Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
bordobijeli
Postovi: 18315
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la bordobijeli » 14 jun 2026, 09:07

Treba takodje znati da smo mi po fifa rang listi najslabija reprezentacija u grupi. Podrska i uzivajte, mlada smo ekipa,borbena ,plasirali se kad niko nije vjerovao zato manje kakite vise pozitive.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la JohnCleese » 14 jun 2026, 09:11

kinder_jaje je napisao/la:
14 jun 2026, 08:58
Moje misljenje i nee morate se slagati sa njim ali ako se budemo branili kao protiv Kanade glat cemo izgubiti pokusati igrati fajtersku utakmicu i tad sam ubjedjen da nas Svicarska nece dobiti.
Nije plan idemo izaci da se branimo, jednostavno budes primoran braniti se kada igras protiv fizicki i tehnicki mocnijeg protivnika.
Bas zato sto smo fajterski odigrali protiv Kanade zato nas i nisu dobili.

Predlazem svima da pogledaju u miru reprizu protiv Kanade pa cete vidjeti nasu borbu tokom cijelog meca plus par finih kombinacija, par opasnih situacija pred protivnickim golom i nase dvije 100 % prilike.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 746
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la AlenHalilovic » 14 jun 2026, 09:13

Sad nam je prilika da uzmemo prvo mjesto i tako se treba postaviti. Iskreno ono što sam sinoć gledao možemo dobiti i Švicarsku i Katar inshaAllah.

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 746
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la AlenHalilovic » 14 jun 2026, 09:19

JohnCleese je napisao/la:
14 jun 2026, 09:11
kinder_jaje je napisao/la:
14 jun 2026, 08:58
Moje misljenje i nee morate se slagati sa njim ali ako se budemo branili kao protiv Kanade glat cemo izgubiti pokusati igrati fajtersku utakmicu i tad sam ubjedjen da nas Svicarska nece dobiti.
Nije plan idemo izaci da se branimo, jednostavno budes primoran braniti se kada igras protiv fizicki i tehnicki mocnijeg protivnika.
Bas zato sto smo fajterski odigrali protiv Kanade zato nas i nisu dobili.

Predlazem svima da pogledaju u miru reprizu protiv Kanade pa cete vidjeti nasu borbu tokom cijelog meca plus par finih kombinacija, par opasnih situacija pred protivnickim golom i nase dvije 100 % prilike.
Bravo, i ja sam odma poslije utakmice Švicarska-Katar upalio reprizu naše utakmice protiv Kanade i pogledao hladne glave.

U porodjenju utakmica Švicarska i Katara je izgledala isto neka prijateljska a naša protiv Kanade kao da je finale svjetskog prvenstva, tek sam onda shvatio koliko su dobro naši igrali protiv nabrijanih Kanađana koji su kao mašine 90 min trčali i borili se vatreno bez milosti.

Odbana je nam beton i nikad nismo jaču odbrani imali ma sha Allah.

Ja sam uvjeren da možemo pobijediti i Švicarsku i Katar i uzeti prvo ili drugo in sha Allah.

Avatar
soxx
Postovi: 7810
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la soxx » 14 jun 2026, 09:25

Ovaj bod katra me je malo i prepao. Znaci möguce je i katar da zavrsi nekako u top3. Bolje da su ekipa za nabit gol razliku bila i da se ima top3 siguran. A ostale 3 ekipe nek se kolju za prvo i drugo

Avatar
DamirT
Postovi: 30970
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la DamirT » 14 jun 2026, 09:28

Hoce li taj cetvrtak vise...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Rodju
Postovi: 1881
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Rodju » 14 jun 2026, 09:34

Iz utakmica Katara, Haitija, Australije izvući pouku.
Nema lakih protivnika.
Čitam komentare, kao predefanzivno, a Kanada u zadnjih 25 utakmica 2 poraza. Domaćini, domaća publika, organizatori, suđenje sa protekcijom.....
Bod je super. Okanite se euforije.

Avatar
Trinity74
Postovi: 102
Pridružen/a: 03 nov 2011, 14:23
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Trinity74 » 14 jun 2026, 10:41

Na osnovu već viđenog nakon prvog kola, naša realnost je da ćemo završiti sa jednim bodom, možda dva i to je to. Treba biti realan!

Avatar
DamirT
Postovi: 30970
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la DamirT » 14 jun 2026, 10:57

Trinity74 je napisao/la:
14 jun 2026, 10:41
Na osnovu već viđenog nakon prvog kola, naša realnost je da ćemo završiti sa jednim bodom, možda dva i to je to. Treba biti realan!
Pa nece svaki mec biti isti igrom, sto kod nas, sto u ostalim svim mecevima. Ja sam optimistican da mozemo proci grupu i to sa boljeg mjesta od treceg.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Brokula
Postovi: 26878
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Brokula » 14 jun 2026, 10:59

DamirT je napisao/la:
14 jun 2026, 10:57
Trinity74 je napisao/la:
14 jun 2026, 10:41
Na osnovu već viđenog nakon prvog kola, naša realnost je da ćemo završiti sa jednim bodom, možda dva i to je to. Treba biti realan!
Pa nece svaki mec biti isti igrom, sto kod nas, sto u ostalim svim mecevima. Ja sam optimistican da mozemo proci grupu i to sa boljeg mjesta od treceg.
Ma ovakav ljudski šljam treba ignorisati. Ili je plaćeni trol, ili je iz onog tamo tabora
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Sensei
Postovi: 1122
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sensei » 14 jun 2026, 11:05

Stvarno ih je previse.

qaa18
Postovi: 3558
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la qaa18 » 14 jun 2026, 11:09

Ne shvataju ljudi da ima i druga strana, nasi se povukli,trebali smo napasti, pa hajdmajstore, napadni ovu pokvarenu vlaat koja te yebe 30 godina kad je tako lako napravit nesto u zivotu.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

Avatar
sljivo
Postovi: 13815
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la sljivo » 14 jun 2026, 11:23

Da je Kanadi uslo sto je trebalo i nama sto je trebalo, bilo bi 4-2 za Kanadu, to je ono sto zabrinjava. Odbrana nije dobra ako par golova vadis sa linije, ili ako golman ima 10 odbrana, odbrana je dobra ako protivnika u mecu ima 2,3 polusanse. S ovim sjedenjem u krilu golamnu necemo daleko nikad i nigdje.

Sport90
Postovi: 1779
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sport90 » 14 jun 2026, 11:25

Trinity74 je napisao/la:
14 jun 2026, 10:41
Na osnovu već viđenog nakon prvog kola, naša realnost je da ćemo završiti sa jednim bodom, možda dva i to je to. Treba biti realan!
Upravo gledam sad Švicarska Katar i ljudi su u prvim poluvremenu mislim na Švicarsku propustili 5-6 mrtvih šansi. Ovo je samo Nafaka bila sto na poluvremenu nije bilo 5-0 za Švicu.

ArmandoMarenzi
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 mar 2026, 14:44
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArmandoMarenzi » 14 jun 2026, 12:03

Katar će svoju šansu tražiti u posljednjem kolu kada igraju protiv najslabije europske ekipe koja se ikad plasirala na SP.
Pozitivno sam iznenađen, imaju moje simpatije.

Avatar
Beduin
Postovi: 19478
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2026, 12:18

sljivo je napisao/la:
14 jun 2026, 11:23
Da je Kanadi uslo sto je trebalo i nama sto je trebalo, bilo bi 4-2 za Kanadu, to je ono sto zabrinjava. Odbrana nije dobra ako par golova vadis sa linije, ili ako golman ima 10 odbrana, odbrana je dobra ako protivnika u mecu ima 2,3 polusanse. S ovim sjedenjem u krilu golamnu necemo daleko nikad i nigdje.
A obzirom na nas vezni red mi se odlicno branimo i primamo premalo golova. Upravo vezni red je taj koji zatvara prostor izmedje linija te pravi pritisak na protivnika i tjera ga na gresku prije nego dodje do nase odbrane.
Jedini Sunjic to radi, ima ogroman radijus kretanja i cesto je na protivnickoj polovini terena gdje radi pressing i sitne faulove ili gura protivnika, povlaci za dres i usporava ga koliko-toliko. Kamo srece da je mladji par godina i makar trunku brzi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
dzemil
Postovi: 1276
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dzemil » 14 jun 2026, 12:28

Sve je moguće do kraja. Čak sam ubjeđenja da će biti najviše remi rezultata. Nije nemoguće da podijelimo bodove sa Švicom, da Švica i Kanada podijele bodove ...

Avatar
Beduin
Postovi: 19478
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2026, 12:30

Jel u LA-u dolazi 35k nasih navijaca 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

qaa18
Postovi: 3558
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la qaa18 » 14 jun 2026, 12:32

ArmandoMarenzi je napisao/la:
14 jun 2026, 12:03
Katar će svoju šansu tražiti u posljednjem kolu kada igraju protiv najslabije europske ekipe koja se ikad plasirala na SP.
Pozitivno sam iznenađen, imaju moje simpatije.
Nabijemo ti na quratz sve tvoje simpaticno!!!
Idi bre u mp3!!! Stoko!
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

beka23
Postovi: 1341
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la beka23 » 14 jun 2026, 12:35

Beduin je napisao/la:
14 jun 2026, 12:30
Jel u LA-u dolazi 35k nasih navijaca 😁
Ne znam hocel‘ doc 35k, al‘ nemoj se zacudit ako vidis bijeli dres nase Slobode na tribinama najboljeg svjetskog stadiona :bih:

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []