Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Sad ce biti tesko svako ima sansu za prolazak.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Zasto sad kukamo, nismo ovako pisali kad smo cetverostrukog prvaka izbacili. Barba nema vise kalkulisanja!!!
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Majko draga
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
Zabogamiloga
- Postovi: 32
- Pridružen/a: 27 feb 2026, 19:22
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Evo sad nas strah Katara 
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ma kakvi, mi cemo stat u 16 metara i cuvati bod. Isto kao da cemo mi u oba naredna meca se naguzit i rec eto dajte nam golove. Ovaj mec je dokaz da mi itekako imamo sansi za prvo mjesto na tabeli.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Sta se gleda ako svi budemo imali po 4 boda?
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Pisao sam ja juce, da zasto se bi i ove godine jedan od favorita zaglavio vec u grupi? Svica mi je i prije ovog SP djelovala kao ekipa u padu. Protiv njih igrati na pobjedu pa sta bude. Sad im vec voda ide u usi i sigurno ce biti nervozni. A morace i zadnju protiv Kanade igrati sa svim snagama.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Činjenica je da je Švajc protiv najlakseg u grupi prosula bodove to se Kanadi i nadam se Bosni i Hercegovini nesmije desiti .
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
E tacno ne znas jel gore plasirat se ili ne plasirat? Evo haman pola noci ljudi salju poruke sta je sad? Jel ovo dobro? Ma jest. Ma nije.
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Kad bi svi imali isti broj bodova gleda se onda gol razlika ako bi i tu svi istu imali gleda se ko je vise zabio ako i tu sve jednako bude gleda se fair play(žk,ck) ako bi nekim slucajem i to bilo jednako onda se reda po fifa rang listi
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Pa moze svi po 4. Iduce kolo dobijemo mi i Kanada. U zadnjem kolu dobije Svica i Katar.
Remember, remember the 5th of November.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ja s jaranom gledao, ja za Svicu sa svojim teorijama, on za Katar navijao sa svojim teorijama. Niko nije normalan.JohannWolfgang je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:22E tacno ne znas jel gore plasirat se ili ne plasirat? Evo haman pola noci ljudi salju poruke sta je sad? Jel ovo dobro? Ma jest. Ma nije.
Kako god skontam ovaj Katar moze jos bod kljucniti ali to je plafon. I to ce se neko okliznuti protiv njih a ne da oni zasluze.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
MostarNeretva
- Postovi: 731
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Nema hljeba bez motike. Nas ceka motika protiv svice i ovih kozojeba. Nema vise provlacenja sad ce biti il si musko ili idi kuci .. ti Kerimi, Esmiri.. treba da dokazu sve velike rijeci.
Najgore su mi ove plac.i.pi.cke na forumu.a Barba mora da skonta ne moze vise biti ziheraski nastup.
Najgore su mi ove plac.i.pi.cke na forumu.a Barba mora da skonta ne moze vise biti ziheraski nastup.
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Al svi upisali pobjedu svici i sad panika sta sadMadal je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:24Ja s jaranom gledao, ja za Svicu sa svojim teorijama, on za Katar navijao sa svojim teorijama. Niko nije normalan.JohannWolfgang je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:22E tacno ne znas jel gore plasirat se ili ne plasirat? Evo haman pola noci ljudi salju poruke sta je sad? Jel ovo dobro? Ma jest. Ma nije.
Kako god skontam ovaj Katar moze jos bod kljucniti ali to je plafon. I to ce se neko okliznuti protiv njih a ne da oni zasluze.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Sva sreca pa igraci i Barba ne citaju forum. Da citaju, komotno mogu spakovati kofere. Idemo uzeti 6 bodova i sa prvog mjesta idemo daljeMostarNeretva je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:24Nema hljeba bez motike. Nas ceka motika protiv svice i ovih kozojeba. Nema vise provlacenja sad ce biti il si musko ili idi kuci .. ti Kerimi, Esmiri.. treba da dokazu sve velike rijeci.
Najgore su mi ove plac.i.pi.cke na forumu.a Barba mora da skonta ne moze vise biti ziheraski nastup.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Kako god okrenes izgleda ce nasa grupa biti najzanimljivija. Mada Katar je veceras imao srecu. Svica je imala 26 suteva jbt. Samo su ih ocito bas bas podcjenili.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Inače ne bi ginuli.
Odjavite se više sa foruma da na miru ispratimo ovo prvenstvo.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Online
Trenutno korisnika/ca: invincible1921, legendarnadruga, ludilompredozirani, Nakata, StevieG8 i 23 gosta.





