Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
arelinho
Postovi: 14066
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la arelinho » 13 jun 2026, 20:15

Ma svakako će on fuliti te komentare. Neće ih ni vidjeti.

Avatar
Spahic98
Postovi: 1199
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Spahic98 » 13 jun 2026, 20:15

Najjaci su ovi sto glume neke meleke, jadan demirovic pisu mu svasta u komentarima kme kme

Da napadac odigra 50 utakmica za argentinu i zabije 4 gola oduzeli bi mu pasos
BUCA POTOK



FUDBALSKI KLUB SARAJEVO

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la soccerfan » 13 jun 2026, 20:16

EdinTz je napisao/la:
13 jun 2026, 20:06
Usao sam maksuz na njegov IG profil da vidim sta ljudi komentarisu.Ne mogu da vjerujem koliko bolesnika zivi medju nama, i sta mu ljudi pisu , uzas i prelazi sve granice
Tacno cu mu otici na profil i prijaviti debila.
Jedno je na forumu napisati misljenje, drugo je covjeka vrijedjati na licnom profile.
A i ja se budala cudim. Dzeki godinama od Belme, Amre djece sve hebu…
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Shevko
Postovi: 546
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 20:18

Čuj pritisak jbt, ko da igra za Englesku. Kakav pritisak led te jbo.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Vanja8 » 13 jun 2026, 20:21

let3 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:00
Vanja, ma taj se ne nalazi ni u kakvim sansama...ni cajnoslu.
Valjda to i Barbarez konacno skonta...da ga moje oci vise ne gledaju.


Sto se tice Demirovica, imam osjecaj da ce protiv Svice odcepiti i da ce se popisati po svima nama :P
Vidi buraz, naveo sam Tahirovica upravo zbog toga sto je i najgori pojedinac i sto nema sanse da moze on ono istrcati...
Ermedin je fizicki dominantan napadac sa izuzetnim fizickim predispozicijama sto ga i cini opasnim pred protivnickim golom, ali psiha je nesto sto u repci kod njega dominira...

Njemu je u momentu kada je krenuo prema golu, onaj huk i vrisak straha kanadskih navijaca jednostavno aktivirao ABS u podsvijesti i momak nije znao sta uraditi...
Pogledaj samo njegov prijem lopte, pa brate, bolje bi je ja ili bilo ko od nas forumasaa primio nego decko koji reseta mreze u Bundes ligi...
Po tom istom prijemu odmah skontas da momak ne zna sta da u tom momentu uradi i dobijes ono sto smo mi dobili sinoc...

Meni je zao Ermedina, jer znam da mu je tesko, da vri u sebi, da se bori sam sa sobom, ali podrska i vjera u njega moze mu itekako pomoci...

313
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la 313 » 13 jun 2026, 20:21

Spahic98 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:15
Najjaci su ovi sto glume neke meleke, jadan demirovic pisu mu svasta u komentarima kme kme

Da napadac odigra 50 utakmica za argentinu i zabije 4 gola oduzeli bi mu pasos
Retardirane debilcine ce bas pomoc svojim kretenskim izivljavanjem. Do ovdje su ga i doveli jednim dijelom sigurno. Nisu izasli iz svog prkna od mjesta i jos se kriju iza laznih profila. Serem im se na onog ko im internet objasni. Ako me gazis kad ne ide, nemoj me tapsat ni kad mi ide.

@Shevko - nikakav pritisak, cuj pritisak
Walk on

Avatar
Scholl
Postovi: 1681
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Scholl » 13 jun 2026, 20:23

Kakvih bolesnika na instagramu mu je ostavilo komentare
al najgore je koliko lajkova kupe ti komenrari
pa strasno
Bgm prestrasno s kim ja dijelim drzavu, grad, radno mjesto

Pa je+o vam pas mater, jel namjerno lik fulio?
Jel nema nista pozitivno u njegovoj igri da samo gledate kad ce promasiti

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12611
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 jun 2026, 20:28

Varta je napisao/la:
13 jun 2026, 19:57
Masio je i ibisevic. Sramota sta se sve pise. Trenutno ima problem sa realizacijom ali je i dalje jedan od najboljih na terenu.
Čuj trenutno :urnebes:

Pa nije ovo samo zadnje 2-3 utakmice, nego traje već 5 godina. Čovjek ima 4 gola u 40 utakmica kao napadač. Jeste li vi svjesni koliko je to smiješna statistika?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
guillermo
Postovi: 2936
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la guillermo » 13 jun 2026, 20:33

U reprezentaciji se nalazi u komfor zoni,jer zna da ce uvijek startati.Treba malo na hladjenje pa neka se malo bori i ponovo izbori.To vrlo dobro s njim radi Hoeness u Stuttgartu...

Avatar
Denno
Postovi: 4952
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Denno » 13 jun 2026, 20:34

soccerfan je napisao/la:
13 jun 2026, 20:16
EdinTz je napisao/la:
13 jun 2026, 20:06
Usao sam maksuz na njegov IG profil da vidim sta ljudi komentarisu.Ne mogu da vjerujem koliko bolesnika zivi medju nama, i sta mu ljudi pisu , uzas i prelazi sve granice
Tacno cu mu otici na profil i prijaviti debila.
Jedno je na forumu napisati misljenje, drugo je covjeka vrijedjati na licnom profile.
A i ja se budala cudim. Dzeki godinama od Belme, Amre djece sve hebu…
Ma jedno je dati komentar/kritiku i iznijeti cinjenice, a vrijedjanje i psovanje je nesto drugo, danas svako ima pravo da otvori racun na nekoj socialnoj mrezi i vrijedja, i to nazalost nije kaznjivo.
embrace the chaos

torbica
Postovi: 297
Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la torbica » 13 jun 2026, 20:35

BoixosNois1899 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:28
Varta je napisao/la:
13 jun 2026, 19:57
Masio je i ibisevic. Sramota sta se sve pise. Trenutno ima problem sa realizacijom ali je i dalje jedan od najboljih na terenu.
Čuj trenutno :urnebes:

Pa nije ovo samo zadnje 2-3 utakmice, nego traje već 5 godina. Čovjek ima 4 gola u 40 utakmica kao napadač. Jeste li vi svjesni koliko je to smiješna statistika?

Jesmo. A jesi li ti svjestan da j3bavanjem majke i glupim komentarima momku sigurno se nece popraviti njegov ucinak i efikasnost?
Demirovic radi ogroman posao na terenu, mnogo, mnogo terena pokriva i skoro uvijek je na lopti i to ekipa cijeni. Cini mi se da je i sam sebi nabio taj pritisak i da pregori u kljucnim momentima.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la soccerfan » 13 jun 2026, 20:39

Scholl je napisao/la:
13 jun 2026, 20:23
Kakvih bolesnika na instagramu mu je ostavilo komentare
al najgore je koliko lajkova kupe ti komenrari
pa strasno
Bgm prestrasno s kim ja dijelim drzavu, grad, radno mjesto

Pa je+o vam pas mater, jel namjerno lik fulio?
Jel nema nista pozitivno u njegovoj igri da samo gledate kad ce promasiti
Vazduh generalno. Nema gdje nema tih budala.
Idioti!!
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12611
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 jun 2026, 20:40

torbica je napisao/la:
13 jun 2026, 20:35
BoixosNois1899 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:28
Varta je napisao/la:
13 jun 2026, 19:57
Masio je i ibisevic. Sramota sta se sve pise. Trenutno ima problem sa realizacijom ali je i dalje jedan od najboljih na terenu.
Čuj trenutno :urnebes:

Pa nije ovo samo zadnje 2-3 utakmice, nego traje već 5 godina. Čovjek ima 4 gola u 40 utakmica kao napadač. Jeste li vi svjesni koliko je to smiješna statistika?

Jesmo. A jesi li ti svjestan da j3bavanjem majke i glupim komentarima momku sigurno se nece popraviti njegov ucinak i efikasnost?
Demirovic radi ogroman posao na terenu, mnogo, mnogo terena pokriva i skoro uvijek je na lopti i to ekipa cijeni. Cini mi se da je i sam sebi nabio taj pritisak i da pregori u kljucnim momentima.
A kao lijepim komentarima hoće? Poslije Velsa mu svi podršku pružili, od igrača preko selektora i navijača po društvenim mrežama pa nešto ne vidim da je to donijelo neku promjenu.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Principatus
Postovi: 9469
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Principatus » 13 jun 2026, 20:41

Na stranu ti krezavi majmuni sto vrijedjaju Demirovica.

Ali on mora na klupu, pa sa klupe 20-30 minuta. To ce mu uzeti pritisak, plus mi nemamo sad vremena na SP da cekamo hoce li procepiti poslije 40 utakmica za reprezentaciju. Nama sada mora ekipa da funkcionise. Nadao sam se da ce ga krenuti, ali nije ni na prijateljskim ni protiv Kanade. Nazalost. Barbarez mora staviti Demirovica na klupu. Alajbegovic mora igrati. Bolje Mahmica uvesti i jedan napadac, ili Dzeku sa Jovom, nema veze sto su slicni fizicki. Plus sto ce se Tabakovic vratiti.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 6549
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 jun 2026, 20:41

Spahic98 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:15
Najjaci su ovi sto glume neke meleke, jadan demirovic pisu mu svasta u komentarima kme kme

Da napadac odigra 50 utakmica za argentinu i zabije 4 gola oduzeli bi mu pasos
Alvarez 51 utakmica I 14 golova za Argentinu, nije to nesto aman zaman.

