Nemaju ni oni Pedrija, Rodrija i Modrića u veznom redu, pa su vrlo korektni prema naprijed. Pade u vodu priča kako ne možemo izaći sa naše polovine zbog nedovoljnog kvaliteta u veznom redu.
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Trebat cemo dobro zapeti i mi i Kanada da dobijemo Katar.
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kad je Qatar vala mogao napraviti nekoliko obećavajućih izleta, možemo i mi. Nije nemoguće da uzmemo neki bod protiv 
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Prije da je Svicarska losa nego sto su ovi dobri
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Razlika je što njihovi igrači za razliku od Tahirovića ipak znaju dodati loptu i prenijeti na protivnicku polovinu.
Ali će ti odmah stručnjaci reći : Jel mi to imamo boljeg od Tahirovica.. Goreg sigurno ne mozemo naci,jer tesko da bilo koji igrac iz premijer lige moze biti opasan po Vasilja kao Bendžamin..
Po ovom sto gledamo i protiv Katara cemo se braniti od 55 minute..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobro je ovo, Švicarci mnogo bolja ekipa, ali može se igrati sa njima. Katar je ispodprosječna ekipa koju samo ne treba potcijeniti. Vrlo malo su im Švicarci dozvolili prvom poluvremenu. Uglavnom iz individualnih grešaka.
Džeko mora igrati tu utakmicu, ekipe kao Katar su idealne za njega.
Džeko mora igrati tu utakmicu, ekipe kao Katar su idealne za njega.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moze se igrati sa ovom Svicarskom.
A Katar nije bas toliko los, moracemo ozbiljno i protiv njih za 3 boda. Definitivno nisu tehnicki nesto, ali vidi se da ih je Lopetegui doveo u kakav-takav red.
A Katar nije bas toliko los, moracemo ozbiljno i protiv njih za 3 boda. Definitivno nisu tehnicki nesto, ali vidi se da ih je Lopetegui doveo u kakav-takav red.
- signalidunapark
- Postovi: 1545
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ocito ne gledamo istu utakmicu. Svicarci su im do sad trebali, ustvari morali, utrpat 3-4 komada. Imali su 11/12 suteva u okvir gola a vecina od toga su bile 100% sanse. Quatar ispada na dva pasa, ulaze im Svicarci izmedju linija i u 16 skoro svaki napad. Treba ih ozbiljno uzet odigrat bez straha, i kalkulisanja i to bi moralo bit dovoljno da ih rjesimo.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Upravo ovo. Ništa posebno Švica. Spori, bez presinga, ne idu kost i to sve nama odgovara. Katar klasična Arapska repka, imaju tehniku ali bez kontinuiteta. Ispuhat će do nas. Siguran sam da možemo Švicu dobiti jer po igri nam odgovaraju, naši će moći mirno primiti loptu i fino odigrati dalje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nemaju pojma o fudbalu, tipične neznalice sa foruma. Samo zaobiđeš.signalidunapark je napisao/la: ↑13 jun 2026, 22:03Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?
Švicarci ih sa par dodavanja valjaju kao djecu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Koju vi utakmicu gledate, gdje je Svica toliko losa?
Realno mogli/morali su jos jedan dati.
Da ne funkcionise sve u startu je jasno, prva je utakmica na SP.
Prije bih rekao da Katar nije toliko debilna ekipa kako ih mnogi zele predstaviti, i treba ih 100% shvatiti ozbiljno.
Realno mogli/morali su jos jedan dati.
Da ne funkcionise sve u startu je jasno, prva je utakmica na SP.
Prije bih rekao da Katar nije toliko debilna ekipa kako ih mnogi zele predstaviti, i treba ih 100% shvatiti ozbiljno.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Haj sto ne znaju, jos su mali i mlitavi, fizicki cemo ih pojest. Daj par kornera da to rijesimo.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nemoj obracati paznju da ovog poremecenog cigana sa poteskocama u razvoju. Najveci troll I debil na ovom forumu ubjedljivo. Kvari svaku temu svojim retardiranim upisima. Nikad nema nista normalno I konstruktivno napisati da doprinese diskusiji, samo trola ko mamlaz.Imamkarbarum je napisao/la: ↑13 jun 2026, 20:20Zasto ovo pises covjeku,covjek je bas bas objektivno misljenje iznio sa kojim se slaze 90 posto istinskih navijaca repke...4 4 2 je samoubistvo.Daduli je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:54Jović?Unofficialpage je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:42Igramo SP i nema mjesta taktiziranju i svaki meč igraš da pobjediš. Ne možeš protiv Švicarske izaći samo da odradiš meč već ideš da ih pobjediš a o Katru kasnije razmišljati a ima se sasvim dovoljno dana da se igrači i odmore i pripreme za taj meč.
Ako Džeko nije spreman stcvarno ne vidim smisao da se ide 4-4-2 formacijom jer tako gubimo ionako slabi vezni red. Ubaciti Mahmića umjesto Demirovića jer će isto raditi što i on a to je trčati. Jović mora biti ispred njega jer ima više elemenata da ponudi, u ovom sistemu što nama odgovara. Demirović je jako loš u zraku, ne zna zadržati loptu ni po zemlji, da se zagradi, da odigra pas za dalje, da predribla nekog. Možda glupo zvuči jer je ovo, ipak, igrač Stuttgarta ali Jovo nam je korisniji.
Drugo, Kerim mora počinjati mečeve. Nema smisla da se on drži na klupi jer nam je najbolji igrač. Tu bih Memića na klupu jer mislim da ako ga prebacimo desno da nećemo ništa dobiti. Memić i Dedić su već jednom igrali skupa i samo su se sudarali jer imaju iste putanje kretanja a Memić neće ništa više pomoći Dediću u odbrani u odnosu na ono što Esmir radi a u fazi napada smo bolji i ne treba razdvajati tu stranu koja odlično funkcioniše. A mislim i da Memić može unjeti potrebnu energiju i sa klupe, njegova "nesreća" je ta što su se baš sad pojavi Esmir i Kerim, koji su, realno, bolji igrači i on zato nema zagarantovano mjesto u prvih 11.
A vezni red je nepotrebno i spominjati jer ko god bude isto nam se piše. Generalno svi su loši, svi imaju manjak kreacije (ne računam Mahmića) i teško je tu biti pametan. Možda, jedino Šunjić je siguran jer nam donosi dosta toga u defanzivi a ko god bude uz njega svejedno.
Generalno, mislim da nas očekuje dosta lakši meč protiv Švicarske iako su bolja kvalitetnija ekipa od Kanade. Nisu brzi ko Kanada, nisu fizički jaki ko oni, više nam odgovaraju i očekujem bolji meč.
Nabijem na **** i tebe i Mahmića i 4-5-1 i da dodam još i izbacivanje Memića iz prvih 11.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ja da sam na tvom mjestu, davno bih samoubistvo izvršio, smeće rasističko nepismeno.Diadora je napisao/la: ↑13 jun 2026, 22:10Nemoj obracati paznju da ovog poremecenog cigana sa poteskocama u razvoju. Najveci troll I debil na ovom forumu ubjedljivo. Kvari svaku temu svojim retardiranim upisima. Nikad nema nista normalno I konstruktivno napisati da doprinese diskusiji, samo trola ko mamlaz.Imamkarbarum je napisao/la: ↑13 jun 2026, 20:20Zasto ovo pises covjeku,covjek je bas bas objektivno misljenje iznio sa kojim se slaze 90 posto istinskih navijaca repke...4 4 2 je samoubistvo.
Glory Glory Man United
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kad Afif posalje nas kuci pa izvadi karte kad slavi, ima pokeras da fata se za glavu
Sergej kockar nas
Sergej kockar nas
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Katar je očajan, još lošiji nego što sam mislio, baš grozno. Ali Švica je totalno drugačija ekipa od Kanade, organizovanija, ne napada toliko intezivno, nema nekog specijalnog presinga i sporiji su dosta. Mislim da taj stil Švice nama puno više odgovara, protiv njih ćemo imati puno više prostora prema naprijed, bit će momenata i kada će nam pustiti posjed. Odbrana im izgleda nesigurno, loše u igri nogom, bekovi dosta spori. Ali svakako su opasni, uigrani, znaju razvući igru, Xhaka stalno ulazi u taj međuprostor gdje se najbolje snalazi.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Švicarska je protiv nas favorit a mi se moramo dobro se oznojiti za bod/ove.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
FerdinandF
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Upravo. A još i to što Švica ovdje ne igra ni s pola gasa.Virtu4l je napisao/la: ↑13 jun 2026, 22:05Nemaju pojma o fudbalu, tipične neznalice sa foruma. Samo zaobiđeš.signalidunapark je napisao/la: ↑13 jun 2026, 22:03Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?
Švicarci ih sa par dodavanja valjaju kao djecu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Edbh21, edvaE2, Goalgetter, LeCoq, rishovski, rossonero85, Shevko, Uprava i 59 gostiju.


