Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
Denno
Postovi: 4950
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Denno » 13 jun 2026, 23:06

JohannWolfgang je napisao/la:
13 jun 2026, 23:03
Neocekivano, odavno bolje prvenstvo nije bilo realno
Iskreno meni je ova ekipa Katara nepoznanica, ali valjda neki k igraju i oni, ipak su prvaci Azije ispred Japana, J.Koreje, Irana i malo me cudi kad vidim upise da cemo lako do 3b protiv njih.
embrace the chaos

seha77
Postovi: 350
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la seha77 » 13 jun 2026, 23:06

Sta sad???

Avatar
sljivo
Postovi: 13797
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la sljivo » 13 jun 2026, 23:06

hajmo 4 ekipe po 4 boda :rol:

Avatar
Madal
Postovi: 5993
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 23:06

Ne pika im se ovo, za qurac su odigrali
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1229
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Wilshere10 » 13 jun 2026, 23:06

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 23:05
Sta ste se predali, yebo vas Svicarska. Idemo ih mi dobit pa makar da Vasilj uvali gol.
Dosadilo mi je biti u pravu. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5324
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la prisonbreak » 13 jun 2026, 23:06

Strucnjaci, jel Svicarska losa ili Katar nije ono sto se govorilo?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1616
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 13 jun 2026, 23:07

seha77 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:06
Sta sad???

Nisu pokazali nista uzeli bod, bas kao mi

dena24
Postovi: 419
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la dena24 » 13 jun 2026, 23:07

eto ti turnirski fudbal, prolazna grupa i tako

Avatar
Venom
Postovi: 2223
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Venom » 13 jun 2026, 23:07

Eto da nisu povecali broj repki ostali bi zakinuti za ovakve momente. Ovo je car prvenstva
Srce, čast i ponos!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 13 jun 2026, 23:07

Ovdje kako se najavljivala Švicarska i ovaj Mazambi ja mislio Francuska sa Platinijem grob te je.bo a ne neinteligentni berač pamuka sa 32 izgubljene lopte od ulaska.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

qaa18
Postovi: 3547
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 13 jun 2026, 23:07

Mi cemo ovom Kataru tricu uvaljat, Svica za qratz
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la darker10 » 13 jun 2026, 23:07

prisonbreak je napisao/la:
13 jun 2026, 23:06
Strucnjaci, jel Svicarska losa ili Katar nije ono sto se govorilo?
Sad su strucnjaci zbunjeni :rol:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5825
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la xaviesta » 13 jun 2026, 23:07

Biće nam yebeno kad Švica bude na 60%
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Elddar
Postovi: 2317
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 23:07

Beli98 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:05
Opet se pokazalo da nije bitno jel igra lijepa za oci vec da ga ućeraš.
Kao da će neko pamtiti 20-30 šuteva švice, pamti se 1-1 i doviđenja
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Marokanci58
Postovi: 667
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 23:07

Gledaj šta je Arapa došlo ahhaha kod nas dijaspora gleda oko stadiona u fan zonama a na stadionu nas ima 2000 i to svi iz Bosne došli, najmanje navijača ima Curacao, Bosna i Haiti na SP
BRATSTVO GRAČANiCA

Marokanci58
Postovi: 667
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 23:07

Gledaj šta je Arapa došlo ahhaha kod nas dijaspora gleda oko stadiona u fan zonama a na stadionu nas ima 2000 i to svi iz Bosne došli, najmanje navijača ima Curacao, Bosna i Haiti na SP
BRATSTVO GRAČANiCA

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 23:07

Svicarska na nas pod punim pritiskom. Evo sanse da mi udjemo u utakmicu opusteni kao protiv Italije a oni da udju u mec protiv nas kao na iglama.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 23:08

Qatar amaterska reprezentacija a Svicarci dosli odigrati jacu trening utakmicu.

GG3
Postovi: 4150
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GG3 » 13 jun 2026, 23:08

Grupa Smrti 😂
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
StevieG8
Postovi: 13295
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la StevieG8 » 13 jun 2026, 23:08

StevieG8 je napisao/la:
13 jun 2026, 22:45
fukara87 je napisao/la:
13 jun 2026, 22:41
Ee al cuj Svica igra koliko im treba, a niko ne racuna da ce ovdje i gol razlika odlucit za 1, 2 i 3 mjesto
Bukvalno, isto kao da neko može reći e ljudi vodimo 1:0 hajd sad malo da se sačuvamo.. pa nek uđe neka frljoka i eto 1:1 i šta si dobio bod protiv ekipe koju si trebao pobijedit :damn:
Eto svaka čast dobro su se sačuvali i igrali koliko im treba :urnebes:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []