Nikola Katić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Confiance
Postovi: 1329
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Confiance » 14 jun 2026, 16:12

Odbrana nam je bila sami vrh protiv Kanade, Katic, Muharemovic, Kolasinac, ekstra partije. Dedic isto odlican.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la signalidunapark » 14 jun 2026, 16:21

Micron je napisao/la:
14 jun 2026, 15:23


Na forumu znaju bolje.
Fake news.
Kretenoidi i Husarini proljevi znaju bolje.

Avatar
hurem
Postovi: 10142
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la hurem » 14 jun 2026, 16:59

Kako su ono govorili direktor i selektor odmah na početku, nešto tipa da je Katic igrač koji ima karakter i koji je kao takav jako potreban ovoj reprezentaciji, borac i veliki profesionalac.
A šta je Tarik rekao za Nikolu nakon baraža?!

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la zeljovac21 » 14 jun 2026, 17:01

Ahmedhodzicu gledaj i uci

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la soccerfan » 14 jun 2026, 17:37

hurem je napisao/la:
14 jun 2026, 16:59
Kako su ono govorili direktor i selektor odmah na početku, nešto tipa da je Katic igrač koji ima karakter i koji je kao takav jako potreban ovoj reprezentaciji, borac i veliki profesionalac.
A šta je Tarik rekao za Nikolu nakon baraža?!
Da nema Nikole da on sam nista nebi mogao.
Nikola brat 💙
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Sveti » 14 jun 2026, 18:20

zeljovac21 je napisao/la:
14 jun 2026, 17:01
Ahmedhodzicu gledaj i uci
Ne spominji tog beskicmenjaka na ovom pdfu bgt
naprijed rejal

Daduli
Postovi: 1028
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Daduli » 14 jun 2026, 18:49

Sveti je napisao/la:
14 jun 2026, 18:20
zeljovac21 je napisao/la:
14 jun 2026, 17:01
Ahmedhodzicu gledaj i uci
Ne spominji tog beskicmenjaka na ovom pdfu bgt
al što volim što su bili i on i ćaća mu i pojedini mediji pokrenuli kampanju da ga uguraju na SP. Al kurko.
Glory Glory Man United

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la zeljovac21 » 14 jun 2026, 18:54

Sveti je napisao/la:
14 jun 2026, 18:20
zeljovac21 je napisao/la:
14 jun 2026, 17:01
Ahmedhodzicu gledaj i uci
Ne spominji tog beskicmenjaka na ovom pdfu bgt
Cisto da kazem da imamo boljeg stopera

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Blizzard » 15 jun 2026, 08:01

on je za ovaj naš stil igre odličan, jer mi jako često igramo u niskom bloku, gdje je njegova zadatak da brani 16, a on je tu nenadmašan, naročito u skoku i u duelu.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 08:21

ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje

SanaBosna
Postovi: 1361
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la SanaBosna » 15 jun 2026, 08:46

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:21
ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10mil

DzaniMehmet
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la DzaniMehmet » 15 jun 2026, 10:37

SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:46
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:21
ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10mil
Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.

SanaBosna
Postovi: 1361
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la SanaBosna » 15 jun 2026, 10:49

DzaniMehmet je napisao/la:
15 jun 2026, 10:37
SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:46
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:21
ne mogu da verujem da momak vrijedi samo 1.8M transfermarkt je najvece sranje
Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10mil
Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.
isto kao sto je Jamie Vardy za Leicester, kako sad Katic igra i tad h
Je nebo i zemlja, mozda tad nije vrijedio 10mil ali sad vrijedi.

DzaniMehmet
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la DzaniMehmet » 15 jun 2026, 11:26

SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 10:49
DzaniMehmet je napisao/la:
15 jun 2026, 10:37
SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:46

Jasta je, da mu je zastavica pored imena hrvatska ili engleska bila bi mi vrijednost 10mil
Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.
isto kao sto je Jamie Vardy za Leicester, kako sad Katic igra i tad h
Je nebo i zemlja, mozda tad nije vrijedio 10mil ali sad vrijedi.
Vardy je bio najvažniji igrač kod Leicesterovog osvajanja Premiershipa, čovjek je to dokazao na najvećem nivou. Kod Katića je sasvim druga situacija. Igra sad dobro, niko to ne spori, ali realno 2. Bundesliga, skoro 30 godina, bez nekog ozbiljnijeg traga u jačim ligama ili Evropi. Da realno vrijedi 10 miliona, već bi davno napravio jači transfer. To je više navijačko napuhavanje nego prava tržišna cijena.
Igrač koji ne paše ni u jedan sistem klubova koji imaju veće ambicije.

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Surreal » 15 jun 2026, 11:28

DzaniMehmet je napisao/la:
15 jun 2026, 11:26
SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 10:49
DzaniMehmet je napisao/la:
15 jun 2026, 10:37


Do prije 2 godine je imao hrvatsku zastavu u profilu, ni tada nije vrijedio 10 miliona (ni blizu). Borac je i ima veliku želju, ali budimo realni, nije se uspio nametnuti u Hajduku, u Švicarskoj je bio standardan, a sada je u Schalkeu u 2. ligi igrao. Kako onda može vrijediti 10 miliona sa skoro 30 godina??? To je baš jako subjektivno.
isto kao sto je Jamie Vardy za Leicester, kako sad Katic igra i tad h
Je nebo i zemlja, mozda tad nije vrijedio 10mil ali sad vrijedi.
Vardy je bio najvažniji igrač kod Leicesterovog osvajanja Premiershipa, čovjek je to dokazao na najvećem nivou. Kod Katića je sasvim druga situacija. Igra sad dobro, niko to ne spori, ali realno 2. Bundesliga, skoro 30 godina, bez nekog ozbiljnijeg traga u jačim ligama ili Evropi. Da realno vrijedi 10 miliona, već bi davno napravio jači transfer. To je više navijačko napuhavanje nego prava tržišna cijena.
Igrač koji ne paše ni u jedan sistem klubova koji imaju veće ambicije.
koliko ono ti vrijediis poooz lagaaaa
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 11:35

Svaka mu cast za baraz i ciklus za SP, cak i evo tekma protiv Kanade ali je strasno limitiran igrac.

Poslje SP, pod hitno ili vracati Anela ili dati Celiku/Kospi sansu da napravimo vrhunski tandem s Tarikom, ne mozemo igrati s jednim stoperom u 2026oj koji ne zna dva pasa sastaviti :kafa:

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1211
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Zglavkar » 15 jun 2026, 11:46

Što se tiče ove priče o cijeni, on je sa 23 godine igrao solidno u Rangersu. Nekim normalnim tokom, on bi odradio tamo još sezonu-dvije, i ako je sve ok napravio iskorak. Međutim on tu doživljava pretešku povredu, preskače bukvalno čitavu sljedeću sezonu, pa onda mora raditi kompletan restart karijere i forme preko HNL-a.

Sad je došao na nivo na kojem je mogao biti prije 3-4 godine, ali trideseta kuca na vrata i s ovakvim CV-em normalno niko mu neće staviti etiketu od 10-20 miliona niti bi to iko platio. Ali ono što je nama bitno je da je trenutni nivo njegovih igara, pogotovo za reprezentaciju, puno iznad ovog što piše. Da neko ko ne zna imena igrača i godine, pogleda naslijepo dvije utakmice baraža i utakmicu s Kanadom, i kažeš mu da jedan štoper ima 25 a drugi 1,8 mil. na Transfermarktu, dakle skoro 15 puta veća tržišna vrijednost, a trebao bi se baš dobro zagledati da skonta koji je koji.

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Iceplayer » 15 jun 2026, 11:56

Zglavkar je napisao/la:
15 jun 2026, 11:46
Što se tiče ove priče o cijeni, on je sa 23 godine igrao solidno u Rangersu. Nekim normalnim tokom, on bi odradio tamo još sezonu-dvije, i ako je sve ok napravio iskorak. Međutim on tu doživljava pretešku povredu, preskače bukvalno čitavu sljedeću sezonu, pa onda mora raditi kompletan restart karijere i forme preko HNL-a.

Sad je došao na nivo na kojem je mogao biti prije 3-4 godine, ali trideseta kuca na vrata i s ovakvim CV-em normalno niko mu neće staviti etiketu od 10-20 miliona niti bi to iko platio. Ali ono što je nama bitno je da je trenutni nivo njegovih igara, pogotovo za reprezentaciju, puno iznad ovog što piše. Da neko ko ne zna imena igrača i godine, pogleda naslijepo dvije utakmice baraža i utakmicu s Kanadom, i kažeš mu da jedan štoper ima 25 a drugi 1,8 mil. na Transfermarktu, dakle skoro 15 puta veća tržišna vrijednost, a trebao bi se baš dobro zagledati da skonta koji je koji.
Strašan igrač i zasluženo iduće sezone igra BL :bih:

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5838
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la CAGarfia » 15 jun 2026, 12:06

Bolji ba Čelik, ipak dodaje peškire ostaloj petorici štopera ekipe koja je obezbijedila Ligu prvaka u Francuskoj.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 12:22

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 11:35
Svaka mu cast za baraz i ciklus za SP, cak i evo tekma protiv Kanade ali je strasno limitiran igrac.

Poslje SP, pod hitno ili vracati Anela ili dati Celiku/Kospi sansu da napravimo vrhunski tandem s Tarikom, ne mozemo igrati s jednim stoperom u 2026oj koji ne zna dva pasa sastaviti :kafa:
nemoj zaboravit barasica mislim da on sada vrijedi 4M

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []