bi rekao da to jedan napadac treba znati, to je nesto sto ne mogu ni lewa ni suarez, jos tri puta nek utrci i eto mu zlatne lopte lagano.Bio mu je jos jedan 17 metara iza, taj mu je zasmetao.
Re: Ermedin Demirović
Ja nez sta vi hocete.Dzeko i Tabak mozda nece nikako igrat na prvenstvu,Bazdar je gori od Demira.Jovo i Demir su tu i u vecini ce izvuc prvenstvo.Ponavljam opet,ne vidim kako je produktivno napadat covjeka i jos ga vise krsit
Promasio,promasio,nije kraj svijeta.
Re: Ermedin Demirović
Možda da nam najskuplji napadac zabije poneki zicer barem. Ili je i to previše ?darker10 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 15:02Ja nez sta vi hocete.Dzeko i Tabak mozda nece nikako igrat na prvenstvu,Bazdar je gori od Demira.Jovo i Demir su tu i u vecini ce izvuc prvenstvo.Ponavljam opet,ne vidim kako je produktivno napadat covjeka i jos ga vise krsitPromasio,promasio,nije kraj svijeta.
Re: Ermedin Demirović
Nije neka velika kritika ali ono setkanje i fotografisanje sa suprugom po Torontu po mom misljenju je bilo neprofesionalno. Razumijem i slobodan dan i sve ali potpuni fokus mora biti iskljucivo na fudbalu. Sve to na kraju moze da ima utjecaj na najvisem nivou jer sitnice prave razliku.
Definitivno je da to nije isti igrac kao u Stuttgartu, da se razumijemo nije ni po ulozi jer mora enormno raditi defanzivno i prebitan nam je u tom segmentu ali psiholoska barijera se definitivno stvorila. Kod napadaca to se moze rjesiti jedino strpljenjem i povjerenjem, da ga napokon procepi. Samo se nadam da nam ne pokida jos dosta zivaca i zbog nas ali i zbog njega. Vec u Velsu je mogao da negativno opecati svoju reprezentativnu karijeru a ovo sad je samo nastavak na te frustracije, iako su licni i ruzni komentari svakako dno dna i nazalost osobina nemalog broja nasih papaka od ljudi.
Definitivno je da to nije isti igrac kao u Stuttgartu, da se razumijemo nije ni po ulozi jer mora enormno raditi defanzivno i prebitan nam je u tom segmentu ali psiholoska barijera se definitivno stvorila. Kod napadaca to se moze rjesiti jedino strpljenjem i povjerenjem, da ga napokon procepi. Samo se nadam da nam ne pokida jos dosta zivaca i zbog nas ali i zbog njega. Vec u Velsu je mogao da negativno opecati svoju reprezentativnu karijeru a ovo sad je samo nastavak na te frustracije, iako su licni i ruzni komentari svakako dno dna i nazalost osobina nemalog broja nasih papaka od ljudi.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 13 jun 2026, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Kad će proraditi bokte liku je 28 godina i ima već 40+ odigranih utakmica za reprezentaciju. Više golova od njega ima Spahić a čovjek bio štoper.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: Ermedin Demirović
Tabak > Lukic > Dzeka > Bazdar > trnokop Ermedin.
Ponavljam.
Ponavljam.
Re: Ermedin Demirović
Evo repriza na Areni upravo promasi Demirović Allahu dragi
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3328
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
On može na klupu samo ako ćemo 4-5-1 igrati, u svakoj drugoj varijanti je besmisleno izbacivati ga.
Sinoć smo grozni bili, a bez njega bi bili još gori, ne bi izlazili iz kaznenog.
Sinoć smo grozni bili, a bez njega bi bili još gori, ne bi izlazili iz kaznenog.
Re: Ermedin Demirović
Ovu temu treba zakljucat kakve se stvari pisu.
Re: Ermedin Demirović
Demirović je poput krave koja daje 20l mlijeka i onda to sve prospe jer šutne nogom u kantu. Tako i on trči kao lud i REDOVNO svaku utakmicu nam izbije makar još jedan gol. Da imamo adekvatno rješenje lagano bi ga klupirao jer se ove stvari stvarno više ne mogu tolerisati. Izbio nam je direktno Evropsko prvenstvo 2024 kada nije zabio Ukrajini za 2-0. Zamalo nas je koštao u Velsu. Večeras isto. Pa dosta je više majka mu stara pa makar mararon za 90 minuta trčao.
Online
Trenutno korisnika/ca: AdMer12, Atlanta, Blank123, dedo26, Elddar, General505, Goalgetter, Godfather, GoldenLilies, Hansestadt, HariTz, Hashanaga, izdzezveubrazil, kouadio, Lekqqq1921, Marsiano, napapijri1987, NeRi_K, perun, SanaBosna, Shevko, StevieG8, tobaccos, unavita i 123 gosta.








