18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FerdinandF
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mozemo igrati itelako s ovom švicarskom.
Ovo izdanje Katara je dobro za nas jer ih nećemo podcijeniti, i mozemo ih dobiti.
Samo jako kao do sada i prolaz nam se smiješi.
A kasnije s Edinom , Tabakom, i samopouzdanjem nebo je granica. Hajmooooo!!!!!
Ovo izdanje Katara je dobro za nas jer ih nećemo podcijeniti, i mozemo ih dobiti.
Samo jako kao do sada i prolaz nam se smiješi.
A kasnije s Edinom , Tabakom, i samopouzdanjem nebo je granica. Hajmooooo!!!!!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
E jbg brt, al svako ima pravo na svoje mišljenje. A što se tiče ovoga da će Švica izginuti protiv nas, izginuli bi i bez ovog kiksa da osiguraju prolaz pa da se mogu odmoriti protiv Kanade. Ovako im je samo drugi motiv.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Švica je sad baš uzdrmana. Protiv nas već imperativ pobjede, jer znaju da je Kanada tvrd orah.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
- signalidunapark
- Postovi: 1544
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nešto smiješno junače?Herson je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:08signalidunapark je napisao/la: ↑13 jun 2026, 22:03Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?![]()
Švicarska je u periodu kad sam napisao posta napadala i slagala zicere. To što nisu zabili, i to što je Katar iz jedne šanse zabio ne čini ih "korektnim u napadu".
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ovi Svajcarci il su losi ili im se nije igralo. Bice da je ovo drugo.
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Samo da ako budemo 3.da budemo među top 8 trece plasiranih,al idemo po 1.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ljudi se brane 90 minuta grcevito, golman igrac utakmice, dvije sanse imali i on kaze sta Barba treba, kakvi likovi , to je umijece nije srecaguillermo je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:13Valjda je Qatar dokazao Barbi da se muda i pozrtvovanost pokazuju kroz konkrentu igru,pas i napad,a ne kroz floskule,fajt i izbij-nabij taktikom.Svicarci padaju ukoliko konkretno napadnemo.Valjda zna postaviti par akcijskih uvjezbavanja u narednih 6 dana.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa bukvalno brate, sad sam još uvjereniji u makar bod protiv Švice. I onda s Katarom za prolaz koji će takođe morati napasti u jednom trenutku, gore je da nemaju nikakvih ambicija i da se povuku i da mi pokušavamo šta probit. Evo čovjek na areni sve savršeno objasnio.Confiance je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:16Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
zakuhalo nam se ljudi u grupi
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
- AlenHalilovic
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Zaključak je da Švicarska nije toliko dobra kao što je se očekivalo niti je Katar toliko loš kao što je se očekivalo.
Sad su svi u grupi u pat poziciji i svi imaju nade za prvo mjesto ali pritisak da završe kao zadnji.
Poslje ove utakmice sam skontao koliko je BiH ali i Kanada bolja od Švicarske i Katara, barem je utakmica jučer bila maksimalno nabrirjana i borbena pogotovo sa strane Kanade.
Ako Švicarska i Katar budu na nivou kao danas onda se sa razlogom možemo nadati prvom ili najmanje drugom mjestu in sha Allah.
Sad su svi u grupi u pat poziciji i svi imaju nade za prvo mjesto ali pritisak da završe kao zadnji.
Poslje ove utakmice sam skontao koliko je BiH ali i Kanada bolja od Švicarske i Katara, barem je utakmica jučer bila maksimalno nabrirjana i borbena pogotovo sa strane Kanade.
Ako Švicarska i Katar budu na nivou kao danas onda se sa razlogom možemo nadati prvom ili najmanje drugom mjestu in sha Allah.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
BiH ima dan vise odmora od švicarske...
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
i imamo 4000 kilometara vise za preci do LA
Don't believe the hype.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Henry. Zena
Zadnja izmjena: CHR, dana/u 13 jun 2026, 23:32, ukupno mijenjano 1 put.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jašta, svakako bi max ozbiljno izašli jer znaju da smo mi dosta jača i ozbiljnija ekipa od Katra. Po tom pitanju se ništa ne mijenja. A sad su još i uzdrmani. A i loši su, spori previše. I prije ovoga smo znali da nam Švica više odgovara zbog stila igre kao što smo i u baražu znali da nam Italija više odgovara i što se dokazalo i bez crvenog.Confiance je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:16Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Ne kažem da su loši i da ćemo ih razbiti ali da imamo šansu to imamo. Očekujem tvrd meč gdje ćemo morati šanse koristiti. Vjerovati u sebe i idemo po tu pobjedu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Možel se buraz ova tema prebaciti na pdf World cup gdje je i utakmica sa Kanadom?Unofficialpage je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:32Jašta, svakako bi max ozbiljno izašli jer znaju da smo mi dosta jača i ozbiljnija ekipa od Katra. Po tom pitanju se ništa ne mijenja. A sad su još i uzdrmani. A i loši su, spori previše. I prije ovoga smo znali da nam Švica više odgovara zbog stila igre kao što smo i u baražu znali da nam Italija više odgovara i što se dokazalo i bez crvenog.Confiance je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:16Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Ne kažem da su loši i da ćemo ih razbiti ali da imamo šansu to imamo. Očekujem tvrd meč gdje ćemo morati šanse koristiti. Vjerovati u sebe i idemo po tu pobjedu.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne znam Bgm, to je adminova teritorija. I ja sam ovdje obični forumaš.Elddar je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:33Možel se buraz ova tema prebaciti na pdf World cup gdje je i utakmica sa Kanadom?Unofficialpage je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:32Jašta, svakako bi max ozbiljno izašli jer znaju da smo mi dosta jača i ozbiljnija ekipa od Katra. Po tom pitanju se ništa ne mijenja. A sad su još i uzdrmani. A i loši su, spori previše. I prije ovoga smo znali da nam Švica više odgovara zbog stila igre kao što smo i u baražu znali da nam Italija više odgovara i što se dokazalo i bez crvenog.Confiance je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:16Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Ne kažem da su loši i da ćemo ih razbiti ali da imamo šansu to imamo. Očekujem tvrd meč gdje ćemo morati šanse koristiti. Vjerovati u sebe i idemo po tu pobjedu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sad tek diletanti i kvazi strucnjaci vide šta znaci bod protiv Kanade! Taj bod nam sad otvara apsolutno nova vrata, da sada igramo za prve-dvije pozicije! I tako se sada treba postaviti, da idemo da dobijemo Švicarce i Katar!

Online
Trenutno korisnika/ca: Beduin, edvaE2, Goalgetter, Sheyi i 59 gostiju.




