Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
invincible1921
Postovi: 11448
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la invincible1921 » 14 jun 2026, 00:51

Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
=\_1921_/=

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1217
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Zglavkar » 14 jun 2026, 00:55

Elddar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:14
Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:09
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.
Majko draga :mrgreen: Katar će ginuti protiv nas :urnebes: a mi nećemo jel?
Ne budi bukvalista. Ne bi Arapi izašli isto na teren da su ih Švicarska i Kanada uzeli sa po 2-3 gola razlike, jer bi im to tad bila revijalna utakmica na kojoj bi dali rezervistima da osjete igru na SP-u, i tad bismo lagano popravili gol-razliku, i ako ti dođu s nekakvom šansom za prolaz pa se brane s 11 igrača kao večeras. Naravno da nisu reprezentacija koje se bojim, ali po ovim vrućinama su uspjeli sačuvati gol iz igre od Švicaraca, što znači da mogu biti tvrd orah kad im je dobar dan.
Zadnja izmjena: Zglavkar, dana/u 14 jun 2026, 01:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12615
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 jun 2026, 00:59

invincible1921 je napisao/la:
14 jun 2026, 00:51
Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
Imamo običaj da pravimo od iole jačih ekipa prajm Španiju i Brazil. Najsvježiji primjer toga je Austrija u kvalifikacijama. Na kraju da smo malo mudovitiji bilo mogli smo ih i dobiti u Zenici.

Nigdje sredine nema, ili ćemo razvaliti protivnika 3-4 razlike ili ćemo izgubiti sa isto toliko.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Marokanci58
Postovi: 697
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Marokanci58 » 14 jun 2026, 00:59

invincible1921 je napisao/la:
14 jun 2026, 00:51
Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
Švica je kar.ina nema tu šta ali ono što mi igramo od Makedonije, Paname pa do najgore utakmice Kanade je kar.ina kar.ine.
BRATSTVO GRAČANiCA

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dinoze » 14 jun 2026, 01:34

Gedajuci igru do sada mi smo malo jaci od Katra.
Kanada je nas 60 minuta stisnula u nasih 16 metara i napad za napadom pravila, nasi igraci nisu mogli meda, od 70 minute nasi nisu vise mogli ni trcati.
Ipak mislim da cemo protiv Svice bolje izgledati jer igraju evropski fudbal i nemaju puno crnaca koji bi nase igrace fizicki izdominirali.

Avatar
mrAdislic
Postovi: 1208
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la mrAdislic » 14 jun 2026, 01:54

ArtVandelay je napisao/la:
13 jun 2026, 23:57
Ali šta ako se Švicarci iskale na nama zbog ovog remija protiv Katra pa nas dobiju 3 ili 4-0? Onda moramo popravljati gol razliku protiv Katra koji će se braniti ko Staljingrad...
Na nama se iskalit ne moze nijedna repka na ovom prvenstvu ubjedjen sam, jest da imamo probleme sa kreacijom, ali nazad smo beton i to je najbitnije na turniru.
Pogotovo Svicarska da se iskali.
BašČelik!🖤❤️

Avatar
invincible1921
Postovi: 11448
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la invincible1921 » 14 jun 2026, 02:45

Moja prognoza:
Svica 1:1
Katar deremo 2:0 :bih:

Prvo ili drugo mjesto zavisno od go razlike
=\_1921_/=

rossonero85
Postovi: 610
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la rossonero85 » 14 jun 2026, 02:49

invincible1921 je napisao/la:
14 jun 2026, 02:45
Moja prognoza:
Svica 1:1
Katar deremo 2:0 :bih:

Prvo ili drugo mjesto zavisno od go razlike
Potpisujem ⚜️ :bih:

Avatar
Kenozoik
Postovi: 71
Pridružen/a: 12 apr 2009, 19:34
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Kenozoik » 14 jun 2026, 02:52

Hvala Bogu pa igrači i SŠ ne razmišljaju kao neki navijači na forumu i po portalima. Nevjerovatno kakav se gubitnički mentalitet usadio kod nas. Švicarska remizira sa Katarom i umjesto da zaključimo da i mi možemo nešto postići protiv njih sad kao strahujemo i od jedne i druge ekipe.

ZkaoZenica
Postovi: 151
Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ZkaoZenica » 14 jun 2026, 06:23

Grupa po mjeri, poBODošmo se svi 😁. Po meni je ovo super sto se desilo Svicarcima jer njima ovaj rezultat će uliti toliko nesigurnosti u sebe a ostalima dati motiv ako može Katar možemo i mi

Avatar
Sheyi
Postovi: 13924
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sheyi » 14 jun 2026, 07:35

Cini mi se da nam x protiv Svicarske najbolje godi i da Kanada dobije Katara sa vise razlike ako zelimo ganjati to drugo mjesto jer bi onda u slucaju da dobijeno Katar imali 5 bodova, pozeljno manjom razlikom, a onda bi nam u direktnom duelu Svicarske i Kanade odgovaralo skoro sve.

aqarius
Postovi: 4024
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la aqarius » 14 jun 2026, 07:54

Ovo je odlično..po bod svima..lako možeš biti prvi a i ispasti.Sa zdravim Džekom koji će naprijed moći da od 8 osvoji 7 duela,sa još jednim veznjakom koji će nam popuniti tu sredinu,sa raspoloženim krilima mi se sa Švicom možemo pravo za vratove..Takođe uopšte nisam siguran da je Švicarska bolja od Kanade.Sa našim rupama u sredini,sa posjedom od 25 % nismo bolji ni od Katara..i realno nismo ni zaslužili prolaz.Ovo je odlično i prilika da vidimo od čega smo satkani,prilika da osim srčanosti,borbe nadogradimo čisto fudbslskim znanjem

Profesor
Postovi: 3697
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Profesor » 14 jun 2026, 08:31

NoDi80 je napisao/la:
14 jun 2026, 00:27
Barbarez na ovom turniru igra na rezultat :thumbup:
Na mundijalu nam ne treba lijepa igra, trebaju nam bodovi i prolazi
Ljudi jos nisu svjestni da mi citave kvale igramo na rezultat.
Jedina utakmica gdje smo bili bas dominantni sa loptom je protiv Italije (crveni karton).
Nas stil loptanja NIJE tika-taka, vec jako u kost, a naprijed sta bude.
I to daje rezultat. To je nas domet sa ovakvim rosterom.
Jedino licno sto bih uveo su ofanzivni pokusaji i pritisci svakih 15-20min. Da svjesno ulazimo u ofenzivnu igru.
Nesto poput Mourinha u Realu dok je bio.

Balavci, instagramuse, jutuberi i domacice - MANITE se corava posla.
Pustite nam da uživamo.

Cholo Barbarez Masterclass

Bosna :bih:

Avatar
Principatus
Postovi: 9472
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Principatus » 14 jun 2026, 08:49

invincible1921 je napisao/la:
14 jun 2026, 00:51
Haj sve al cuj Svica ce se iskalit na nama...ko da su bgm brazil iz 2002. u najmanju ruku
Bas tako. Covjece koliko se ovdje moze nacitati gubitnickog nacina razmisljanja nevjerovatno, glava te zaboli. Srecom imamo reprezentativce koji su imuni na tu sopstvenu sabotazu i gluposti. Koliko ce kao Svicarska ginuti protiv nas, kako ce sve dati, kako ce Katar biti motivisan.

Boli me *#*#* pa kao nasi idu tamo samo da vide stadion?! Kao da nasi igraci nisu zedni i motivisan i nece sve uraditi da poraze Svicarsku? Nemogu docekati ovu utakmicu protiv Svicarske.
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 14 jun 2026, 08:50, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2026, 08:50

Zglavkar je napisao/la:
14 jun 2026, 00:55
Elddar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:14
Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:09
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.
Majko draga :mrgreen: Katar će ginuti protiv nas :urnebes: a mi nećemo jel?
Ne budi bukvalista. Ne bi Arapi izašli isto na teren da su ih Švicarska i Kanada uzeli sa po 2-3 gola razlike, jer bi im to tad bila revijalna utakmica na kojoj bi dali rezervistima da osjete igru na SP-u, i tad bismo lagano popravili gol-razliku, i ako ti dođu s nekakvom šansom za prolaz pa se brane s 11 igrača kao večeras. Naravno da nisu reprezentacija koje se bojim, ali po ovim vrućinama su uspjeli sačuvati gol iz igre od Švicaraca, što znači da mogu biti tvrd orah kad im je dobar dan.
Znaci u slucaju da je Katar izgubio od Svice i Kanade, onda ne bi imali sansi za prolaz dalje pobjedom protov nas i sa 3b na kontu?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 14 jun 2026, 08:53

Ja sam bas optimista nakon punog prvog kola.
Po onom sinoc, nama Svicarska vise godi nego Kanada. Kanadjani su veoma jaki, mene su iskreno iznenadili. Premalo se to pisalo kako su opasni tj nije uopste, vec iskljucivo kako mi meda ne mozemo. A pita se nesto i protivnik.
Svicarska igra nesto sporije nego sam ocekivao. Imati cemo priliku doci do daha.
Austrija je jaca od Svicarske. Kipar je jaci od Katara.
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 14 jun 2026, 08:53, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Kaunas
Postovi: 13516
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 08:53

Polako ljudi, zaboravljate da nas je Kanada rastavila igrom, isto kao i Svica Katara al eto pade taj gol u 95oj i sad brisemo nasu losu igru a njihovu dobru.

Oni ce bit maksimalno nabrijani u cetvrtak.
Svako moze dobit svakoga.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Querty
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Querty » 14 jun 2026, 08:54

dinoze je napisao/la:
14 jun 2026, 00:40
Od Bosna ce pobijediti Kanadu jer hokejasi nemaju pojma do toga Svica ce tuci 3:0 Katar nasi vrli poznavaoci fudbala na formu sada dolaze do toga da bi od Svice i od Katra mogli izgubiti.
:urnebes:

Ovo je ludara koju treba zaključati.

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 14 jun 2026, 08:58

Querty je napisao/la:
14 jun 2026, 08:54
dinoze je napisao/la:
14 jun 2026, 00:40
Od Bosna ce pobijediti Kanadu jer hokejasi nemaju pojma do toga Svica ce tuci 3:0 Katar nasi vrli poznavaoci fudbala na formu sada dolaze do toga da bi od Svice i od Katra mogli izgubiti.
:urnebes:

Ovo je ludara koju treba zaključati.
Ne treba nam zamjeriti, nije niko normalan. Ja od muke i nervoze nisam mogao gledati ni pressove ni analize ni nista pred Kanadu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

kinder_jaje
Postovi: 1253
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la kinder_jaje » 14 jun 2026, 08:58

Moje misljenje i nee morate se slagati sa njim ali ako se budemo branili kao protiv Kanade glat cemo izgubiti pokusati igrati fajtersku utakmicu i tad sam ubjedjen da nas Svicarska nece dobiti.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: kouadio, PeppermintSA i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []