FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2026, 19:25

Sretno Carlos

Caraballo dolazi u toku sedmice
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

johntravolta123
Postovi: 1664
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 14 jun 2026, 19:31

Hvala Carlose , nije mi se ispunila zelja da te vidim nakon priprema ali nadam se da dovodimo dobro pojacanje u spicu...

Turo
Postovi: 1038
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 14 jun 2026, 19:35

Šteta što odlazi. za mene je bio najbolji igrač u drugoj polovini sezone, iza Elezija i Kuprešaka.

mislim da nikada nismo imali gore napadače što se tiče golova nego ove sezone.ako nam je Mlinarić najbolji napadač sa 4 gola, to sve govori.nadamo se da ćemo ovaj put konačno postići "gol" na toj poziciji.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 14 jun 2026, 19:38

Šteta za Carlosa. Teško cemo mi boljeg dovesti. Nije ga krenulo s golovima ali je ima strasan pregled igre, nije sebican, otvarao je prostor odlicno.. Bas sam mislio da ce sa zz biti top. Vjerovatno je dobio extra ponudu, onda nema smisla drzati ga..

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 14 jun 2026, 19:47

4 gola u polusezoni ce dati neko od ovih fizicki spremnijih momaka sa foruma, tako da cemo boljeg naci vrlo lako.

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 14 jun 2026, 19:50

"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 14 jun 2026, 19:52

TETRAPAK je napisao/la:
14 jun 2026, 19:47
4 gola u polusezoni ce dati neko od ovih fizicki spremnijih momaka sa foruma, tako da cemo boljeg naci vrlo lako.
Ma ja, pojma on nema..

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 jun 2026, 19:56

Niti totalni kloc od igrača, niti je maestro neki. Sredina neka.
Mislim da bi bio dobar fit za Zeku, ali isto tako mislim da se može takvog kalibra igrač naći bez problema.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

visokohz
Postovi: 4626
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 14 jun 2026, 19:56

Tako je Renato 🇱🇻♥️

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 14 jun 2026, 19:58

nokee je napisao/la:
14 jun 2026, 19:52
TETRAPAK je napisao/la:
14 jun 2026, 19:47
4 gola u polusezoni ce dati neko od ovih fizicki spremnijih momaka sa foruma, tako da cemo boljeg naci vrlo lako.
Ma ja, pojma on nema..
Malo se zajebajem brate, ali nije pljacka nikakva. Fizicki dominantan i meni radi toga simpatican, ali nikakva pljacka kao igrac. Adem, Elezi i Kupresak odskacu, ovo sve ostalo se moze zamijeniti. Nije da treba naravno, kontinuitet treba cuvati, ali Carlos nije jedan od tih.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8516
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 14 jun 2026, 20:02

turkes jedini ostao kao spic. i nikad mi nece biti jasan ovaj igrac, sifra samo takva. mislim ide i on, ali eto, ostaje zal sto nije izdominirao ala ahmet.
u sezonu ulazimo sa kompletno novim napadacima, nadam se da ce pogoditi sa ovim sto dolaze.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 jun 2026, 20:02

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
14 jun 2026, 19:56
Niti totalni kloc od igrača, niti je maestro neki. Sredina neka.
Mislim da bi bio dobar fit za Zeku, ali isto tako mislim da se može takvog kalibra igrač naći bez problema.
Onako jak igrač, teško da će doći. Mislim da bi ga i golovi krenuli, ali ako želi ići neka je otišao.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2026, 20:04

nokee je napisao/la:
14 jun 2026, 19:52
TETRAPAK je napisao/la:
14 jun 2026, 19:47
4 gola u polusezoni ce dati neko od ovih fizicki spremnijih momaka sa foruma, tako da cemo boljeg naci vrlo lako.
Ma ja, pojma on nema..
Sto GiS kaze nit je krampa ala Cmiljanic,Bagaric,Melunovic itd nit je neki majstor ala Benko.Bas sredina.Carlos je tip napadaca koji bi isporucio u Borcu gdje citav tim igra za napadaca,kod nas je ipak drugacija situacija gdje i napadac mora ucestvovati u igri a on nije za toga.Korektan igrac sa finim fizickim predispozicijama,ima problema sa nervozom i ne slazem se da ne mozemo bolje dovesti mada ostaje da vidimo.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 jun 2026, 20:05