Podrška Demirovicu, svakako će kad tad prokinuti, možda nas momak baš pošalje u šesnaestinu finala.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

SamoTi4000
Postovi: 36
Pridružen/a: 25 maj 2026, 13:27
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la SamoTi4000 » 13 jun 2026, 20:41

Ne treba momka vrijeđati,a da je drvo drvo je.

let3
Postovi: 31813
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la let3 » 13 jun 2026, 20:46

Vanja8 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:21
let3 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:00
Vanja, ma taj se ne nalazi ni u kakvim sansama...ni cajnoslu.
Valjda to i Barbarez konacno skonta...da ga moje oci vise ne gledaju.


Sto se tice Demirovica, imam osjecaj da ce protiv Svice odcepiti i da ce se popisati po svima nama :P
Vidi buraz, naveo sam Tahirovica upravo zbog toga sto je i najgori pojedinac i sto nema sanse da moze on ono istrcati...
Ermedin je fizicki dominantan napadac sa izuzetnim fizickim predispozicijama sto ga i cini opasnim pred protivnickim golom, ali psiha je nesto sto u repci kod njega dominira...

Njemu je u momentu kada je krenuo prema golu, onaj huk i vrisak straha kanadskih navijaca jednostavno aktivirao ABS u podsvijesti i momak nije znao sta uraditi...
Pogledaj samo njegov prijem lopte, pa brate, bolje bi je ja ili bilo ko od nas forumasaa primio nego decko koji reseta mreze u Bundes ligi...
Po tom istom prijemu odmah skontas da momak ne zna sta da u tom momentu uradi i dobijes ono sto smo mi dobili sinoc...

Meni je zao Ermedina, jer znam da mu je tesko, da vri u sebi, da se bori sam sa sobom, ali podrska i vjera u njega moze mu itekako pomoci...
Pored toga sto je fizicki dominantan, Demirovic je jedan od nasih najborbenijih igraca. Sto se toga tice u rangu je sa Muharemovicem, Katicem, Kolasincem. Borbu na terenu, trud i zalaganje mu ne moze niko oduzeti.
Problem je sto kazes psiha, koja je tako slaba i krhka da je to strasno :shock: i bice mu sve gore i gore - jer gola nema..a gol je ono od cega napadaci zive.

Ali kad je juce Sergej ubacio onog nesretnika Bazdara, odmah mi je bilo jasno zasto Demirovic (i bez gola u sebi) mora igrati.
Jednostavno, mi nemamo bolje igrace od tog Demirovica, Tahirovica, Memica, Sunjica itd....nase je da ih trpimo i podzavamo, kakvi god da su.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 13 jun 2026, 20:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
coelho41
Postovi: 15709
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la coelho41 » 13 jun 2026, 20:48

Neukusni su komentari. I meni je izvuko zivce, dizem ruke od njega, ali svakako vrijedjati ga privatno, ne znam kako se mozete spustati toliko nisko, ali kad gledam sta pojedini pisu to dodje kao uzdizanje.

Trebamo se ugledat na Englesku i Njemacku kako su branili svoje igrace kroz historiju i Savez i mediji trebaju stat iza momka. Zao mi ga lik ce plakat na pola utakmice kad zabije neki tap-in sta mu radite.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la soccerfan » 13 jun 2026, 20:51

coelho41 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:48
Neukusni su komentari. I meni je izvuko zivce, dizem ruke od njega, ali svakako vrijedjati ga privatno, ne znam kako se mozete spustati toliko nisko, ali kad gledam sta pojedini pisu to dodje kao uzdizanje.

Trebamo se ugledat na Englesku i Njemacku kako su branili svoje igrace kroz historiju i Savez i mediji trebaju stat iza momka. Zao mi ga lik ce plakat na pola utakmice kad zabije neki tap-in sta mu radite.
Upravo ovo. Nije problem reci Druze trebas na klupu jer ono se ne fula. Ali ici pominjati nekome familiju je nas seljakluk i primitivizam. Takve treba prijavljivati
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Saurman » 13 jun 2026, 20:52

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 18:59
Saurman je napisao/la:
13 jun 2026, 18:17
Demiroviću moraš servirati lotu na tacni da gol zabije,daleko je on od ozbiljnog špica.Kad vidiš da nam drugi špic Baždar onda smo u ozbiljnom problemu.
Bazdar je sinoc silom prilika bio drugi spic. Mislis da bi ikako usao da su tu bili Dzeko i Tabakovic? Cisto sumnjam da bi cak i Lukic usao, a kamoli Bazdar.
Ne bi ušao a Džeko bi ono rutinski završio sa golom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []