18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

FerdinandF
Postovi: 604
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 23:13

Mozemo igrati itelako s ovom švicarskom.
Ovo izdanje Katara je dobro za nas jer ih nećemo podcijeniti, i mozemo ih dobiti.
Samo jako kao do sada i prolaz nam se smiješi.
A kasnije s Edinom , Tabakom, i samopouzdanjem nebo je granica. Hajmooooo!!!!!

SamLake
Postovi: 180
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SamLake » 13 jun 2026, 23:14

berardi25 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:06
SamLake je napisao/la:
13 jun 2026, 23:02
Evo nade i za prvo mjesto u grupi
evo nade za cetvrto mjesto
E jbg brt, al svako ima pravo na svoje mišljenje. A što se tiče ovoga da će Švica izginuti protiv nas, izginuli bi i bez ovog kiksa da osiguraju prolaz pa da se mogu odmoriti protiv Kanade. Ovako im je samo drugi motiv.

Zeko87
Postovi: 2965
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zeko87 » 13 jun 2026, 23:15

Švica je sad baš uzdrmana. Protiv nas već imperativ pobjede, jer znaju da je Kanada tvrd orah.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Confiance
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Confiance » 13 jun 2026, 23:16

Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1545
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 23:16

Herson je napisao/la:
13 jun 2026, 23:08
signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 22:03
Herson je napisao/la:
13 jun 2026, 21:54


Nemaju ni oni Pedrija, Rodrija i Modrića u veznom redu, pa su vrlo korektni prema naprijed. Pade u vodu priča kako ne možemo izaći sa naše polovine zbog nedovoljnog kvaliteta u veznom redu.
Pa gube i Švicarska im slaže zicer za zicerom. Jest vi ljufi na nekim drogama?
:rol:
Nešto smiješno junače?
Švicarska je u periodu kad sam napisao posta napadala i slagala zicere. To što nisu zabili, i to što je Katar iz jedne šanse zabio ne čini ih "korektnim u napadu".

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2831
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 jun 2026, 23:17

Ovi Svajcarci il su losi ili im se nije igralo. Bice da je ovo drugo.
Barba halali sto smo sumnjali.


Bosnjo22
Postovi: 63
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Bosnjo22 » 13 jun 2026, 23:20

Samo da ako budemo 3.da budemo među top 8 trece plasiranih,al idemo po 1.

Avatar
Padovan
Postovi: 13215
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Padovan » 13 jun 2026, 23:22

guillermo je napisao/la:
13 jun 2026, 23:13
Valjda je Qatar dokazao Barbi da se muda i pozrtvovanost pokazuju kroz konkrentu igru,pas i napad,a ne kroz floskule,fajt i izbij-nabij taktikom.Svicarci padaju ukoliko konkretno napadnemo.Valjda zna postaviti par akcijskih uvjezbavanja u narednih 6 dana.
Ljudi se brane 90 minuta grcevito, golman igrac utakmice, dvije sanse imali i on kaze sta Barba treba, kakvi likovi , to je umijece nije sreca :rol: :rol: :rol:

Avatar
Elddar
Postovi: 2324
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 23:25

Confiance je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Pa bukvalno brate, sad sam još uvjereniji u makar bod protiv Švice. I onda s Katarom za prolaz koji će takođe morati napasti u jednom trenutku, gore je da nemaju nikakvih ambicija i da se povuku i da mi pokušavamo šta probit. Evo čovjek na areni sve savršeno objasnio.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2413
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Konzerva » 13 jun 2026, 23:25

zakuhalo nam se ljudi u grupi
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 746
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AlenHalilovic » 13 jun 2026, 23:25

Zaključak je da Švicarska nije toliko dobra kao što je se očekivalo niti je Katar toliko loš kao što je se očekivalo.

Sad su svi u grupi u pat poziciji i svi imaju nade za prvo mjesto ali pritisak da završe kao zadnji.

Poslje ove utakmice sam skontao koliko je BiH ali i Kanada bolja od Švicarske i Katara, barem je utakmica jučer bila maksimalno nabrirjana i borbena pogotovo sa strane Kanade.
Ako Švicarska i Katar budu na nivou kao danas onda se sa razlogom možemo nadati prvom ili najmanje drugom mjestu in sha Allah.

SWOT
Postovi: 874
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SWOT » 13 jun 2026, 23:26

BiH ima dan vise odmora od švicarske...

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 jun 2026, 23:29

SWOT je napisao/la:
13 jun 2026, 23:26
BiH ima dan vise odmora od švicarske...
i imamo 4000 kilometara vise za preci do LA
Don't believe the hype.

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 23:30



Henry. Zena :salut:
Zadnja izmjena: CHR, dana/u 13 jun 2026, 23:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Vanja8 » 13 jun 2026, 23:31

Confiance je napisao/la:
13 jun 2026, 23:19
Grupa smrti haha

slika
A sto mi zadnji u grupi... :rol: :rol:
Je li se to gleda rang lista ili...?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2026, 23:32

Confiance je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Jašta, svakako bi max ozbiljno izašli jer znaju da smo mi dosta jača i ozbiljnija ekipa od Katra. Po tom pitanju se ništa ne mijenja. A sad su još i uzdrmani. A i loši su, spori previše. I prije ovoga smo znali da nam Švica više odgovara zbog stila igre kao što smo i u baražu znali da nam Italija više odgovara i što se dokazalo i bez crvenog.

Ne kažem da su loši i da ćemo ih razbiti ali da imamo šansu to imamo. Očekujem tvrd meč gdje ćemo morati šanse koristiti. Vjerovati u sebe i idemo po tu pobjedu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Elddar
Postovi: 2324
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 23:33

Unofficialpage je napisao/la:
13 jun 2026, 23:32
Confiance je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Jašta, svakako bi max ozbiljno izašli jer znaju da smo mi dosta jača i ozbiljnija ekipa od Katra. Po tom pitanju se ništa ne mijenja. A sad su još i uzdrmani. A i loši su, spori previše. I prije ovoga smo znali da nam Švica više odgovara zbog stila igre kao što smo i u baražu znali da nam Italija više odgovara i što se dokazalo i bez crvenog.

Ne kažem da su loši i da ćemo ih razbiti ali da imamo šansu to imamo. Očekujem tvrd meč gdje ćemo morati šanse koristiti. Vjerovati u sebe i idemo po tu pobjedu.
Možel se buraz ova tema prebaciti na pdf World cup gdje je i utakmica sa Kanadom?
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2026, 23:36

Elddar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:33
Unofficialpage je napisao/la:
13 jun 2026, 23:32
Confiance je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Ne mijenja ovdje previse za nas. Top nam je ispao bod protiv Kanade, tako da sa jednom pobjedom sigurno prolazimo. Prva match lopta za prolaz je u cetvrtak. Ako ne bude OK, ima popravni sa Katarom gdje moramo biti apsolutno na maksimumu. Imamo vise nego realne sanse za prolaz
Jašta, svakako bi max ozbiljno izašli jer znaju da smo mi dosta jača i ozbiljnija ekipa od Katra. Po tom pitanju se ništa ne mijenja. A sad su još i uzdrmani. A i loši su, spori previše. I prije ovoga smo znali da nam Švica više odgovara zbog stila igre kao što smo i u baražu znali da nam Italija više odgovara i što se dokazalo i bez crvenog.

Ne kažem da su loši i da ćemo ih razbiti ali da imamo šansu to imamo. Očekujem tvrd meč gdje ćemo morati šanse koristiti. Vjerovati u sebe i idemo po tu pobjedu.
Možel se buraz ova tema prebaciti na pdf World cup gdje je i utakmica sa Kanadom?
Ne znam Bgm, to je adminova teritorija. I ja sam ovdje obični forumaš. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

KarlMarx
Postovi: 938
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la KarlMarx » 13 jun 2026, 23:38

Sad tek diletanti i kvazi strucnjaci vide šta znaci bod protiv Kanade! Taj bod nam sad otvara apsolutno nova vrata, da sada igramo za prve-dvije pozicije! I tako se sada treba postaviti, da idemo da dobijemo Švicarce i Katar! :bih: :bih: :bih: :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: edvaE2, Google Adsense [Bot], HariTz, Marsiano, rishovski, rossonero85, Shevko, signalidunapark, Sport90, tuzlanskinacin i 63 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []