Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
Denno
Postovi: 4950
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Denno » 13 jun 2026, 23:06

JohannWolfgang je napisao/la:
13 jun 2026, 23:03
Neocekivano, odavno bolje prvenstvo nije bilo realno
Iskreno meni je ova ekipa Katara nepoznanica, ali valjda neki k igraju i oni, ipak su prvaci Azije ispred Japana, J.Koreje, Irana i malo me cudi kad vidim upise da cemo lako do 3b protiv njih.
embrace the chaos

seha77
Postovi: 349
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la seha77 » 13 jun 2026, 23:06

Sta sad???

Avatar
sljivo
Postovi: 13775
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la sljivo » 13 jun 2026, 23:06

hajmo 4 ekipe po 4 boda :rol:

Avatar
Madal
Postovi: 5983
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 23:06

Ne pika im se ovo, za qurac su odigrali
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1220
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Wilshere10 » 13 jun 2026, 23:06

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 23:05
Sta ste se predali, yebo vas Svicarska. Idemo ih mi dobit pa makar da Vasilj uvali gol.
Dosadilo mi je biti u pravu. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5324
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la prisonbreak » 13 jun 2026, 23:06

Strucnjaci, jel Svicarska losa ili Katar nije ono sto se govorilo?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1602
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 13 jun 2026, 23:07

seha77 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:06
Sta sad???

Nisu pokazali nista uzeli bod, bas kao mi

dena24
Postovi: 414
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la dena24 » 13 jun 2026, 23:07

eto ti turnirski fudbal, prolazna grupa i tako

Avatar
Venom
Postovi: 2222
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Venom » 13 jun 2026, 23:07

Eto da nisu povecali broj repki ostali bi zakinuti za ovakve momente. Ovo je car prvenstva
Srce, čast i ponos!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 13 jun 2026, 23:07

Ovdje kako se najavljivala Švicarska i ovaj Mazambi ja mislio Francuska sa Platinijem grob te je.bo a ne neinteligentni berač pamuka sa 32 izgubljene lopte od ulaska.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

qaa18
Postovi: 3530
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 13 jun 2026, 23:07

Mi cemo ovom Kataru tricu uvaljat, Svica za qratz
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la darker10 » 13 jun 2026, 23:07

prisonbreak je napisao/la:
13 jun 2026, 23:06
Strucnjaci, jel Svicarska losa ili Katar nije ono sto se govorilo?
Sad su strucnjaci zbunjeni :rol:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la xaviesta » 13 jun 2026, 23:07

Biće nam yebeno kad Švica bude na 60%
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Elddar
Postovi: 2317
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 23:07

Beli98 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:05
Opet se pokazalo da nije bitno jel igra lijepa za oci vec da ga ućeraš.
Kao da će neko pamtiti 20-30 šuteva švice, pamti se 1-1 i doviđenja
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Marokanci58
Postovi: 654
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 23:07

Gledaj šta je Arapa došlo ahhaha kod nas dijaspora gleda oko stadiona u fan zonama a na stadionu nas ima 2000 i to svi iz Bosne došli, najmanje navijača ima Curacao, Bosna i Haiti na SP
BRATSTVO GRAČANiCA

Marokanci58
Postovi: 654
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 23:07

Gledaj šta je Arapa došlo ahhaha kod nas dijaspora gleda oko stadiona u fan zonama a na stadionu nas ima 2000 i to svi iz Bosne došli, najmanje navijača ima Curacao, Bosna i Haiti na SP
BRATSTVO GRAČANiCA

napapijri1987
Postovi: 1104
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 23:07

Svicarska na nas pod punim pritiskom. Evo sanse da mi udjemo u utakmicu opusteni kao protiv Italije a oni da udju u mec protiv nas kao na iglama.

Shevko
Postovi: 530
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 23:08

Qatar amaterska reprezentacija a Svicarci dosli odigrati jacu trening utakmicu.

GG3
Postovi: 4147
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GG3 » 13 jun 2026, 23:08

Grupa Smrti 😂
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
StevieG8
Postovi: 13293
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la StevieG8 » 13 jun 2026, 23:08

StevieG8 je napisao/la:
13 jun 2026, 22:45
fukara87 je napisao/la:
13 jun 2026, 22:41
Ee al cuj Svica igra koliko im treba, a niko ne racuna da ce ovdje i gol razlika odlucit za 1, 2 i 3 mjesto
Bukvalno, isto kao da neko može reći e ljudi vodimo 1:0 hajd sad malo da se sačuvamo.. pa nek uđe neka frljoka i eto 1:1 i šta si dobio bod protiv ekipe koju si trebao pobijedit :damn:
Eto svaka čast dobro su se sačuvali i igrali koliko im treba :urnebes:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: zemuntrg i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []