Nikola Katić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Nikola Katić
Odbrana nam je bila sami vrh protiv Kanade, Katic, Muharemovic, Kolasinac, ekstra partije. Dedic isto odlican.
- signalidunapark
- Postovi: 1548
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Kako su ono govorili direktor i selektor odmah na početku, nešto tipa da je Katic igrač koji ima karakter i koji je kao takav jako potreban ovoj reprezentaciji, borac i veliki profesionalac.
A šta je Tarik rekao za Nikolu nakon baraža?!
A šta je Tarik rekao za Nikolu nakon baraža?!
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Ahmedhodzicu gledaj i uci
Re: Nikola Katić
Da nema Nikole da on sam nista nebi mogao.
Nikola brat
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: Nikola Katić
al što volim što su bili i on i ćaća mu i pojedini mediji pokrenuli kampanju da ga uguraju na SP. Al kurko.
Glory Glory Man United
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Re: Nikola Katić
on je za ovaj naš stil igre odličan, jer mi jako često igramo u niskom bloku, gdje je njegova zadatak da brani 16, a on je tu nenadmašan, naročito u skoku i u duelu.
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
Re: Nikola Katić
Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10milBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:21ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
-
DzaniMehmet
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.SanaBosna je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:46Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10milBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:21ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
Re: Nikola Katić
isto kao sto je Jamie Vardy za Leicester, kako sad Katic igra i tad hDzaniMehmet je napisao/la: ↑15 jun 2026, 10:37Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.SanaBosna je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:46Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10milBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:21ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
Je nebo i zemlja, mozda tad nije vrijedio 10mil ali sad vrijedi.
-
DzaniMehmet
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Vardy je bio najvažniji igrač kod Leicesterovog osvajanja Premiershipa, čovjek je to dokazao na najvećem nivou. Kod Katića je sasvim druga situacija. Igra sad dobro, niko to ne spori, ali realno 2. Bundesliga, skoro 30 godina, bez nekog ozbiljnijeg traga u jačim ligama ili Evropi. Da realno vrijedi 10 miliona, već bi davno napravio jači transfer. To je više navijačko napuhavanje nego prava tržišna cijena.SanaBosna je napisao/la: ↑15 jun 2026, 10:49isto kao sto je Jamie Vardy za Leicester, kako sad Katic igra i tad hDzaniMehmet je napisao/la: ↑15 jun 2026, 10:37Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.
Je nebo i zemlja, mozda tad nije vrijedio 10mil ali sad vrijedi.
Igrač koji ne paše ni u jedan sistem klubova koji imaju veće ambicije.
Re: Nikola Katić
koliko ono ti vrijediis poooz lagaaaaDzaniMehmet je napisao/la: ↑15 jun 2026, 11:26Vardy je bio najvažniji igrač kod Leicesterovog osvajanja Premiershipa, čovjek je to dokazao na najvećem nivou. Kod Katića je sasvim druga situacija. Igra sad dobro, niko to ne spori, ali realno 2. Bundesliga, skoro 30 godina, bez nekog ozbiljnijeg traga u jačim ligama ili Evropi. Da realno vrijedi 10 miliona, već bi davno napravio jači transfer. To je više navijačko napuhavanje nego prava tržišna cijena.SanaBosna je napisao/la: ↑15 jun 2026, 10:49isto kao sto je Jamie Vardy za Leicester, kako sad Katic igra i tad hDzaniMehmet je napisao/la: ↑15 jun 2026, 10:37
Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.
Je nebo i zemlja, mozda tad nije vrijedio 10mil ali sad vrijedi.
Igrač koji ne paše ni u jedan sistem klubova koji imaju veće ambicije.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Svaka mu cast za baraz i ciklus za SP, cak i evo tekma protiv Kanade ali je strasno limitiran igrac.
Poslje SP, pod hitno ili vracati Anela ili dati Celiku/Kospi sansu da napravimo vrhunski tandem s Tarikom, ne mozemo igrati s jednim stoperom u 2026oj koji ne zna dva pasa sastaviti
Poslje SP, pod hitno ili vracati Anela ili dati Celiku/Kospi sansu da napravimo vrhunski tandem s Tarikom, ne mozemo igrati s jednim stoperom u 2026oj koji ne zna dva pasa sastaviti
Re: Nikola Katić
Što se tiče ove priče o cijeni, on je sa 23 godine igrao solidno u Rangersu. Nekim normalnim tokom, on bi odradio tamo još sezonu-dvije, i ako je sve ok napravio iskorak. Međutim on tu doživljava pretešku povredu, preskače bukvalno čitavu sljedeću sezonu, pa onda mora raditi kompletan restart karijere i forme preko HNL-a.
Sad je došao na nivo na kojem je mogao biti prije 3-4 godine, ali trideseta kuca na vrata i s ovakvim CV-em normalno niko mu neće staviti etiketu od 10-20 miliona niti bi to iko platio. Ali ono što je nama bitno je da je trenutni nivo njegovih igara, pogotovo za reprezentaciju, puno iznad ovog što piše. Da neko ko ne zna imena igrača i godine, pogleda naslijepo dvije utakmice baraža i utakmicu s Kanadom, i kažeš mu da jedan štoper ima 25 a drugi 1,8 mil. na Transfermarktu, dakle skoro 15 puta veća tržišna vrijednost, a trebao bi se baš dobro zagledati da skonta koji je koji.
Sad je došao na nivo na kojem je mogao biti prije 3-4 godine, ali trideseta kuca na vrata i s ovakvim CV-em normalno niko mu neće staviti etiketu od 10-20 miliona niti bi to iko platio. Ali ono što je nama bitno je da je trenutni nivo njegovih igara, pogotovo za reprezentaciju, puno iznad ovog što piše. Da neko ko ne zna imena igrača i godine, pogleda naslijepo dvije utakmice baraža i utakmicu s Kanadom, i kažeš mu da jedan štoper ima 25 a drugi 1,8 mil. na Transfermarktu, dakle skoro 15 puta veća tržišna vrijednost, a trebao bi se baš dobro zagledati da skonta koji je koji.
Re: Nikola Katić
Strašan igrač i zasluženo iduće sezone igra BLZglavkar je napisao/la: ↑15 jun 2026, 11:46Što se tiče ove priče o cijeni, on je sa 23 godine igrao solidno u Rangersu. Nekim normalnim tokom, on bi odradio tamo još sezonu-dvije, i ako je sve ok napravio iskorak. Međutim on tu doživljava pretešku povredu, preskače bukvalno čitavu sljedeću sezonu, pa onda mora raditi kompletan restart karijere i forme preko HNL-a.
Sad je došao na nivo na kojem je mogao biti prije 3-4 godine, ali trideseta kuca na vrata i s ovakvim CV-em normalno niko mu neće staviti etiketu od 10-20 miliona niti bi to iko platio. Ali ono što je nama bitno je da je trenutni nivo njegovih igara, pogotovo za reprezentaciju, puno iznad ovog što piše. Da neko ko ne zna imena igrača i godine, pogleda naslijepo dvije utakmice baraža i utakmicu s Kanadom, i kažeš mu da jedan štoper ima 25 a drugi 1,8 mil. na Transfermarktu, dakle skoro 15 puta veća tržišna vrijednost, a trebao bi se baš dobro zagledati da skonta koji je koji.
Re: Nikola Katić
Bolji ba Čelik, ipak dodaje peškire ostaloj petorici štopera ekipe koja je obezbijedila Ligu prvaka u Francuskoj.
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
nemoj zaboravit barasica mislim da on sada vrijedi 4MEdincapitano je napisao/la: ↑15 jun 2026, 11:35Svaka mu cast za baraz i ciklus za SP, cak i evo tekma protiv Kanade ali je strasno limitiran igrac.
Poslje SP, pod hitno ili vracati Anela ili dati Celiku/Kospi sansu da napravimo vrhunski tandem s Tarikom, ne mozemo igrati s jednim stoperom u 2026oj koji ne zna dva pasa sastaviti![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: al87, bh22, FerdinandF, Fouzi1, Google [Bot], greenwood, kouadio, LeCoq, lisander, Matterhorn22, Mostarska, PeppermintSA, Rio12345, s4mke, soxx, tuzlanskinacin, VivaLaLiberta i 134 gosta.




