Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
James1987
Postovi: 970
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la James1987 » 13 jun 2026, 23:07

Sad ce biti tesko svako ima sansu za prolazak.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1217
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Zglavkar » 13 jun 2026, 23:09

Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la LoveFootball1987 » 13 jun 2026, 23:11

Zasto sad kukamo, nismo ovako pisali kad smo cetverostrukog prvaka izbacili. Barba nema vise kalkulisanja!!!

Avatar
Elddar
Postovi: 2369
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 23:14

Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:09
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.
Majko draga :mrgreen: Katar će ginuti protiv nas :urnebes: a mi nećemo jel?
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.


Avatar
DamirT
Postovi: 30987
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 23:15

Elddar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:14
Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:09
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.
Majko draga :mrgreen: Katar će ginuti protiv nas :urnebes: a mi nećemo jel?
Ma kakvi, mi cemo stat u 16 metara i cuvati bod. Isto kao da cemo mi u oba naredna meca se naguzit i rec eto dajte nam golove. Ovaj mec je dokaz da mi itekako imamo sansi za prvo mjesto na tabeli.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Sheyi
Postovi: 13923
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sheyi » 13 jun 2026, 23:16

Sta se gleda ako svi budemo imali po 4 boda?

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 23:16

Pisao sam ja juce, da zasto se bi i ove godine jedan od favorita zaglavio vec u grupi? Svica mi je i prije ovog SP djelovala kao ekipa u padu. Protiv njih igrati na pobjedu pa sta bude. Sad im vec voda ide u usi i sigurno ce biti nervozni. A morace i zadnju protiv Kanade igrati sa svim snagama.

Avatar
Sheyi
Postovi: 13923
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sheyi » 13 jun 2026, 23:17


hujdur007
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 sep 2019, 22:10
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la hujdur007 » 13 jun 2026, 23:20

Sheyi je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Sta se gleda ako svi budemo imali po 4 boda?
Kako svi po 4 boda?
Mislis 3 ekipe po 4 boda?
A u teoriji mogli bi imati sve 4 ekipe po 3 boda, ali to je bas samo u teoriji.

Avatar
Uknaac
Postovi: 267
Pridružen/a: 09 apr 2023, 00:05
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Uknaac » 13 jun 2026, 23:20

Činjenica je da je Švajc protiv najlakseg u grupi prosula bodove to se Kanadi i nadam se Bosni i Hercegovini nesmije desiti .

JohannWolfgang
Postovi: 296
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la JohannWolfgang » 13 jun 2026, 23:22

E tacno ne znas jel gore plasirat se ili ne plasirat? Evo haman pola noci ljudi salju poruke sta je sad? Jel ovo dobro? Ma jest. Ma nije.

Avatar
MokraKifla
Postovi: 692
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la MokraKifla » 13 jun 2026, 23:23

Sheyi je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Sta se gleda ako svi budemo imali po 4 boda?
Kad bi svi imali isti broj bodova gleda se onda gol razlika ako bi i tu svi istu imali gleda se ko je vise zabio ako i tu sve jednako bude gleda se fair play(žk,ck) ako bi nekim slucajem i to bilo jednako onda se reda po fifa rang listi

Avatar
TonySosa
Postovi: 6830
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la TonySosa » 13 jun 2026, 23:23

hujdur007 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:20
Sheyi je napisao/la:
13 jun 2026, 23:16
Sta se gleda ako svi budemo imali po 4 boda?
Kako svi po 4 boda?
Mislis 3 ekipe po 4 boda?
A u teoriji mogli bi imati sve 4 ekipe po 3 boda, ali to je bas samo u teoriji.
Pa moze svi po 4. Iduce kolo dobijemo mi i Kanada. U zadnjem kolu dobije Svica i Katar.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Madal
Postovi: 6020
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 23:24

JohannWolfgang je napisao/la:
13 jun 2026, 23:22
E tacno ne znas jel gore plasirat se ili ne plasirat? Evo haman pola noci ljudi salju poruke sta je sad? Jel ovo dobro? Ma jest. Ma nije.
Ja s jaranom gledao, ja za Svicu sa svojim teorijama, on za Katar navijao sa svojim teorijama. Niko nije normalan.

Kako god skontam ovaj Katar moze jos bod kljucniti ali to je plafon. I to ce se neko okliznuti protiv njih a ne da oni zasluze.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

MostarNeretva
Postovi: 731
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la MostarNeretva » 13 jun 2026, 23:24

Nema hljeba bez motike. Nas ceka motika protiv svice i ovih kozojeba. Nema vise provlacenja sad ce biti il si musko ili idi kuci .. ti Kerimi, Esmiri.. treba da dokazu sve velike rijeci.

Najgore su mi ove plac.i.pi.cke na forumu.a Barba mora da skonta ne moze vise biti ziheraski nastup.

JohannWolfgang
Postovi: 296
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la JohannWolfgang » 13 jun 2026, 23:26

Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 23:24
JohannWolfgang je napisao/la:
13 jun 2026, 23:22
E tacno ne znas jel gore plasirat se ili ne plasirat? Evo haman pola noci ljudi salju poruke sta je sad? Jel ovo dobro? Ma jest. Ma nije.
Ja s jaranom gledao, ja za Svicu sa svojim teorijama, on za Katar navijao sa svojim teorijama. Niko nije normalan.

Kako god skontam ovaj Katar moze jos bod kljucniti ali to je plafon. I to ce se neko okliznuti protiv njih a ne da oni zasluze.
Al svi upisali pobjedu svici i sad panika sta sad :crazy:

Avatar
DamirT
Postovi: 30987
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 23:27

MostarNeretva je napisao/la:
13 jun 2026, 23:24
Nema hljeba bez motike. Nas ceka motika protiv svice i ovih kozojeba. Nema vise provlacenja sad ce biti il si musko ili idi kuci .. ti Kerimi, Esmiri.. treba da dokazu sve velike rijeci.

Najgore su mi ove plac.i.pi.cke na forumu.a Barba mora da skonta ne moze vise biti ziheraski nastup.
Sva sreca pa igraci i Barba ne citaju forum. Da citaju, komotno mogu spakovati kofere. Idemo uzeti 6 bodova i sa prvog mjesta idemo dalje :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 23:28

Kako god okrenes izgleda ce nasa grupa biti najzanimljivija. Mada Katar je veceras imao srecu. Svica je imala 26 suteva jbt. Samo su ih ocito bas bas podcjenili.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59798
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 23:29

Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:09
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas

Inače ne bi ginuli.

Odjavite se više sa foruma da na miru ispratimo ovo prvenstvo.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, random11 i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []