Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Kakva pogan od naroda...sve za klik, sve za lajk
Re: Ermedin Demirović
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
-
Sindikat12
- Postovi: 2273
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Idiote jedan nekulturni, molim Allaha da ti slomi ledja!
Re: Ermedin Demirović
Nas napadac je i jedan od najvaznijih odbrambenih igraca, Demir kad se branimo ide jako presingom na igrace, “ganja” ih po cijelom terenu, njegova trcanja su skoro sva sprint, on je fokusiran da prekine napad, da zaustavi napad, da otme loptu i organizuje napad, itd itd ne hoducka oko centra i ceka 90 min da mu neko namjesti napad, taj lik sve sto radi radi iz maximalne snage, explozivno jako uz najveci utrosak energije od svih igraca na terenu, i ovde je pretrcao u sprintu do golmana, da je uspio dribling bio bi heroj, tesko mozes imati kontrolu na stopalu za taj lagani dodir kad si istrosen maximalno, vjerovatno je to uticalo na odluku da krene zaobici golmana jer bi onda bio pred praznim golom, lakse za pogoditi od loba u trku na kraju sprinta
Demir je igracina unikatan totalno, brzo ce on nadoci na balans, ako ne u ovih par tekmi onda za sljedece kvale
-
napapijri1987
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
- Wilshere10
- Postovi: 1246
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Podrska velikom majstoru Demirovicu. Nema sumnje da zabija u jednoj u naredne dvije utakmica a mozda i u obe. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Re: Ermedin Demirović
I jos jedno…ne koristi on tu svoju prirodu na svoju ruku ko muha bez glave, to mu traze selektor i ss
Re: Ermedin Demirović
Da li bi vise volio da napadac zabije ono ili da trci ?napapijri1987 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:10Kako imamo kada on pretrci najvise?
Kako oni to rudare? Po cemu si to zakljucio?
Re: Ermedin Demirović
Bez njegovog trcanja mi nemamo prvu liniju presinga uopste, onda komotno pustit protivnika da se proseta do naseg 16erca pa tu pocet igrat loljasmin10 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:18Da li bi vise volio da napadac zabije ono ili da trci ?napapijri1987 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:10Kako imamo kada on pretrci najvise?
Kako oni to rudare? Po cemu si to zakljucio?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Ermedin Demirović
Kada igra sa Dzekom, njegov posao je olaksan sa psiholoske strane jer zna da je tada dovoljno da rudari, a ovaj ce vec zabiti nesto. U toj varijanti se i nismo ljutili na Demira.
Problem je kada Dzeke nema kao neku noc, kada ti bas i ne rudaris za oba napadaca, a fulas zicer. Uz to, lik iz rumunske lige debitira i zabije gol.
Sam Dzeko mu je u zezanciji nedavno rekao manje trke a vise golova:-)
kako god, lik nam je debelo duzan i nadati se da ce vec u nastavku u ove, aBd barem 3 tekme i oduziti se.
Problem je kada Dzeke nema kao neku noc, kada ti bas i ne rudaris za oba napadaca, a fulas zicer. Uz to, lik iz rumunske lige debitira i zabije gol.
Sam Dzeko mu je u zezanciji nedavno rekao manje trke a vise golova:-)
kako god, lik nam je debelo duzan i nadati se da ce vec u nastavku u ove, aBd barem 3 tekme i oduziti se.
-
Sindikat12
- Postovi: 2273
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ljudi ne razumiju fudbal i gledaju samo kroz golove, ljudi nisu svjesni koliko on daje nasoj repki sa svojom trkom.
Ali svakako da je ovih zicera previse….
Ali svakako da je ovih zicera previse….
Re: Ermedin Demirović
Jah, kao protiv Rumunije i Austrije kada nije igrao ?StevieG8 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:21Bez njegovog trcanja mi nemamo prvu liniju presinga uopste, onda komotno pustit protivnika da se proseta do naseg 16erca pa tu pocet igrat loljasmin10 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:18Da li bi vise volio da napadac zabije ono ili da trci ?napapijri1987 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:10
Kako imamo kada on pretrci najvise?
Kako oni to rudare? Po cemu si to zakljucio?
-
napapijri1987
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Tesko pitanje. Bez njegovog rudarenja mi bismo imali jos 20 suteva iz sredine prema nasem golu. On blokira pas od stopera prema 6 tako da cesto "tjera" protivnicku 6 da se spusti duboko izmedju centralnih bekova po loptu. Samim tim spustanjem 6 iskljucujes jedno krilo iz igre te tjeras 8 i napadace na pomjeranje.jasmin10 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:18Da li bi vise volio da napadac zabije ono ili da trci ?napapijri1987 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:10Kako imamo kada on pretrci najvise?
Kako oni to rudare? Po cemu si to zakljucio?
Za ekipu on radi brutalan posao.
Kada gledas sa druge strane lik je 9. Od njega ocekujes da zabija. Ali hajmo realno. 9 koja zabija svaku sansu i trci 10km po utakmici te se vraca duboko u svoju polovinu bi u sadasnjem svijetu vrijedila barem 60 miliona.
Ja mislim da ce on Svicarcima zabiberit 2 komada i tako ih poslat kuci.
Re: Ermedin Demirović
Protiv Rumunije je Bazdar radio taj posao relativno uredno, ako doduse mislis da trebamo Demirovica trebamo zamijenit Bazdarom, preporucavam psihijatra. Protiv Austrije je Tabakovic bio zaduzen za markiranje 6ice odnosno zatvaranje prostora za direktne pasove, sto nije dobro rjesenje jer nema brzinu Demirovica niti je taj profil igraca uopste. To se onda i vidjelo s obzirom da su nam se Austrijanci nonsalantno svaki put prisetali do 30m od gola skoro cijelu utakmicu.
Odbijam da citam ovu temu i pisem ista u nju vec danima jer ovdje se vodi najgluplja i najgora vrsta polemike, ali najvise mi ide na qrac kad svako pocne da baca neke price o "treba da zabija golove, ne treba da trci", jest al u qurcu. Treba i jedno i drugo. To sto Demirovic ne pogadja je ozbiljan problem, ali ako mislite da ga se treba klupirat za Bazdara koji jednako ne zna pogodit bazen, niste normalni. A stavit teskog target mana od skoro 2 metra poput Tabakovica skupa sa Dzekom je jednako imbecilna ideja.
Nije pogodio onu 1v1 sansu, ali da je umjesto njega bio Dzeko ili Tabakovic koji bi recimo pogodio ono (zamislimo da je pas bio drugaciji, cisto jer da stavis Edina u onu situaciju on realno ne bi mogao onu loptu stic niti bi je pokusao stici), nisam siguran da bismo ostali na jednom primljenom golu.
Sta je tacno Ermedinov problem, ne znam, ja mislim da je golema psihicka barijera u pitanju jer kad se ispromasujes desetine utakmica zaredom i znas da nisi pogodio dugo, jos onaj mec u Cardiffu gdje dvije lopte profula koje bi nas plasirale direktno u finale, onda na to ti i penal bude odbranjen, to te jos dodatno optereti. Kao napadac zivis od golova, a napadacima koji ne daju golove strasno brzo pada samopouzdanje i tu znaju nastat ozbiljni problemi koji kompletno promijene smjer karijere, takvih primjera imas gomilu kroz historiju i nekad se to do te mjere pogorsa da ono sto si nekad pogadjao rutinski ne znas zavrsit. Pa imamo evo sami primjer Bazdara koji mislim da nije toliko los koliko mu je psiha unistena, Dzeko je svojevremeno govorio koliko ga je psihicki poremetilo kad je ostao na klupi nakon 4 gola Tottenhamu 2011 i ako pogledate, njemu je zaista forma otisla kompletno u krivom smjeru nakon toga i mislim da jedno mjesec i po dana nije pogodio.
Jako kvalitetni igraci se uspiju iscupat iz toga, treba ti naravno podrska ekipe, ali moras bit na kraju krajeva sposoban sam mentalno izac iz tog ponora jer ne moze to niko za tebe uradit. U reprezentativnom fudbalu je jos teze jer, za razliku od kluba koji mozes na kraju krajeva i promijenit i "krenut iznova", u reprezentaciji uvijek oblacis isti dres i uvijek te isti navijaci gledaju. Koji ti npr psuju mater, familiju i slicno.
Navijaci su u mnogome najgora vrsta ljudi, tu imas takvih poganih, nerazumnih, bezosjecajnih gadova koji niti imaju pojma ista o fudbalu ni o treniraju i cijela im se retorika onda svede na salve licnih uvreda na racun covjeka kojem upravo suprotno treba i na "makni ga iz ekipe".
Zadnja izmjena: viKK, dana/u 14 jun 2026, 15:59, ukupno mijenjano 5 puta.
Re: Ermedin Demirović
Čovjek od u19 igra za nas nikad nikakve probleme nije pravio, redovno dolazio iz Stuttgarta i kad su nas godinama kantali svi.
Uvijek da 120% i sad se razni luzeri digli pljuvati ga jer je promašio 2-3 šanse.
Ne zna se ko je veći debil. Ovaj što ima vremena skupljati klipove kad naši igrači griješe ili ti koji ovo dijeliš.
Puna podrška Demirovicu.
Re: Ermedin Demirović
Jos pasiji skot stavlja u video i onu sansu gdje mu Darlow odbrani sut glavom koji vjerovatno nece vise u karijeri nikad odbranit, kao trebao je bolje sutirati. A nek pogodi protiv Svicarske za koji dan odmah ce krenut druga prica.Varta je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:46Čovjek od u19 igra za nas nikad nikakve probleme nije pravio, redovno dolazio iz Stuttgarta i kad su nas godinama kantali svi.
Uvijek da 120% i sad se razni luzeri digli pljuvati ga jer je promašio 2-3 šanse.
Ne zna se ko je veći debil. Ovaj što ima vremena skupljati klipove kad naši igrači griješe ili ti koji ovo dijeliš.
Puna podrška Demirovicu.
Re: Ermedin Demirović
Pola od ovih šansi nebi ni dzeko ni lewandoski zabili. Al hajde to što ljudi ne znaju fudbal to se oprašta. Pa imaš neznalicu ovdje piše Argentina bi ga otpisala zbog onog promašaja. ali da su tolika g*vna da mu na instagramu psuju i da prave ovakve klipove ma daj ba previše je i za nas.viKK je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:50Jos pasiji skot stavlja u video i onu sansu gdje mu Darlow odbrani sut glavom koji vjerovatno nece vise u karijeri nikad odbranit, kao trebao je bolje sutirati. A nek pogodi protiv Svicarske za koji dan odmah ce krenut druga prica.Varta je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:46Čovjek od u19 igra za nas nikad nikakve probleme nije pravio, redovno dolazio iz Stuttgarta i kad su nas godinama kantali svi.
Uvijek da 120% i sad se razni luzeri digli pljuvati ga jer je promašio 2-3 šanse.
Ne zna se ko je veći debil. Ovaj što ima vremena skupljati klipove kad naši igrači griješe ili ti koji ovo dijeliš.
Puna podrška Demirovicu.
Realno i bez golova jedan od najbitniji u reprezentaciji.
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Slabo pišem generalno, malo se evo aktivirao oko svjetskog? Ti, kako si?
Što se tiče Demirovića, pratim ga jako dugo. Malo po francuskoj i kasnije skoro svaku utakmicu u Švicarskoj dok je bio, pa dalje kroz karijeru.
On će uvijek imati problem ako nemaš golgetera pored njega. On jednostavno nema dobar šut i trebati će mu uvijek jako puno šansi.
Druga stvar što je problematična je, da nema niti dribling, on u napadu ne može biti igrač koji će kreirati za druge, iako mu je pass generalno ok.
Međutim, daleko od toga da ga se trebamo odreći ili pljuvati ga zbog igračkih limita. On svakako zaslužuje mjesto na terenu. Ili kao jedna od prvih izmjena.
Online
Trenutno korisnika/ca: Atlanta, Balorda, CAGarfia, dedo26, dubrovnik, Garfield, Goalgetter, GoldenLilies, HariTz, imekorisnicko, lakilone, Lekqqq1921, nmkdak1ng, random11, Shevko, StevieG8, Venom, Zeko87 i 120 gostiju.



