Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
RaZuti
- Postovi: 863
- Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la RaZuti » 14 jun 2026, 16:04
Sindikat12 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 15:31
Ljudi ne razumiju fudbal i gledaju samo kroz golove, ljudi nisu svjesni koliko on daje nasoj repki sa svojom trkom.
Ali svakako da je ovih zicera previse….
Niko ne osporava njegov kvalitet, ali po broju golova reklo bi se prije da je veznjak a ne napadač. U grču je pred golom i to svima smeta.
-
zeljovac21
- Postovi: 2525
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la zeljovac21 » 14 jun 2026, 16:11
Los je bio i prije ovih piva
-
zeljovac21
- Postovi: 2525
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la zeljovac21 » 14 jun 2026, 16:13
Kljukusar je napisao/la: ↑14 jun 2026, 13:13
Kako ce vas Demirovic protiv Svice popisati sve....hjoj
Sta ce on pisati on u ovom trenutku prazan go ne moze zabiti i vi ste ludj ako ocekujete od njega da ce ga "krenuti". Ne traje ovo 2-3 utakmice ovo traje dugo vremena. 39 utakmica 4 gola, uzas.
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 14 jun 2026, 16:13
UNOSI NESIGURNOST SVIMA SVOJIM PROMAŠAJIMA!
-
Djedo
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 22 jun 2015, 20:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Djedo » 14 jun 2026, 16:16
Treba ga prevaciti na ACM.. nije on za napadaca. 41 tekma za BH 4 gola…
-
CAZIN
- Postovi: 2512
- Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAZIN » 14 jun 2026, 16:24
Nije da ga branim jednostavno kao napadač mora početi zabijati ali od tih 40 utakmica u reprezentaciki na sigurno 10 je bio korišten kao krilo dok ni u klubu nije bio standardan napadač. Svima je jasno da ako želimo napraviti neki iskorak da on mora početi one zicere pogađati ali tih 40 utakmica ne treba gledati kao da je u svakoj imao zicer i promašio, samo se sjetite u kakvom je periodu igrao pa je sve jasno.
-
Scholl
- Postovi: 1685
- Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Scholl » 14 jun 2026, 16:24
Djedo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:16
Treba ga prevaciti na ACM.. nije on za napadaca. 41 tekma za BH 4 gola…
Koliko si ih ti odigrao?
A da pogledas statistiku jednog Vinicijusa za Brazil?
Ili da pogledas statistiku jednog Alvareza za Argentinz?
Hajd malo se educiraj, iscitaj sta pa dodji opet da pametujes
Ne bi bilo lose ni da nam ovdje ostavis svoju sliku, broj kg kao i koliki ti je pace na 5 km, ako uopste mozes da istrcis pet km??
-
beka23
- Postovi: 1341
- Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la beka23 » 14 jun 2026, 16:28
Popisaj ih sve u Kaliforniji majstore nas!
-
Kljukusar
- Postovi: 173
- Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kljukusar » 14 jun 2026, 16:30
Ja samo znam da ce vas Demirovic protiv Svice popisati. Javim vam se poslije Svice iz LA!
-
inzomni
- Postovi: 1608
- Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la inzomni » 14 jun 2026, 16:32
Ljudi prizivaju da ce nas ovaj krampas popisati vec godinu i po dana. Godinu i po dana.
Od tad nas je licno mogao kostati 3 puta svojim anomalijskim mozgom
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edincapitano » 14 jun 2026, 16:48
Kljukusar je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:30
Ja samo znam da ce vas Demirovic protiv Svice popisati. Javim vam se poslije Svice iz LA!
Pa mora nekad i pogoditi, preko godinu dana se isti komentari pisu, i onda kad pogodi jer je napadac i najveca je sansa da zabije napadac onda ce biti ”Sta sam vam rekao”

-
RobijasiZenica1988
- Postovi: 353
- Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la RobijasiZenica1988 » 14 jun 2026, 16:53
Ne kontate poentu,niko njemu ne želi nista loše,dosad je se po njemu neargumentovano pisalo o njemu,ok tad sam ga i ja branio,jer je igru za reprezentaciju u periodu kad nas je svako ziv nabijo.
Ali sad kad postoje argumenti da se lose pise o njemu i to ispravni i legitimni argumenti,nekolicina vas ga opet brane kao svoje dijete.
Ne znam jestel svjesni da u bilo kojoj raspravi izgubite jer nemate dovoljno argumenata i da vas ubiti svako ubije u pojam.
A sad ako dadne go ako Bog da protiv Švicarske znamo koja će biti prica al za godinu dana bi ćorava koka zrno ubola.
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 14 jun 2026, 16:58
Medu na CAM a u spic provjerena tri golgetera - @Shevku, @djedu i @inzomnija. Dje su ti oci, Barbareze? Nadam se samo da Stuttgart nece vidjet @djedov upis, propade covjeku karijera. Dok oni ne odu za Ameriku moze i R9, bio je sinoc svakako protiv Maroka.
Walk on
-
sljivo
- Postovi: 13815
- Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la sljivo » 14 jun 2026, 17:03
svaki drugi post na ig i tt oko demirovica, kakva bolescuga, ovo nema veze sa partijama, tacno treba i pocet autogolove davat
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 14 jun 2026, 17:05
Pa vidjele balije furka
Walk on
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 14 jun 2026, 17:07
sljivo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 17:03
svaki drugi post na ig i tt oko demirovica, kakva bolescuga, ovo nema veze sa partijama, tacno treba i pocet autogolove davat
Pola ih i ne zna sta se dešava nego prate trend. Na prenosu grupa djevojaka do mene razglaba da li smo ispali ako ne dobijemo kanadu ili idu penali.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
AmorVincitOmnia
- Postovi: 36
- Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la AmorVincitOmnia » 14 jun 2026, 17:10
sljivo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 17:03
svaki drugi post na ig i tt oko demirovica, kakva bolescuga, ovo nema veze sa partijama, tacno treba i pocet autogolove davat
Sigurno isti likovi koji su pred utakmicu postavljali da ce na stadionu biti 30 000 nasih navijaca
-
19vendetta87
- Postovi: 10281
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 14 jun 2026, 17:19
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 17:07
sljivo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 17:03
svaki drugi post na ig i tt oko demirovica, kakva bolescuga, ovo nema veze sa partijama, tacno treba i pocet autogolove davat
Pola ih i ne zna sta se dešava nego prate trend. Na prenosu grupa djevojaka do mene razglaba da li smo ispali ako ne dobijemo kanadu ili idu penali.
Joj druze, i ti uzimas za primjer djevojke koje prate fudbal samo jer je trend zbog SP...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
sljivo
- Postovi: 13815
- Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la sljivo » 14 jun 2026, 17:20
isti oni koji su na utakmici repke navijali za ronalda i portugal, a sad patriote do te mjere da pljuju i svog ako ne odgovara nekim ocekivanjima da bi trebali imati 9 bodova u grupi uz 6 0 gol razlike i sa 30 hilj navijaca od 40 na gostujucem terenu, vjerovatno da se i navijanje cuje do bosne
-
Djedo
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 22 jun 2015, 20:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Djedo » 14 jun 2026, 17:21
Scholl je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:24
Djedo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:16
Treba ga prevaciti na ACM.. nije on za napadaca. 41 tekma za BH 4 gola…
Koliko si ih ti odigrao?
A da pogledas statistiku jednog Vinicijusa za Brazil?
Ili da pogledas statistiku jednog Alvareza za Argentinz?
Hajd malo se educiraj, iscitaj sta pa dodji opet da pametujes
Ne bi bilo lose ni da nam ovdje ostavis svoju sliku, broj kg kao i koliki ti je pace na 5 km, ako uopste mozes da istrcis pet km??
haha.. eto ti si sve uspio i sve znas. postavi nam ti dokaze.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, Drape, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wolffire, Zgemboo89 i 357 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []