18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Herson
Postovi: 2786
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Herson » 13 jun 2026, 21:54

guillermo je napisao/la:
13 jun 2026, 21:49
Vise Qatar napravio u 20min nego mi za citavu utakmicu :D
Nemaju ni oni Pedrija, Rodrija i Modrića u veznom redu, pa su vrlo korektni prema naprijed. Pade u vodu priča kako ne možemo izaći sa naše polovine zbog nedovoljnog kvaliteta u veznom redu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

myself
Postovi: 188
Pridružen/a: 13 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la myself » 13 jun 2026, 21:56

Trebat cemo dobro zapeti i mi i Kanada da dobijemo Katar.

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeljovac21 » 13 jun 2026, 21:57

Herson je napisao/la:
13 jun 2026, 21:54
guillermo je napisao/la:
13 jun 2026, 21:49
Vise Qatar napravio u 20min nego mi za citavu utakmicu :D
Nemaju ni oni Pedrija, Rodrija i Modrića u veznom redu, pa su vrlo korektni prema naprijed. Pade u vodu priča kako ne možemo izaći sa naše polovine zbog nedovoljnog kvaliteta u veznom redu.
Bukvalno, nesto ne stima

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 231983 » 13 jun 2026, 21:57

Kad je Qatar vala mogao napraviti nekoliko obećavajućih izleta, možemo i mi. Nije nemoguće da uzmemo neki bod protiv 🇨🇭

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dedo26 » 13 jun 2026, 21:58

Prije da je Svicarska losa nego sto su ovi dobri

Avatar
rishovski
Postovi: 5008
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 13 jun 2026, 22:00

Herson je napisao/la:
13 jun 2026, 21:54
guillermo je napisao/la:
13 jun 2026, 21:49
Vise Qatar napravio u 20min nego mi za citavu utakmicu :D
Nemaju ni oni Pedrija, Rodrija i Modrića u veznom redu, pa su vrlo korektni prema naprijed. Pade u vodu priča kako ne možemo izaći sa naše polovine zbog nedovoljnog kvaliteta u veznom redu.
Razlika je što njihovi igrači za razliku od Tahirovića ipak znaju dodati loptu i prenijeti na protivnicku polovinu.
Ali će ti odmah stručnjaci reći : Jel mi to imamo boljeg od Tahirovica.. Goreg sigurno ne mozemo naci,jer tesko da bilo koji igrac iz premijer lige moze biti opasan po Vasilja kao Bendžamin..
Po ovom sto gledamo i protiv Katara cemo se braniti od 55 minute..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59754
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 22:03

Dobro je ovo, Švicarci mnogo bolja ekipa, ali može se igrati sa njima. Katar je ispodprosječna ekipa koju samo ne treba potcijeniti. Vrlo malo su im Švicarci dozvolili prvom poluvremenu. Uglavnom iz individualnih grešaka.

Džeko mora igrati tu utakmicu, ekipe kao Katar su idealne za njega.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Confiance
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Confiance » 13 jun 2026, 22:03

Moze se igrati sa ovom Svicarskom.

A Katar nije bas toliko los, moracemo ozbiljno i protiv njih za 3 boda. Definitivno nisu tehnicki nesto, ali vidi se da ih je Lopetegui doveo u kakav-takav red.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1545
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 22:03

Herson je napisao/la:
13 jun 2026, 21:54
guillermo je napisao/la:
13 jun 2026, 21:49
Vise Qatar napravio u 20min nego mi za citavu utakmicu :D
Nemaju ni oni Pedrija, Rodrija i Modrića u veznom redu, pa su vrlo korektni prema naprijed. Pade u vodu priča kako ne možemo izaći sa naše polovine zbog nedovoljnog kvaliteta u veznom redu.
Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la badboy » 13 jun 2026, 22:04

Ocito ne gledamo istu utakmicu. Svicarci su im do sad trebali, ustvari morali, utrpat 3-4 komada. Imali su 11/12 suteva u okvir gola a vecina od toga su bile 100% sanse. Quatar ispada na dva pasa, ulaze im Svicarci izmedju linija i u 16 skoro svaki napad. Treba ih ozbiljno uzet odigrat bez straha, i kalkulisanja i to bi moralo bit dovoljno da ih rjesimo.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2026, 22:04

dedo26 je napisao/la:
13 jun 2026, 21:58
Prije da je Svicarska losa nego sto su ovi dobri
Upravo ovo. Ništa posebno Švica. Spori, bez presinga, ne idu kost i to sve nama odgovara. Katar klasična Arapska repka, imaju tehniku ali bez kontinuiteta. Ispuhat će do nas. Siguran sam da možemo Švicu dobiti jer po igri nam odgovaraju, naši će moći mirno primiti loptu i fino odigrati dalje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59754
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 22:05

signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 22:03
Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?
Nemaju pojma o fudbalu, tipične neznalice sa foruma. Samo zaobiđeš.

Švicarci ih sa par dodavanja valjaju kao djecu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2026, 22:08

Koju vi utakmicu gledate, gdje je Svica toliko losa?
Realno mogli/morali su jos jedan dati.
Da ne funkcionise sve u startu je jasno, prva je utakmica na SP.

Prije bih rekao da Katar nije toliko debilna ekipa kako ih mnogi zele predstaviti, i treba ih 100% shvatiti ozbiljno.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 22:08

Haj sto ne znaju, jos su mali i mlitavi, fizicki cemo ih pojest. Daj par kornera da to rijesimo.

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Diadora » 13 jun 2026, 22:10

Imamkarbarum je napisao/la:
13 jun 2026, 20:20
Daduli je napisao/la:
13 jun 2026, 19:54
Unofficialpage je napisao/la:
13 jun 2026, 19:42
Igramo SP i nema mjesta taktiziranju i svaki meč igraš da pobjediš. Ne možeš protiv Švicarske izaći samo da odradiš meč već ideš da ih pobjediš a o Katru kasnije razmišljati a ima se sasvim dovoljno dana da se igrači i odmore i pripreme za taj meč.

Ako Džeko nije spreman stcvarno ne vidim smisao da se ide 4-4-2 formacijom jer tako gubimo ionako slabi vezni red. Ubaciti Mahmića umjesto Demirovića jer će isto raditi što i on a to je trčati. Jović mora biti ispred njega jer ima više elemenata da ponudi, u ovom sistemu što nama odgovara. Demirović je jako loš u zraku, ne zna zadržati loptu ni po zemlji, da se zagradi, da odigra pas za dalje, da predribla nekog. Možda glupo zvuči jer je ovo, ipak, igrač Stuttgarta ali Jovo nam je korisniji.

Drugo, Kerim mora počinjati mečeve. Nema smisla da se on drži na klupi jer nam je najbolji igrač. Tu bih Memića na klupu jer mislim da ako ga prebacimo desno da nećemo ništa dobiti. Memić i Dedić su već jednom igrali skupa i samo su se sudarali jer imaju iste putanje kretanja a Memić neće ništa više pomoći Dediću u odbrani u odnosu na ono što Esmir radi a u fazi napada smo bolji i ne treba razdvajati tu stranu koja odlično funkcioniše. A mislim i da Memić može unjeti potrebnu energiju i sa klupe, njegova "nesreća" je ta što su se baš sad pojavi Esmir i Kerim, koji su, realno, bolji igrači i on zato nema zagarantovano mjesto u prvih 11.

A vezni red je nepotrebno i spominjati jer ko god bude isto nam se piše. Generalno svi su loši, svi imaju manjak kreacije (ne računam Mahmića) i teško je tu biti pametan. Možda, jedino Šunjić je siguran jer nam donosi dosta toga u defanzivi a ko god bude uz njega svejedno.

Generalno, mislim da nas očekuje dosta lakši meč protiv Švicarske iako su bolja kvalitetnija ekipa od Kanade. Nisu brzi ko Kanada, nisu fizički jaki ko oni, više nam odgovaraju i očekujem bolji meč.
Jović?
Nabijem na **** i tebe i Mahmića i 4-5-1 i da dodam još i izbacivanje Memića iz prvih 11.
Zasto ovo pises covjeku,covjek je bas bas objektivno misljenje iznio sa kojim se slaze 90 posto istinskih navijaca repke...4 4 2 je samoubistvo.
Nemoj obracati paznju da ovog poremecenog cigana sa poteskocama u razvoju. Najveci troll I debil na ovom forumu ubjedljivo. Kvari svaku temu svojim retardiranim upisima. Nikad nema nista normalno I konstruktivno napisati da doprinese diskusiji, samo trola ko mamlaz.

Daduli
Postovi: 1027
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Daduli » 13 jun 2026, 22:11

Diadora je napisao/la:
13 jun 2026, 22:10
Imamkarbarum je napisao/la:
13 jun 2026, 20:20
Daduli je napisao/la:
13 jun 2026, 19:54


Jović?
Nabijem na **** i tebe i Mahmića i 4-5-1 i da dodam još i izbacivanje Memića iz prvih 11.
Zasto ovo pises covjeku,covjek je bas bas objektivno misljenje iznio sa kojim se slaze 90 posto istinskih navijaca repke...4 4 2 je samoubistvo.
Nemoj obracati paznju da ovog poremecenog cigana sa poteskocama u razvoju. Najveci troll I debil na ovom forumu ubjedljivo. Kvari svaku temu svojim retardiranim upisima. Nikad nema nista normalno I konstruktivno napisati da doprinese diskusiji, samo trola ko mamlaz.
Ja da sam na tvom mjestu, davno bih samoubistvo izvršio, smeće rasističko nepismeno.
Glory Glory Man United

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 22:11

Kad Afif posalje nas kuci pa izvadi karte kad slavi, ima pokeras da fata se za glavu

Sergej kockar nas

Kizo886
Postovi: 57
Pridružen/a: 12 apr 2026, 17:09
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Kizo886 » 13 jun 2026, 22:15

Katar je očajan, još lošiji nego što sam mislio, baš grozno. Ali Švica je totalno drugačija ekipa od Kanade, organizovanija, ne napada toliko intezivno, nema nekog specijalnog presinga i sporiji su dosta. Mislim da taj stil Švice nama puno više odgovara, protiv njih ćemo imati puno više prostora prema naprijed, bit će momenata i kada će nam pustiti posjed. Odbrana im izgleda nesigurno, loše u igri nogom, bekovi dosta spori. Ali svakako su opasni, uigrani, znaju razvući igru, Xhaka stalno ulazi u taj međuprostor gdje se najbolje snalazi.

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Saurman » 13 jun 2026, 22:15

Švicarska je protiv nas favorit a mi se moramo dobro se oznojiti za bod/ove.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

FerdinandF
Postovi: 604
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 22:16

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 22:05
signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 22:03
Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?
Nemaju pojma o fudbalu, tipične neznalice sa foruma. Samo zaobiđeš.

Švicarci ih sa par dodavanja valjaju kao djecu.
Upravo. A još i to što Švica ovdje ne igra ni s pola gasa.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Edbh21, edvaE2, Goalgetter, LeCoq, rishovski, Shevko, Uprava i 66 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []