Jovo Lukić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Futbol » 13 jun 2026, 13:48

Jovo je sinoć imao I najbrži sprint od svih naših igrača. Odigrao je vrlo dobro i zaslužuje pohvale i rast minutaze.

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la hurem » 13 jun 2026, 15:52

Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.

Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmica u karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće. :)

Edincapitano
Postovi: 1653
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 16:16

hurem je napisao/la:
13 jun 2026, 15:52
Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.

Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmica :kralj: u karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće. :)
Imam osjecaj da ga hoce gol, zabija ko lud u Rumunijoj a ovaj gol sinoc je pravi golgeterski, Demirovic otisao negdje tamo kod drugog kornerna kad je Basic izveo korner :rol:

Neka slabija varijanta Tabakovica je ovaj Jovo. Velik, gradi se dobro, zna dati gol i jak u zraku.

izdzezveubrazil
Postovi: 3323
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 13 jun 2026, 16:19

Lukić je plemenitiji igrač od Tabakovića, sigurno. Pod plemenitiji mislim sličniji Džeki profilom, mada nije imao baš vremena da to pokaže u ove tri utakmice.

Avatar
bromazepam
Postovi: 386
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la bromazepam » 14 jun 2026, 22:59

Sin bosanski, Slobodina škola :bih:
slika
Santos sa Tušnja

Daduli
Postovi: 1027
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Daduli » 14 jun 2026, 23:02

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 16:16
hurem je napisao/la:
13 jun 2026, 15:52
Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.

Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmica :kralj: u karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće. :)
Imam osjecaj da ga hoce gol, zabija ko lud u Rumunijoj a ovaj gol sinoc je pravi golgeterski, Demirovic otisao negdje tamo kod drugog kornerna kad je Basic izveo korner :rol:

Neka slabija varijanta Tabakovica je ovaj Jovo. Velik, gradi se dobro, zna dati gol i jak u zraku.
I ti si neka slabija varijanta Diadore.
Glory Glory Man United

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 1111
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Lokacija: Rudarska 2
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Sjenjak1919 » 14 jun 2026, 23:08

bromazepam je napisao/la:
14 jun 2026, 22:59
Sin bosanski, Slobodina škola :bih:
slika
Doktor :bih:

1919 ❤️🖤
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
bromazepam
Postovi: 386
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la bromazepam » 14 jun 2026, 23:09

Sjenjak1919 je napisao/la:
14 jun 2026, 23:08
bromazepam je napisao/la:
14 jun 2026, 22:59
Sin bosanski, Slobodina škola :bih:
slika
Doktor :bih:

1919 ❤️🖤
Šta znaju kelje u opancima i sa guslama.
Santos sa Tušnja

Edincapitano
Postovi: 1653
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Edincapitano » 14 jun 2026, 23:28

Daduli je napisao/la:
14 jun 2026, 23:02
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 16:16
hurem je napisao/la:
13 jun 2026, 15:52
Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.

Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmica :kralj: u karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće. :)
Imam osjecaj da ga hoce gol, zabija ko lud u Rumunijoj a ovaj gol sinoc je pravi golgeterski, Demirovic otisao negdje tamo kod drugog kornerna kad je Basic izveo korner :rol:

Neka slabija varijanta Tabakovica je ovaj Jovo. Velik, gradi se dobro, zna dati gol i jak u zraku.
I ti si neka slabija varijanta Diadore.
Jovo je za Demirovica, Ronaldo.

Jos tri gola i stigao ga ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Virtu4l » 14 jun 2026, 23:40

Lukićev gol protiv Kanade vrijedi k'o svi golovi pa i nastupi Demirovića.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
viKK
Postovi: 3622
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la viKK » 14 jun 2026, 23:57

Virtu4l je napisao/la:
14 jun 2026, 23:40
Lukićev gol protiv Kanade vrijedi k'o svi golovi pa i nastupi Demirovića.
Koga ti je Ermedin u familiji guzio?

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6110
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Ghuraba » 16 jun 2026, 03:15

Prava momcina, nakon svake nove izjave mi postaje sve drazi i drazi. :bih:

Avatar
Madal
Postovi: 5993
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Madal » 16 jun 2026, 05:41

Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 03:15
Prava momcina, nakon svake nove izjave mi postaje sve drazi i drazi. :bih:
Sreca da nam je falilo Srba pa ga pozvasmo, sto ti rece. :bih:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6110
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Ghuraba » 16 jun 2026, 06:03

Madal je napisao/la:
16 jun 2026, 05:41
Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 03:15
Prava momcina, nakon svake nove izjave mi postaje sve drazi i drazi. :bih:
Sreca da nam je falilo Srba pa ga pozvasmo, sto ti rece. :bih:
Mozes s Fatmirom Alispahicem pod ruku, da zajednickim snagama krenete u nove pobjede! :bih:

Avatar
Madal
Postovi: 5993
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Madal » 16 jun 2026, 06:29

Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 06:03
Madal je napisao/la:
16 jun 2026, 05:41
Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 03:15
Prava momcina, nakon svake nove izjave mi postaje sve drazi i drazi. :bih:
Sreca da nam je falilo Srba pa ga pozvasmo, sto ti rece. :bih:
Mozes s Fatmirom Alispahicem pod ruku, da zajednickim snagama krenete u nove pobjede! :bih:
Nikad ni cuo. Zulumcaru.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6110
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Ghuraba » 16 jun 2026, 06:41

Madal je napisao/la:
16 jun 2026, 06:29
Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 06:03
Madal je napisao/la:
16 jun 2026, 05:41

Sreca da nam je falilo Srba pa ga pozvasmo, sto ti rece. :bih:
Mozes s Fatmirom Alispahicem pod ruku, da zajednickim snagama krenete u nove pobjede! :bih:
Nikad ni cuo. Zulumcaru.
Ako si ovoliko naporan u virtuelnom zivotu, ne smijem ni zamisliti koja si tek patnja ljudima u okruzenju... :(

Avatar
Madal
Postovi: 5993
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Madal » 16 jun 2026, 06:46

Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 06:41

Ako si ovoliko naporan u virtuelnom zivotu, ne smijem ni zamisliti koja si tek patnja ljudima u okruzenju... :(
Ako ovoliko lazes, petljas, zulumcaris na forumu, mogu misliti kako je ljudima u okruzenju… :(
Bolesnu stvar si pisao i tek ti sad treba biti jasno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2012
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la ArtemisFowl » 16 jun 2026, 07:40

Jučer Srbin, danas momčina.

Coolpanda24
Postovi: 3178
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Coolpanda24 » 16 jun 2026, 09:19

Sad i ja pogledah izjavu s treninga, kako prizeman, simpatičan, skroman momak… Mnogo mi u tom pogledu liči na Memića :-)

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2310
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la VivaLaStella » 16 jun 2026, 10:57

Ma momak je prva liga. Sjećam se dok je bio u Zvijezdi svi su ga gotivili na max
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, Google Adsense [Bot], jasmin10, majstorS35, Maverick, Pensioner26, unavita, Zeko87, Zglavkar i 77 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []