Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
prisonbreak
Postovi: 5327
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la prisonbreak » 14 jun 2026, 12:36

Beduin je napisao/la:
14 jun 2026, 12:30
Jel u LA-u dolazi 35k nasih navijaca 😁
Nek i karte kupe.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2026, 12:48

beka23 je napisao/la:
14 jun 2026, 12:35
Beduin je napisao/la:
14 jun 2026, 12:30
Jel u LA-u dolazi 35k nasih navijaca 😁
Ne znam hocel‘ doc 35k, al‘ nemoj se zacudit ako vidis bijeli dres nase Slobode na tribinama najboljeg svjetskog stadiona :bih:
Pomno cu pratiti ❤️
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
s4mke
Postovi: 636
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la s4mke » 14 jun 2026, 14:24

Beduin je napisao/la:
14 jun 2026, 12:18
sljivo je napisao/la:
14 jun 2026, 11:23
Da je Kanadi uslo sto je trebalo i nama sto je trebalo, bilo bi 4-2 za Kanadu, to je ono sto zabrinjava. Odbrana nije dobra ako par golova vadis sa linije, ili ako golman ima 10 odbrana, odbrana je dobra ako protivnika u mecu ima 2,3 polusanse. S ovim sjedenjem u krilu golamnu necemo daleko nikad i nigdje.
A obzirom na nas vezni red mi se odlicno branimo i primamo premalo golova. Upravo vezni red je taj koji zatvara prostor izmedje linija te pravi pritisak na protivnika i tjera ga na gresku prije nego dodje do nase odbrane.
Jedini Sunjic to radi, ima ogroman radijus kretanja i cesto je na protivnickoj polovini terena gdje radi pressing i sitne faulove ili gura protivnika, povlaci za dres i usporava ga koliko-toliko. Kamo srece da je mladji par godina i makar trunku brzi.
joj kad procitam ovo "da je..."
pa de sto nije eto :D

Coolpanda24
Postovi: 3187
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Coolpanda24 » 14 jun 2026, 14:33

Šta očekujete u duelu Švica-Kanada? Mogla bi njima i Kanada otkinuti bod ili čak sva tri… Jako neizvjesna grupa bogami, hajd Katar i da zanemarimo, ali biće zanimljivo za preostale tri ekipe.

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 747
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la AlenHalilovic » 14 jun 2026, 14:38

Coolpanda24 je napisao/la:
14 jun 2026, 14:33
Šta očekujete u duelu Švica-Kanada? Mogla bi njima i Kanada otkinuti bod ili čak sva tri… Jako neizvjesna grupa bogami, hajd Katar i da zanemarimo, ali biće zanimljivo za preostale tri ekipe.
Iskreno ja mislim da ce Kanada pobjediti protiv onakve švicarska što smo jučer vidili i da ce biti borba između nas i Kanade za prvo mjesto u grupi in sha Allah.

Avatar
Elddar
Postovi: 2370
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Elddar » 14 jun 2026, 15:03

Zglavkar je napisao/la:
14 jun 2026, 00:55
Elddar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:14
Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 23:09
Ne valja ovo za nas, Katar će imati šansu za prolaz i ginut će protiv nas kako god da odigraju protiv Kanade. A Švicarska se mora vaditi na nama.
Majko draga :mrgreen: Katar će ginuti protiv nas :urnebes: a mi nećemo jel?
Ne budi bukvalista. Ne bi Arapi izašli isto na teren da su ih Švicarska i Kanada uzeli sa po 2-3 gola razlike, jer bi im to tad bila revijalna utakmica na kojoj bi dali rezervistima da osjete igru na SP-u, i tad bismo lagano popravili gol-razliku, i ako ti dođu s nekakvom šansom za prolaz pa se brane s 11 igrača kao večeras. Naravno da nisu reprezentacija koje se bojim, ali po ovim vrućinama su uspjeli sačuvati gol iz igre od Švicaraca, što znači da mogu biti tvrd orah kad im je dobar dan.
Vidi brate ja razumijem taj ugao iz kojeg ti posmatraš, al probaj malo i na ovaj način. Ako će ti Katar ući u utakmicu sa ambicijama da prođu dalje, onda se sigurno neće braniti 90 minuta. Mislim da nam to i odgovara, al u svakom slučaju ako Katar bude na 300% svojih mogućnosti opet smo jači i dobit ćemo ih
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19216
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 jun 2026, 15:05

bice zlocin oduzme li jos jednu utakmicu Kerimu na SP
Don't believe the hype.

Avatar
Velizar
Postovi: 1503
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Velizar » 14 jun 2026, 15:08

Ako budemo drugi, ja bih prije odabrao da se krizamo sa meksikom nego sa juznom korejom.

Avatar
denza
Postovi: 703
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la denza » 14 jun 2026, 15:21

Ima li gdje snimak tekme?

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2026, 15:22

Velizar je napisao/la:
14 jun 2026, 15:08
Ako budemo drugi, ja bih prije odabrao da se krizamo sa meksikom nego sa juznom korejom.
Slazem se

Edincapitano
Postovi: 1659
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Edincapitano » 14 jun 2026, 15:35

Coolpanda24 je napisao/la:
14 jun 2026, 14:33
Šta očekujete u duelu Švica-Kanada? Mogla bi njima i Kanada otkinuti bod ili čak sva tri… Jako neizvjesna grupa bogami, hajd Katar i da zanemarimo, ali biće zanimljivo za preostale tri ekipe.
Ako bude Svica igrala onako sporo ko jucer protiv Katara a hockeyasima se vrama Davies, moze tu biti svasta, i ako mislim da su podcjenili Katar i nisu isli na maksimum, vjerovatno ce navaliti protiv nas momacki.

Ovo sto je Katar izvukao bod protiv Svice samo je slabo za nas, Svica sada mora se probuditi a Katar isto ima sansu da ode u drugi krug cak i da izgubi veliko protiv Kanade. 4 boda ides dalje sigurno, znaci trebaju nas dobiti.

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 14 jun 2026, 15:58

Sve se to lako moze okrenuti s pricom - Katar bi mogao protiv nas ganjati prolaz i da udje u zadnje kolo s 0 bodova a i Svici ce igrati zadnja utakmica protiv Kanade. Na nama se moraju “vaditi” ali i to moze biti dobro za nas. Cak im i remi godi, samo da ne izgube, jer im je sad i prolaz upitan.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Torres_9
Postovi: 6952
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Torres_9 » 14 jun 2026, 16:15

prisonbreak je napisao/la:
14 jun 2026, 12:36
Beduin je napisao/la:
14 jun 2026, 12:30
Jel u LA-u dolazi 35k nasih navijaca 😁
Nek i karte kupe.
Odradili korteo i nazad u svoj pub. Vjerujem da su se i neki oparili s prodajom rekvizita. Vecinom localci iz kanade

Ciko pored mene jbe sve dijaspori kokuzloj :)

Ja mislim da je broj navijaca bio ok. Vecina koja je dolazila iza Usa je trebala da ulozi najmanje 2 hiljade po glavi

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 14 jun 2026, 16:23

akisarajevo92 je napisao/la:
14 jun 2026, 15:05
bice zlocin oduzme li jos jednu utakmicu Kerimu na SP
A jedino da gurne Memaru umjesto Esmira na RM/W, jer u ovoj tranzicijskoj taktici je zločin klupirati Memića.
45 sprinteva protiv Kanade, da ne pričam kako Kolašinca vadi iz govana svako 2-3 napada.
Al koliko god impotentan Esmir bio od Italije naovamo, do sada kad god su igrali zajedno na desnoj strani Memić i Dedić su smetali jedan drugom (možda su se malo i uigrali u ovih skoro mjesec dana pa vrijedi pokušati, al prije je to bilo kriminalno).
Pošteno, pa kako bude.

CAZIN
Postovi: 2518
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la CAZIN » 14 jun 2026, 16:26

zastitaIdentiteta je napisao/la:
14 jun 2026, 16:23
akisarajevo92 je napisao/la:
14 jun 2026, 15:05
bice zlocin oduzme li jos jednu utakmicu Kerimu na SP
A jedino da gurne Memaru umjesto Esmira na RM/W, jer u ovoj tranzicijskoj taktici je zločin klupirati Memića.
45 sprinteva protiv Kanade, da ne pričam kako Kolašinca vadi iz govana svako 2-3 napada.
Al koliko god impotentan Esmir bio od Italije naovamo, do sada kad god su igrali zajedno na desnoj strani Memić i Dedić su smetali jedan drugom (možda su se malo i uigrali u ovih skoro mjesec dana pa vrijedi pokušati, al prije je to bilo kriminalno).
Tu je i opcija da Dedić počne na lijevom beku a Memić na desnom dok bi Kolašinac počeo sa klupe.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 14 jun 2026, 16:37

CAZIN je napisao/la:
14 jun 2026, 16:26
zastitaIdentiteta je napisao/la:
14 jun 2026, 16:23
A jedino da gurne Memaru umjesto Esmira na RM/W, jer u ovoj tranzicijskoj taktici je zločin klupirati Memića.
45 sprinteva protiv Kanade, da ne pričam kako Kolašinca vadi iz govana svako 2-3 napada.
Al koliko god impotentan Esmir bio od Italije naovamo, do sada kad god su igrali zajedno na desnoj strani Memić i Dedić su smetali jedan drugom (možda su se malo i uigrali u ovih skoro mjesec dana pa vrijedi pokušati, al prije je to bilo kriminalno).
Tu je i opcija da Dedić počne na lijevom beku a Memić na desnom dok bi Kolašinac počeo sa klupe.
Na svježe noge bih volio da fino načepimo Vargasa i Ndoyea, a od svega što imamo nazad, mišljenja sam da je trenutno najbolja varijanta to činiti s Amarom i Seom na svojim pozicijama, a pustiti Nikolu i Tarika da se tuku s Emboloom.
Iako sam stava da nam je LB uz CF ubjedljivo najtanja pozicija na terenu, koliko god mi kukali za veznim redom.
Pošteno, pa kako bude.

CAZIN
Postovi: 2518
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la CAZIN » 14 jun 2026, 16:55

zastitaIdentiteta je napisao/la:
14 jun 2026, 16:37
CAZIN je napisao/la:
14 jun 2026, 16:26
zastitaIdentiteta je napisao/la:
14 jun 2026, 16:23
A jedino da gurne Memaru umjesto Esmira na RM/W, jer u ovoj tranzicijskoj taktici je zločin klupirati Memića.
45 sprinteva protiv Kanade, da ne pričam kako Kolašinca vadi iz govana svako 2-3 napada.
Al koliko god impotentan Esmir bio od Italije naovamo, do sada kad god su igrali zajedno na desnoj strani Memić i Dedić su smetali jedan drugom (možda su se malo i uigrali u ovih skoro mjesec dana pa vrijedi pokušati, al prije je to bilo kriminalno).
Tu je i opcija da Dedić počne na lijevom beku a Memić na desnom dok bi Kolašinac počeo sa klupe.
Na svježe noge bih volio da fino načepimo Vargasa i Ndoyea, a od svega što imamo nazad, mišljenja sam da je trenutno najbolja varijanta to činiti s Amarom i Seom na svojim pozicijama, a pustiti Nikolu i Tarika da se tuku s Emboloom.
Iako sam stava da nam je LB uz CF ubjedljivo najtanja pozicija na terenu, koliko god mi kukali za veznim redom.
Pah sigurno da Dedić može defanzivno odigrati da strpa njihovo krilo ko god bude igrao ali bi to Kolašinac bolje odradio. Sa Kolašincem bih igrao ako ćemo se braniti cijelu utakmicu a vidjeli smo da Švicarci daju prostor protivniku da organizuje napad. Alajbegović i Kolašinac gotovo sigurno neće biti u isto vrijeme na terenu jer se ne sjećam da se to ikad desilo (neka me neko ispravi ako griješim) dok bi sa strana gdje bi igrali Memić-Bajraktarević desno i Alajbegović-Dedić lijevo bili veoma opasni po stranama i ne bi se tako lako mogle uštopati obje strane. Vidjelo se protiv Kanade da smo uvijek napadali preko Esmira jer su na drugoj bili Memić i Kolašinac kojima je primarno bilo defanziva i čak bih rekao da je Kolašincu savjetovano da ne ide naprijed baš često.

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2026, 17:09

Svicarci ako nesto nisu davali protivniku, to je prostor da organizuju napad. Uzeli su loptu, konstantno bili na polovini terena Katara, disat im nisu dali, stalno po krilima napadali, dosta gol sansi i udaraca na gol, dosta ubacaja po strani.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Elddar
Postovi: 2370
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Elddar » 14 jun 2026, 17:15

Samo znam da kako vrijeme bude odmicalo i ostane 0:0 da će nas Švica sve više i više stiskati i napadati, nama baš ne gori toliko pod nogama kao njima, i tu vidim veliku šansu
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2026, 17:20

Beduin je napisao/la:
14 jun 2026, 17:09
Svicarci ako nesto nisu davali protivniku, to je prostor da organizuju napad. Uzeli su loptu, konstantno bili na polovini terena Katara, disat im nisu dali, stalno po krilima napadali, dosta gol sansi i udaraca na gol, dosta ubacaja po strani.
Svicarci ce zapeti protiv nas, eto nam sanse.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: kouadio, PeppermintSA i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []