Nikola Katić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5838
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la CAGarfia » 13 jun 2026, 00:26

Bolji Čelik. :rol:
🔥🚨 Nikola Katic's DEFENSIVE MASTERCLASS vs Canada:

• 90 minutes played
• 26 defensive contributions
• 51 touches
• 4 passes into the final third
• 5 tackles
• 1 goal line clearance
• 2 blocks
• 16 clearances
• 3 interceptions
• 1 recovery
• 2 times dribbled past
• 15 duels won

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 00:26

G I G A N T

Ali forumski "stručnjaci" su i po njemu stručno kenjali.

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 88
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 00:56

Jedina mana kad ga onaj crnac okrenu tako je i protiv Slovenije ispao kad smo u öribateljskoj priniöi gol..Medjutim na isti nacin veceras je i Muharemovic ispao

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 00:57

Veoma ozbiljno bih razmislio o opciji da Katić preskoči Švicarsku. Nama je Katar finale i utakmica decenije.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5838
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la CAGarfia » 13 jun 2026, 01:06

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 00:57
Veoma ozbiljno bih razmislio o opciji da Katić preskoči Švicarsku. Nama je Katar finale i utakmica decenije.
Zašto? Ja npr. razmišljam da se očisti od kartona protiv Švice. Ako Brko ne može iznijeti protiv Katara, **** ga..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 01:08

CAGarfia je napisao/la:
13 jun 2026, 01:06
Ako Brko ne može iznijeti protiv Katara, **** ga..

Najvažniju utakmicu u istoriji treba da igraju najbolji, tu nema mjesta kalkulacijama. Niti je Katar toliko loš niti smo mi toliko dobri.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 12:26

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 01:08
CAGarfia je napisao/la:
13 jun 2026, 01:06
Ako Brko ne može iznijeti protiv Katara, **** ga..

Najvažniju utakmicu u istoriji treba da igraju najbolji, tu nema mjesta kalkulacijama. Niti je Katar toliko loš niti smo mi toliko dobri.
Katar izgubio od Palestine i Kirgiztana u kvalifikacija/arabic cup…

Nismo mi Brazil al jbg, za Katara valjda bi trebali biti..

Avatar
hurem
Postovi: 10142
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la hurem » 13 jun 2026, 15:29

Isto kao sto sam napisao i za Tarika…i Nikola je ispao 2x amaterski (bar se toliko sjećam situacija ovako na prvu), ali mimo toga desetine pravovremenih reakcija, izuzetna borba i požrtvovanost. Ipak je ovo prva ozbiljna utakmica nakon baraža koju je odigrao.
Pričamo o pauzi od 2 i po mjeseca. Odlično je to bilo.

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 15:31

Standardno dobar. Nikola je armirani beton

Puno bolji od Muharemovica.

zaostrog
Postovi: 1791
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la zaostrog » 13 jun 2026, 15:46

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 12:26
Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 01:08
CAGarfia je napisao/la:
13 jun 2026, 01:06
Ako Brko ne može iznijeti protiv Katara, **** ga..

Najvažniju utakmicu u istoriji treba da igraju najbolji, tu nema mjesta kalkulacijama. Niti je Katar toliko loš niti smo mi toliko dobri.
Katar izgubio od Palestine i Kirgiztana u kvalifikacija/arabic cup…

Nismo mi Brazil al jbg, za Katara valjda bi trebali biti..
I dobili Uzbekistan, Iran, Jordan - sve učesnike SP. I dva puta zaredom osvojili Azijski kup gdje igraju i Australija, i Japan, i Koreja :D

Ili ako hoćeš još bolje, i nas navijao Luksemburg, Island, silovala Njemačka :)

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 15:50

zaostrog je napisao/la:
13 jun 2026, 15:46
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 12:26
Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 01:08



Najvažniju utakmicu u istoriji treba da igraju najbolji, tu nema mjesta kalkulacijama. Niti je Katar toliko loš niti smo mi toliko dobri.
Katar izgubio od Palestine i Kirgiztana u kvalifikacija/arabic cup…

Nismo mi Brazil al jbg, za Katara valjda bi trebali biti..
I dobili Uzbekistan, Iran, Jordan - sve učesnike SP. I dva puta zaredom osvojili Azijski kup gdje igraju i Australija, i Japan, i Koreja :D

Ili ako hoćeš još bolje, i nas navijao Luksemburg, Island, silovala Njemačka :)
Ne znam, kad sam malo citao neke analize pise da Katar nije ozbiljna repka i da su zalutali na SP, kako god, sigurno nisu bolji Ghane, Ceska ili slicno.

Ovo je zlatna sansa da odemo u drugi krug, ne mozes dobiti ”lakseg” protivnika na papiru sto se tice SP. Naprimer kad kontam Uzbekistan, znam da imaju par igraca sto igraju u vecim klubovima, ili Iran isto tako, ali Katar bas nikog ne znam.

Vidjecemo veceras kako ce igrati protiv Svicarske :)

Avatar
bh22
Postovi: 62
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 16:42

CHR je napisao/la:
13 jun 2026, 15:31
Standardno dobar. Nikola je armirani beton

Puno bolji od Muharemovica.
Da ga Muharemovic ne spasava po 2 puta na utakmicu, imao bi poentu.



Katic bi bio kriv za 2 (3 ako pikas ono sto je Vasilj spasio kad ga je okrenuo ko top David) gola jucer da nije Tarika i Seada.

Avatar
Spahic98
Postovi: 1199
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Spahic98 » 13 jun 2026, 16:43

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 00:57
Veoma ozbiljno bih razmislio o opciji da Katić preskoči Švicarsku. Nama je Katar finale i utakmica decenije.
Glavna dilema je Dzeko
Katar u svojih zadnjih 5 utakmica zabio 1 gol mozemo i bez katica protiv njih igrati
Ali bez dzeke mi tesko i san marinu dajemo gol
BUCA POTOK



FUDBALSKI KLUB SARAJEVO

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 17:20

bh22 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:42
CHR je napisao/la:
13 jun 2026, 15:31
Standardno dobar. Nikola je armirani beton

Puno bolji od Muharemovica.
Da ga Muharemovic ne spasava po 2 puta na utakmicu, imao bi poentu.



Katic bi bio kriv za 2 (3 ako pikas ono sto je Vasilj spasio kad ga je okrenuo ko top David) gola jucer da nije Tarika i Seada.
Ma ovdje komplet odbrana ispala. Uzas!

Seo :salut:

Sindikat12
Postovi: 2268
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Sindikat12 » 13 jun 2026, 22:04

😂😂😂

slika

Daduli
Postovi: 1028
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Daduli » 13 jun 2026, 22:06

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 01:08
CAGarfia je napisao/la:
13 jun 2026, 01:06
Ako Brko ne može iznijeti protiv Katara, **** ga..

Najvažniju utakmicu u istoriji treba da igraju najbolji, tu nema mjesta kalkulacijama. Niti je Katar toliko loš niti smo mi toliko dobri.
Najvažnija je protiv Švicarske, Katar rutinski dobijamo, sa Švicarskom je za drugo mjesto jer će oni dobiti Kanadu. Mi ne smijemo biti treći.Ako budemo drugi, Koreju ili Češku možemo proći.
Glory Glory Man United

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Sveti » 13 jun 2026, 22:37

Sindikat12 je napisao/la:
13 jun 2026, 22:04
😂😂😂

slika
:urnebes:
naprijed rejal

Avatar
Micron
Postovi: 759
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Micron » 14 jun 2026, 15:23



Na forumu znaju bolje.

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la LeCoq » 14 jun 2026, 15:54

Da je po forumaskim ekspertima, mi bi sad igrali prijateljksku sa Estonijiom, ali bi bili pravo dobro pokriveni na svim pozicijama.

Avatar
Arvid
Postovi: 24103
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Arvid » 14 jun 2026, 15:59

joj kako je amaterski odrađen taj memorandum ispod grba, čuj CANvs.BIH, i na običnom papiru izgleda isprintano i nalijepljeno, ma preloše.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []