18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

berardi25
Postovi: 714
Pridružen/a: 12 feb 2014, 15:25
Lokacija: vukojebina
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la berardi25 » 14 jun 2026, 01:34

SamLake je napisao/la:
13 jun 2026, 23:14
berardi25 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:06
SamLake je napisao/la:
13 jun 2026, 23:02
Evo nade i za prvo mjesto u grupi
evo nade za cetvrto mjesto
E jbg brt, al svako ima pravo na svoje mišljenje. A što se tiče ovoga da će Švica izginuti protiv nas, izginuli bi i bez ovog kiksa da osiguraju prolaz pa da se mogu odmoriti protiv Kanade. Ovako im je samo drugi motiv.
Nije problem u Svici,nisam ni racunao ni na bod protiv njih,ovo vraca Katare u igru,a tesko mi i njih mozemo dobiti
https://pbs.twimg.com/media/Bm6HHeLCEAE3QJh.jpg

AnelMid
Postovi: 964
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AnelMid » 14 jun 2026, 01:38

Za mene je utakmica protiv svicarske laksa nego protiv katara !! Bojim se da će mo biti možda jedini neporaženi koji će na kraju ispasti

Avatar
viKK
Postovi: 3620
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 14 jun 2026, 01:55

Sreca pa strucni stab i igraci ne misle ko sto neki ovdje misle inace bismo i dalje gubili od Luksemburga a mozda i od Andore i Lihtenstajna... tesko mi njih mozemo dobit, ipak, oni bas hoce da pobijede (a mi necemo)...

Kako glupi mozgovi.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PeppermintSA » 14 jun 2026, 02:14

AnelMid je napisao/la:
14 jun 2026, 01:38
Za mene je utakmica protiv svicarske laksa nego protiv katara !! Bojim se da će mo biti možda jedini neporaženi koji će na kraju ispasti
ne pobijediš li makar jednu i trebaš ispasti

ako skupiš 5 bodova nećeš

Avatar
CHR
Postovi: 1358
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CHR » 14 jun 2026, 02:20

imamo takvu sansu! Samo pametno

:pray:

rossonero85
Postovi: 547
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rossonero85 » 14 jun 2026, 02:24

Očekujem pobjedu protiv Katara, a što da ne i protiv Švicarske. Pa ljudi su danas u drugom poluvremenu džogirali po terenu i demonstrirali nevjerovatnu khurcobolju i drago mi je da ih je Katar, ni kriv ni dužan i ničim izazvan, žestoko kaznio. 👍

Avatar
Elddar
Postovi: 2317
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 14 jun 2026, 02:24

Šou program na švicarskom instagramu, traže smjenu Yakina, nikad više Embolo da ne obuče dres, utakmica života protiv Bosne itd itd. Prpaaaa prpaaaaa :opaopa: Al to su čari Svjetskog prvenstva
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 jun 2026, 02:26

Mene je više bilo strah Kanade nego Svicarske iako ni to neće biti laka utakmica. Pratim Kanadu jer živim u Kanadi. Ono meni jucer ništa nije bilo novo. Zadovoljan bodom i idemo dalje :bih:

Avatar
Elddar
Postovi: 2317
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 14 jun 2026, 02:39

mirsad993 je napisao/la:
14 jun 2026, 00:32
Yakin je večeras izveo igrače kojima više vjeruje i koji su tu duže u reprezentaciji i više zbog starih zasluga nego što su imali neke sezone u svojim klubovima i nadam se da će ostati pri tom stavu i protiv nas jer mislim da su Manzimbi, Okafor i recimo Jashari puno bolji trenutno igrači nego dosta njih iz prve postave koji su igrali večeras. Po mom mišljenju tu je trebalo još nekih mladjih igrača biti na spisku ali nisu dobili povjerenje nauštrb "staraca". Plus iz nekog razloga je večeras Zakaria igrao desnog beka a realno je vezni igrač ali nije smio da klupira Freulera ili moćnog igrača Pise Aebischera kojima se nadam i protiv nas odnosno da će startati.
Takodjer dosta im fali i Shaqiri koji je bio glavni kreativac i koji je povezivao redove a na kraju krajeva i davao golove.
Moramo se fokusirati na napade po krilima jer definitivno su im bekovi slaba strana zbog toga smatram da i Kerim i Esmir trebaju početi i nadam se Džeki od prve minute
:thumbup: Sve što si napisao to pišu i Švicarci nakon večeras, baš su razočarani
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

GIBRA
Postovi: 4069
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GIBRA » 14 jun 2026, 03:24

Otkud se pojavi ovoliko novih likova na forumu
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Paromlinac
Postovi: 330
Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Paromlinac » 14 jun 2026, 03:31

PeppermintSA je napisao/la:
14 jun 2026, 02:14
AnelMid je napisao/la:
14 jun 2026, 01:38
Za mene je utakmica protiv svicarske laksa nego protiv katara !! Bojim se da će mo biti možda jedini neporaženi koji će na kraju ispasti
ne pobijediš li makar jednu i trebaš ispasti

ako skupiš 5 bodova nećeš
Neces ispasti ni sa 4 boda ( najvjerovatnije ), ali, slazem se, bez barem jedne pobjede nisi ni zasluzio da prodjes dalje.

Pasharoni
Postovi: 52
Pridružen/a: 24 avg 2023, 02:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Pasharoni » 14 jun 2026, 04:06

Zar nam nije bolje ako Katar bude morao napadati jer im treba pobjeda nego da su svi u 16 i mi trebamo biti nesto kreativni.

rossonero85
Postovi: 547
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rossonero85 » 14 jun 2026, 04:22

Mene samo brine ako protiv Švicarske budemo imali pristup u fazonu: Šta fali ako izgubimo, imamo utakmicu protiv Katara.

Švicarci nisu nepobjedivi i ako nam se otvori najmanja prilika, treba je iskoristiti, a ne da čekamo taj zadnji meč sa Katarom gdje će i oni biti maksimalno motivisani i nabrijani. S druge strane, nemoguće je vječno se oslanjati na snagu odbrane i očekivati da će Vasilj, Muharemović i Katić svaki put odigrati savršenu utakmicu bez greške dok su konstantno pod pritiskom 90 minuta. Ako nam je to formula za ovo prvenstvo i naredne kvalifikacije, bojim se da nećemo daleko dogurati.

Iceplayer
Postovi: 2188
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Iceplayer » 14 jun 2026, 04:53

Kakva kuknjava u pitanju ovo je idealan rezultat za nas, sad samo pametno :bih:

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la baboedindzeko09 » 14 jun 2026, 05:23



Mi igramo u isto vrijeme na istom mjestu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 jun 2026, 05:42

moj XI

-------------- Vasilj
Dedic -- Katic -- Muharemovic -- Kolasinac
---------- Sunjic -- Tahirovic
-- Bajraktarevic - Mahmic - Alajbegovic
---------------- Lukic

Memic, Hadziahmetovic, Dzeko i/ili Demirovic (za presing) od 60'

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bordobijeli » 14 jun 2026, 05:50

Mene nista ne brine uzivam sto smo na SP :bih: :bih: :bih: .

Diadora
Postovi: 684
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Diadora » 14 jun 2026, 06:24

Bosniacum Lilium je napisao/la:
14 jun 2026, 05:42
moj XI

-------------- Vasilj
Dedic -- Katic -- Muharemovic -- Kolasinac
---------- Sunjic -- Tahirovic
-- Bajraktarevic - Mahmic - Alajbegovic
---------------- Lukic

Memic, Hadziahmetovic, Dzeko i/ili Demirovic (za presing) od 60'
Druze sa ovom dvojicom na sredini se necemo sastavit s loptom. Ubit ce nas ljudi. Nece nas sreca I crveni kartoni protivnika stalno vaditi iz gofana. Mahmic mora poceti ako cemo igrati sa 4 pozada. Hadziahmetovic DM gigovic desni vezni mahmic lijevi.
Mada mislim da bi bilo pametnije da se presaltamo na 3 igraca pozada da tako pokrpimo rupe u sredini I da omogucimo dedicu I kolasincu da se konstantno ubacuju u napad I da ne ostavljaju prazan prostor iza. Naravno poceo bi sa esmirom I kerimom na krilima. Memica cuvati na klupi za nedaj boze, kao sto je bilo sa kolom protiv kanade.

adrenaline323
Postovi: 406
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la adrenaline323 » 14 jun 2026, 07:08

Izgleda da ce se igrati na 30+ stepeni, mogao bi biti jos jedan x

Avatar
legenda reala
Postovi: 32104
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2026, 07:27

e ovo je odbrana sto igraju Australci,a ne onaj nas jad od petka,brani se ti nije problem al brani se kvalitetno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: al87, Bing [Bot], nmkdak1ng, Rule_hz, Shevko, tuzlanskinacin i 49 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []