Benjamin Tahirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2849
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 jun 2026, 16:40

Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
bh22
Postovi: 76
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 16:46

h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Pa pogledas mu heatmap i vidis momak jednostavno mora cijeli teren pokrivati jer nemamu ko da pomogne. A nasi navalili na njega od svi drugi sto samo stoje i bulje. Neznalice, skroz

slika

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2849
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 jun 2026, 17:17

bh22 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:46
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Pa pogledas mu heatmap i vidis momak jednostavno mora cijeli teren pokrivati jer nemamu ko da pomogne. A nasi navalili na njega od svi drugi sto samo stoje i bulje. Neznalice, skroz

slika
Dobrodošao na forum. :bih:

Primjetio sam par tvojih odlicnih upisa na drugim temama. :bih:
Barba halali sto smo sumnjali.

Marokanci58
Postovi: 685
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 17:20

BENDŽAMINE KARINO :bih:

Yebo te Sergej i Demirović :kralj:
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
CHR
Postovi: 1418
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 17:41

Bendzamin Baton

Avatar
Sveti
Postovi: 10108
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Sveti » 13 jun 2026, 22:28

h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Zanimljivo. Kao sto rekoh sinoc, trudi se, daje sve od sebe, ali moje misljenje je da je momak jednostavno limitiran za ono sto mi ocekujemo od njega da igra, jer imat ulogu playmakera a imat na utakmici 17 pasova je jednostavno kriminalno
naprijed rejal

Coolpanda24
Postovi: 3185
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Coolpanda24 » 13 jun 2026, 22:57

slika
:ljepota: Dodajte adekvatan opis ovoj prelijepoj fotografiji :urnebes:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2849
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 jun 2026, 23:09

Sveti je napisao/la:
13 jun 2026, 22:28
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Zanimljivo. Kao sto rekoh sinoc, trudi se, daje sve od sebe, ali moje misljenje je da je momak jednostavno limitiran za ono sto mi ocekujemo od njega da igra, jer imat ulogu playmakera a imat na utakmici 17 pasova je jednostavno kriminalno
Ma on ima svoje limite svakako, to je jasno vidljivo. Momak se stvarno trudi, nije bas da igra preko hurca. A i nije da imamo Barellu na klupi, doslovno i ovi sto su mu konkurencija su u pet deka.

On je pristojan igrac, ima svojih limita ali ja mislim da je i do ove zahtjevne formacije za njega gdje on ima puno zadataka i da je jednostavno overloaded.

Mada stvarno nekada ima smijesnih situacija kada se ne otrkiva i trci paralelno sa igracem koji ga pokriva haha, ali eto zbog svih gore navedenih razloga moramo ga trpit stas.

Ako ovako Catovic bude bar pristojan igrac mislim da ce Bendzi na klupu. Tek kada Barbarez bude imao boljeg igraca, a nastavio forsirati Benju mozemo se ljutiti.
Barba halali sto smo sumnjali.

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Futbol » 13 jun 2026, 23:38

h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Baš je bilo teško centralnom veznom igraču pretrčati više od Demirovica I Dedica. Pa I od Muharemovica, Katica I Vasilja. To su oni koji nisu zamijenjeni. Treba dobiti odlikovanje.
Tahirovic je tako neshvacen, svi klupski treneri su mu budale.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2849
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 jun 2026, 23:51

Futbol je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Baš je bilo teško centralnom veznom igraču pretrčati više od Demirovica I Dedica. Pa I od Muharemovica, Katica I Vasilja. To su oni koji nisu zamijenjeni. Treba dobiti odlikovanje.
Tahirovic je tako neshvacen, svi klupski treneri su mu budale.
A da nije najvise pretrcao bilo bi vidi kako je loš, a još i ne trči? :D Nije da nije bila diskusija.

Ja najmanje sto zelim jeste da budem advokat Tahirovicu jer mi ovdje pricamo koji je igrac najmanje loš. Imao je sinoc i Bašić greska gdje je davao protivniku loptu u noge, Benjine lopte su bile prejake ali su makar prolazile. :D
Dobrodošao. :bih:
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la hurem » 14 jun 2026, 00:02

Futbol je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Baš je bilo teško centralnom veznom igraču pretrčati više od Demirovica I Dedica. Pa I od Muharemovica, Katica I Vasilja. To su oni koji nisu zamijenjeni. Treba dobiti odlikovanje.
Tahirovic je tako neshvacen, svi klupski treneri su mu budale.
Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.

Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!

Avatar
harry_90
Postovi: 18330
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la harry_90 » 14 jun 2026, 00:07

Najvise pretrcao, a lopta ga jedva upoznala.

Neka se prijavi za maraton,mozda tamo bude od neke koristi za zemlju :bih:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Futbol » 14 jun 2026, 00:15

hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 00:02
Futbol je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:40
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. :bih:
Baš je bilo teško centralnom veznom igraču pretrčati više od Demirovica I Dedica. Pa I od Muharemovica, Katica I Vasilja. To su oni koji nisu zamijenjeni. Treba dobiti odlikovanje.
Tahirovic je tako neshvacen, svi klupski treneri su mu budale.
Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.

Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la hurem » 14 jun 2026, 00:28

Futbol je napisao/la:
14 jun 2026, 00:15
hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 00:02
Futbol je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38


Baš je bilo teško centralnom veznom igraču pretrčati više od Demirovica I Dedica. Pa I od Muharemovica, Katica I Vasilja. To su oni koji nisu zamijenjeni. Treba dobiti odlikovanje.
Tahirovic je tako neshvacen, svi klupski treneri su mu budale.
Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.

Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.
Nije problem isticanje. Nema se tu šta plaho ni istaći, jer on mora puno bolje.
Problem je konstantno pljuvanje. I onda kada to ne zaslužuje - kao sinoc.

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la rishovski » 14 jun 2026, 00:51

hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 00:28
Futbol je napisao/la:
14 jun 2026, 00:15
hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 00:02

Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.

Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.
Nije problem isticanje. Nema se tu šta plaho ni istaći, jer on mora puno bolje.
Problem je konstantno pljuvanje. I onda kada to ne zaslužuje - kao sinoc.
I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..

Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5847
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la CAGarfia » 14 jun 2026, 02:44

Nije to dobro izmjerila Fifa. Riječ je o 4.5 km sinoć. :urnebes:

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Diadora » 14 jun 2026, 04:58

rishovski je napisao/la:
14 jun 2026, 00:51
hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 00:28
Futbol je napisao/la:
14 jun 2026, 00:15


I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.
Nije problem isticanje. Nema se tu šta plaho ni istaći, jer on mora puno bolje.
Problem je konstantno pljuvanje. I onda kada to ne zaslužuje - kao sinoc.
I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..

Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.

dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la dena24 » 14 jun 2026, 05:03

Diadora je napisao/la:
14 jun 2026, 04:58
rishovski je napisao/la:
14 jun 2026, 00:51
hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 00:28

Nije problem isticanje. Nema se tu šta plaho ni istaći, jer on mora puno bolje.
Problem je konstantno pljuvanje. I onda kada to ne zaslužuje - kao sinoc.
I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..

Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.
aj pogledaj sta Gigovic radi s Koneom prije gola, pa onda u 96 kod one sanse kako isprati protivnika. pa mi objasni sta je on tu radio molim te

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Diadora » 14 jun 2026, 06:18

dena24 je napisao/la:
14 jun 2026, 05:03
Diadora je napisao/la:
14 jun 2026, 04:58
rishovski je napisao/la:
14 jun 2026, 00:51


I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..

Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.
aj pogledaj sta Gigovic radi s Koneom prije gola, pa onda u 96 kod one sanse kako isprati protivnika. pa mi objasni sta je on tu radio molim te
Pogledaj tahirovica kako duboko stoji umjesto da udvaja tj ranije izadze na konea. Drugo, sta ce gigovic na krilu? Trece kolasinac je zakasnio sa izlaskom tj bio je iza tarika I katica. Kako god Ni katic Ni Tarik nisu smjeli dozvoliti igracu da onako primi loptu izmedzu dvojice I suta.
U 96toj minuti je ispratio igraca Ali se postavlja Kako to da smo sebi dozvolili da protivnik pred kraj utakmice onako dominira sredinom terena.

dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la dena24 » 14 jun 2026, 06:27

Diadora je napisao/la:
14 jun 2026, 06:18
dena24 je napisao/la:
14 jun 2026, 05:03
Diadora je napisao/la:
14 jun 2026, 04:58


Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.
aj pogledaj sta Gigovic radi s Koneom prije gola, pa onda u 96 kod one sanse kako isprati protivnika. pa mi objasni sta je on tu radio molim te
Pogledaj tahirovica kako duboko stoji umjesto da udvaja tj ranije izadze na konea. Drugo, sta ce gigovic na krilu? Trece kolasinac je zakasnio sa izlaskom tj bio je iza tarika I katica. Kako god Ni katic Ni Tarik nisu smjeli dozvoliti igracu da onako primi loptu izmedzu dvojice I suta.
U 96toj minuti je ispratio igraca Ali se postavlja Kako to da smo sebi dozvolili da protivnik pred kraj utakmice onako dominira sredinom terena.
jarane nemoj se ljutiti ali nemas pojma. ovo je jedino gigovic kriv, izaso na krilo da zatvori pas valjda ali se previse priblizio i to pasivno....sve sta se nakon toga desava nece ti ni maldini ni matthäus pomoci , samo se mozes bogu moliti jer su svi ispali iz pozicije sad, srusi konea ako ga vec nmz drzati i kraj price, nema gola.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []