Benjamin Tahirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Benjamin Tahirović
Ne znam da li je neko vec postavljao podatak ali najvise pretrcanih kilometara sinoc je imao nas Bendzi. 
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
Dobrodošao na forum.
Primjetio sam par tvojih odlicnih upisa na drugim temama.
Barba halali sto smo sumnjali.
-
Marokanci58
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Bendzamin Baton
Re: Benjamin Tahirović
Zanimljivo. Kao sto rekoh sinoc, trudi se, daje sve od sebe, ali moje misljenje je da je momak jednostavno limitiran za ono sto mi ocekujemo od njega da igra, jer imat ulogu playmakera a imat na utakmici 17 pasova je jednostavno kriminalno
naprijed rejal
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Ma on ima svoje limite svakako, to je jasno vidljivo. Momak se stvarno trudi, nije bas da igra preko hurca. A i nije da imamo Barellu na klupi, doslovno i ovi sto su mu konkurencija su u pet deka.
On je pristojan igrac, ima svojih limita ali ja mislim da je i do ove zahtjevne formacije za njega gdje on ima puno zadataka i da je jednostavno overloaded.
Mada stvarno nekada ima smijesnih situacija kada se ne otrkiva i trci paralelno sa igracem koji ga pokriva haha, ali eto zbog svih gore navedenih razloga moramo ga trpit stas.
Ako ovako Catovic bude bar pristojan igrac mislim da ce Bendzi na klupu. Tek kada Barbarez bude imao boljeg igraca, a nastavio forsirati Benju mozemo se ljutiti.
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Benjamin Tahirović
Baš je bilo teško centralnom veznom igraču pretrčati više od Demirovica I Dedica. Pa I od Muharemovica, Katica I Vasilja. To su oni koji nisu zamijenjeni. Treba dobiti odlikovanje.
Tahirovic je tako neshvacen, svi klupski treneri su mu budale.
Re: Benjamin Tahirović
A da nije najvise pretrcao bilo bi vidi kako je loš, a još i ne trči?
Ja najmanje sto zelim jeste da budem advokat Tahirovicu jer mi ovdje pricamo koji je igrac najmanje loš. Imao je sinoc i Bašić greska gdje je davao protivniku loptu u noge, Benjine lopte su bile prejake ali su makar prolazile.
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Benjamin Tahirović
Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.
Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
Re: Benjamin Tahirović
Najvise pretrcao, a lopta ga jedva upoznala.
Neka se prijavi za maraton,mozda tamo bude od neke koristi za zemlju
Neka se prijavi za maraton,mozda tamo bude od neke koristi za zemlju
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: Benjamin Tahirović
I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.hurem je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:02Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.
Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.
Re: Benjamin Tahirović
Nije problem isticanje. Nema se tu šta plaho ni istaći, jer on mora puno bolje.Futbol je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:15I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.hurem je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:02Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.
Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.
Problem je konstantno pljuvanje. I onda kada to ne zaslužuje - kao sinoc.
Re: Benjamin Tahirović
I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..hurem je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:28Nije problem isticanje. Nema se tu šta plaho ni istaći, jer on mora puno bolje.Futbol je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:15I prihvatam. To da je drugi na terenu po pretrcanim kilometrima je vec relevantniji podatak.hurem je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:02
Može li ovako a da prihvatiš?! - Tahirovic je od svih igrača na terenu DRUGI igrač koji je najviše pretrčao. Samo jedan Kanađanin je pretrčao vise od njega.
Neku večer se mnogi isprovaljivali s pretrčanim kilometrima, pa kada su skontali koliko su naivni ispali onda tišina i izlazak licemjerstva na vidjelo kod pojedinaca.
Sada kada je najviše pretrčao - ma nije to to. Ima nešto drugo, jel?!
Ali sumnjam da ga se treba isticati unutar naše ekipe, kada vidimo ostalu petoricu. A to isticanje često nije slučajno.
Problem je konstantno pljuvanje. I onda kada to ne zaslužuje - kao sinoc.
Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Benjamin Tahirović
Nije to dobro izmjerila Fifa. Riječ je o 4.5 km sinoć. 
Re: Benjamin Tahirović
Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.rishovski je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:51I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..
Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
Re: Benjamin Tahirović
aj pogledaj sta Gigovic radi s Koneom prije gola, pa onda u 96 kod one sanse kako isprati protivnika. pa mi objasni sta je on tu radio molim teDiadora je napisao/la: ↑14 jun 2026, 04:58Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.rishovski je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:51I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..
Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
Re: Benjamin Tahirović
Pogledaj tahirovica kako duboko stoji umjesto da udvaja tj ranije izadze na konea. Drugo, sta ce gigovic na krilu? Trece kolasinac je zakasnio sa izlaskom tj bio je iza tarika I katica. Kako god Ni katic Ni Tarik nisu smjeli dozvoliti igracu da onako primi loptu izmedzu dvojice I suta.dena24 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 05:03aj pogledaj sta Gigovic radi s Koneom prije gola, pa onda u 96 kod one sanse kako isprati protivnika. pa mi objasni sta je on tu radio molim teDiadora je napisao/la: ↑14 jun 2026, 04:58Pogledao snimak pa gigovic je imao vise pasova naprijed u zadnjih 10 minuta nego Tahir za cijelu utakmicu.rishovski je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:51
I sta ekipa ima od toga sto on pretrči kad svako dodavanje kad napadamo ili ide van terena ili protivnickom igracu.. Ovi tačni pasovi su vracanje nasim u odbrani..
Znaci cijela utakmica
Dodavanja: 12 tačnih dodavanja iz 17 pokušaja (70% uspješnosti)
Odbrana: Osvojio 3 duela (tacklea)
Napad: Imao 1 udarac van okvira gola
Prekršaji: Izborio 1 faul i napravio 1 faul
Prekidi: Izveo 1 korner i uputio 2 centaršuta
U 96toj minuti je ispratio igraca Ali se postavlja Kako to da smo sebi dozvolili da protivnik pred kraj utakmice onako dominira sredinom terena.
Re: Benjamin Tahirović
jarane nemoj se ljutiti ali nemas pojma. ovo je jedino gigovic kriv, izaso na krilo da zatvori pas valjda ali se previse priblizio i to pasivno....sve sta se nakon toga desava nece ti ni maldini ni matthäus pomoci , samo se mozes bogu moliti jer su svi ispali iz pozicije sad, srusi konea ako ga vec nmz drzati i kraj price, nema gola.Diadora je napisao/la: ↑14 jun 2026, 06:18Pogledaj tahirovica kako duboko stoji umjesto da udvaja tj ranije izadze na konea. Drugo, sta ce gigovic na krilu? Trece kolasinac je zakasnio sa izlaskom tj bio je iza tarika I katica. Kako god Ni katic Ni Tarik nisu smjeli dozvoliti igracu da onako primi loptu izmedzu dvojice I suta.
U 96toj minuti je ispratio igraca Ali se postavlja Kako to da smo sebi dozvolili da protivnik pred kraj utakmice onako dominira sredinom terena.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, al87, Bosnjo22, dubrovnik, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, RoadRunner85, Shevko, Sheyi, tuzlanskinacin i 112 gostiju.







