Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
- invincible1921
- Postovi: 11435
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
=\_1921_/=
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ne budi bukvalista. Ne bi Arapi izašli isto na teren da su ih Švicarska i Kanada uzeli sa po 2-3 gola razlike, jer bi im to tad bila revijalna utakmica na kojoj bi dali rezervistima da osjete igru na SP-u, i tad bismo lagano popravili gol-razliku, i ako ti dođu s nekakvom šansom za prolaz pa se brane s 11 igrača kao večeras. Naravno da nisu reprezentacija koje se bojim, ali po ovim vrućinama su uspjeli sačuvati gol iz igre od Švicaraca, što znači da mogu biti tvrd orah kad im je dobar dan.
Zadnja izmjena: Zglavkar, dana/u 14 jun 2026, 01:00, ukupno mijenjano 1 put.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Imamo običaj da pravimo od iole jačih ekipa prajm Španiju i Brazil. Najsvježiji primjer toga je Austrija u kvalifikacijama. Na kraju da smo malo mudovitiji bilo mogli smo ih i dobiti u Zenici.invincible1921 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:51Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
Nigdje sredine nema, ili ćemo razvaliti protivnika 3-4 razlike ili ćemo izgubiti sa isto toliko.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
-
Marokanci58
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Švica je kar.ina nema tu šta ali ono što mi igramo od Makedonije, Paname pa do najgore utakmice Kanade je kar.ina kar.ine.invincible1921 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:51Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Gedajuci igru do sada mi smo malo jaci od Katra.
Kanada je nas 60 minuta stisnula u nasih 16 metara i napad za napadom pravila, nasi igraci nisu mogli meda, od 70 minute nasi nisu vise mogli ni trcati.
Ipak mislim da cemo protiv Svice bolje izgledati jer igraju evropski fudbal i nemaju puno crnaca koji bi nase igrace fizicki izdominirali.
Kanada je nas 60 minuta stisnula u nasih 16 metara i napad za napadom pravila, nasi igraci nisu mogli meda, od 70 minute nasi nisu vise mogli ni trcati.
Ipak mislim da cemo protiv Svice bolje izgledati jer igraju evropski fudbal i nemaju puno crnaca koji bi nase igrace fizicki izdominirali.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Na nama se iskalit ne moze nijedna repka na ovom prvenstvu ubjedjen sam, jest da imamo probleme sa kreacijom, ali nazad smo beton i to je najbitnije na turniru.ArtVandelay je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:57Ali šta ako se Švicarci iskale na nama zbog ovog remija protiv Katra pa nas dobiju 3 ili 4-0? Onda moramo popravljati gol razliku protiv Katra koji će se braniti ko Staljingrad...
Pogotovo Svicarska da se iskali.
BašČelik!🖤❤️
- invincible1921
- Postovi: 11435
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Moja prognoza:
Svica 1:1
Katar deremo 2:0
Prvo ili drugo mjesto zavisno od go razlike
Svica 1:1
Katar deremo 2:0
Prvo ili drugo mjesto zavisno od go razlike
=\_1921_/=
-
rossonero85
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Potpisujeminvincible1921 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 02:45Moja prognoza:
Svica 1:1
Katar deremo 2:0
Prvo ili drugo mjesto zavisno od go razlike
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Hvala Bogu pa igrači i SŠ ne razmišljaju kao neki navijači na forumu i po portalima. Nevjerovatno kakav se gubitnički mentalitet usadio kod nas. Švicarska remizira sa Katarom i umjesto da zaključimo da i mi možemo nešto postići protiv njih sad kao strahujemo i od jedne i druge ekipe.
-
ZkaoZenica
- Postovi: 151
- Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Grupa po mjeri, poBODošmo se svi
. Po meni je ovo super sto se desilo Svicarcima jer njima ovaj rezultat će uliti toliko nesigurnosti u sebe a ostalima dati motiv ako može Katar možemo i mi
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Cini mi se da nam x protiv Svicarske najbolje godi i da Kanada dobije Katara sa vise razlike ako zelimo ganjati to drugo mjesto jer bi onda u slucaju da dobijeno Katar imali 5 bodova, pozeljno manjom razlikom, a onda bi nam u direktnom duelu Svicarske i Kanade odgovaralo skoro sve.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ovo je odlično..po bod svima..lako možeš biti prvi a i ispasti.Sa zdravim Džekom koji će naprijed moći da od 8 osvoji 7 duela,sa još jednim veznjakom koji će nam popuniti tu sredinu,sa raspoloženim krilima mi se sa Švicom možemo pravo za vratove..Takođe uopšte nisam siguran da je Švicarska bolja od Kanade.Sa našim rupama u sredini,sa posjedom od 25 % nismo bolji ni od Katara..i realno nismo ni zaslužili prolaz.Ovo je odlično i prilika da vidimo od čega smo satkani,prilika da osim srčanosti,borbe nadogradimo čisto fudbslskim znanjem
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ljudi jos nisu svjestni da mi citave kvale igramo na rezultat.
Jedina utakmica gdje smo bili bas dominantni sa loptom je protiv Italije (crveni karton).
Nas stil loptanja NIJE tika-taka, vec jako u kost, a naprijed sta bude.
I to daje rezultat. To je nas domet sa ovakvim rosterom.
Jedino licno sto bih uveo su ofanzivni pokusaji i pritisci svakih 15-20min. Da svjesno ulazimo u ofenzivnu igru.
Nesto poput Mourinha u Realu dok je bio.
Balavci, instagramuse, jutuberi i domacice - MANITE se corava posla.
Pustite nam da uživamo.
Cholo Barbarez Masterclass
Bosna
- Principatus
- Postovi: 9471
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Bas tako. Covjece koliko se ovdje moze nacitati gubitnickog nacina razmisljanja nevjerovatno, glava te zaboli. Srecom imamo reprezentativce koji su imuni na tu sopstvenu sabotazu i gluposti. Koliko ce kao Svicarska ginuti protiv nas, kako ce sve dati, kako ce Katar biti motivisan.invincible1921 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:51Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
Boli me *#*#* pa kao nasi idu tamo samo da vide stadion?! Kao da nasi igraci nisu zedni i motivisan i nece sve uraditi da poraze Svicarsku? Nemogu docekati ovu utakmicu protiv Svicarske.
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 14 jun 2026, 08:50, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
- Beduin
- Postovi: 19482
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Znaci u slucaju da je Katar izgubio od Svice i Kanade, onda ne bi imali sansi za prolaz dalje pobjedom protov nas i sa 3b na kontu?Zglavkar je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:55Ne budi bukvalista. Ne bi Arapi izašli isto na teren da su ih Švicarska i Kanada uzeli sa po 2-3 gola razlike, jer bi im to tad bila revijalna utakmica na kojoj bi dali rezervistima da osjete igru na SP-u, i tad bismo lagano popravili gol-razliku, i ako ti dođu s nekakvom šansom za prolaz pa se brane s 11 igrača kao večeras. Naravno da nisu reprezentacija koje se bojim, ali po ovim vrućinama su uspjeli sačuvati gol iz igre od Švicaraca, što znači da mogu biti tvrd orah kad im je dobar dan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ja sam bas optimista nakon punog prvog kola.
Po onom sinoc, nama Svicarska vise godi nego Kanada. Kanadjani su veoma jaki, mene su iskreno iznenadili. Premalo se to pisalo kako su opasni tj nije uopste, vec iskljucivo kako mi meda ne mozemo. A pita se nesto i protivnik.
Svicarska igra nesto sporije nego sam ocekivao. Imati cemo priliku doci do daha.
Austrija je jaca od Svicarske. Kipar je jaci od Katara.
Po onom sinoc, nama Svicarska vise godi nego Kanada. Kanadjani su veoma jaki, mene su iskreno iznenadili. Premalo se to pisalo kako su opasni tj nije uopste, vec iskljucivo kako mi meda ne mozemo. A pita se nesto i protivnik.
Svicarska igra nesto sporije nego sam ocekivao. Imati cemo priliku doci do daha.
Austrija je jaca od Svicarske. Kipar je jaci od Katara.
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 14 jun 2026, 08:53, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Polako ljudi, zaboravljate da nas je Kanada rastavila igrom, isto kao i Svica Katara al eto pade taj gol u 95oj i sad brisemo nasu losu igru a njihovu dobru.
Oni ce bit maksimalno nabrijani u cetvrtak.
Svako moze dobit svakoga.
Oni ce bit maksimalno nabrijani u cetvrtak.
Svako moze dobit svakoga.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ne treba nam zamjeriti, nije niko normalan. Ja od muke i nervoze nisam mogao gledati ni pressove ni analize ni nista pred Kanadu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
kinder_jaje
- Postovi: 1253
- Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
- Lokacija: zlatna dolina
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Moje misljenje i nee morate se slagati sa njim ali ako se budemo branili kao protiv Kanade glat cemo izgubiti pokusati igrati fajtersku utakmicu i tad sam ubjedjen da nas Svicarska nece dobiti.