muhamedhulk je napisao/la:
14 jun 2026, 20:02
turkes jedini ostao kao spic. i nikad mi nece biti jasan ovaj igrac, sifra samo takva. mislim ide i on, ali eto, ostaje zal sto nije izdominirao ala ahmet.
u sezonu ulazimo sa kompletno novim napadacima, nadam se da ce pogoditi sa ovim sto dolaze.
Diskutabilno jel ide Turkeš, koliko vidim na treninzima je, a da ga se hoće riješiti ne bi ni došao na prozivku.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 14 jun 2026, 20:11

Osim što se učinak napadača mjeri kroz golove moramo analizirati kakav je to profil igrača, da li odgovara samom sistemu trenera i da li njegova igra odgovara saigračima. Carlos je dobar igrač, razumije fudbal, jak je leđima, zna odložit loptu, pronaći pravog igrača. Njemu kao takvom trebaju tehnički dobri i brzi igrači oko njega da materijalizuju njegovu osvojenu loptu, dobar pas ili kreiran višak. Sa Ljajićem i Elezijem oko njeg pa i Menalom i Mikićem mi nemamo sad neku ultra dobru brzinu. Očigledno da su se u klubu odlučili za špica koji napada dubinu, koji se dobro kreće i dobro završava situacije iz prve, a to je ovaj Caraballo. Teško je i zamisliti kako bi Zekić dozirao minutažu potpuno različitim profilima napadača.

boki86
Postovi: 5124
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 14 jun 2026, 20:15

Bezveze za carlosa, lik je sasvim solidan napadac koji nije imao dovoljno lopti da se nesto vise napravi

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 14 jun 2026, 20:17

Preživi Turkeš i ovog. :tokralju:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 14 jun 2026, 20:36

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 jun 2026, 20:04
nokee je napisao/la:
14 jun 2026, 19:52
TETRAPAK je napisao/la:
14 jun 2026, 19:47
4 gola u polusezoni ce dati neko od ovih fizicki spremnijih momaka sa foruma, tako da cemo boljeg naci vrlo lako.
Ma ja, pojma on nema..
Sto GiS kaze nit je krampa ala Cmiljanic,Bagaric,Melunovic itd nit je neki majstor ala Benko.Bas sredina.Carlos je tip napadaca koji bi isporucio u Borcu gdje citav tim igra za napadaca,kod nas je ipak drugacija situacija gdje i napadac mora ucestvovati u igri a on nije za toga.Korektan igrac sa finim fizickim predispozicijama,ima problema sa nervozom i ne slazem se da ne mozemo bolje dovesti mada ostaje da vidimo.
Tobejarabi sta ti gledaš. Bas tip napadača koji ucestvuje u igri, dodaje, razigrava. Pogledaj malo koju utakmicu i uprati samo njega. Gradi se, ozvara prostor krilima, razigrava. Mislim da je imao i koju asistenciju..

PS ne kažem ja da je on Ronaldo stari, ali imao sam osjećaj da kad ga krene s golovima, nece stati. Jer je igrao po meni odlično većinu utakmica samo ga gol nije htio.

Al ok, kako god, otišao je, nek mu je sretno. Eto ovaj Ozbolt ce biti Ronaldo stari, amin..

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 jun 2026, 20:46

DoktorXabaras je napisao/la:
14 jun 2026, 20:17
Preživi Turkeš i ovog. :tokralju:
Hahahahahahahaha joj jes' tačno e lik ko ona baja sto moze i atomsku prezivjeti.

bvsic
Postovi: 4855
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 14 jun 2026, 20:46

Imamo i mi Krpica

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []