FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10161
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sretno Carlos
Caraballo dolazi u toku sedmice
Caraballo dolazi u toku sedmice
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
johntravolta123
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hvala Carlose , nije mi se ispunila zelja da te vidim nakon priprema ali nadam se da dovodimo dobro pojacanje u spicu...
Re: FK Sarajevo
Šteta što odlazi. za mene je bio najbolji igrač u drugoj polovini sezone, iza Elezija i Kuprešaka.
mislim da nikada nismo imali gore napadače što se tiče golova nego ove sezone.ako nam je Mlinarić najbolji napadač sa 4 gola, to sve govori.nadamo se da ćemo ovaj put konačno postići "gol" na toj poziciji.
mislim da nikada nismo imali gore napadače što se tiče golova nego ove sezone.ako nam je Mlinarić najbolji napadač sa 4 gola, to sve govori.nadamo se da ćemo ovaj put konačno postići "gol" na toj poziciji.
Re: FK Sarajevo
Šteta za Carlosa. Teško cemo mi boljeg dovesti. Nije ga krenulo s golovima ali je ima strasan pregled igre, nije sebican, otvarao je prostor odlicno.. Bas sam mislio da ce sa zz biti top. Vjerovatno je dobio extra ponudu, onda nema smisla drzati ga..
Re: FK Sarajevo
4 gola u polusezoni ce dati neko od ovih fizicki spremnijih momaka sa foruma, tako da cemo boljeg naci vrlo lako.
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11451
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Niti totalni kloc od igrača, niti je maestro neki. Sredina neka.
Mislim da bi bio dobar fit za Zeku, ali isto tako mislim da se može takvog kalibra igrač naći bez problema.
Mislim da bi bio dobar fit za Zeku, ali isto tako mislim da se može takvog kalibra igrač naći bez problema.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Tako je Renato 

Re: FK Sarajevo
Malo se zajebajem brate, ali nije pljacka nikakva. Fizicki dominantan i meni radi toga simpatican, ali nikakva pljacka kao igrac. Adem, Elezi i Kupresak odskacu, ovo sve ostalo se moze zamijeniti. Nije da treba naravno, kontinuitet treba cuvati, ali Carlos nije jedan od tih.
- muhamedhulk
- Postovi: 8516
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
turkes jedini ostao kao spic. i nikad mi nece biti jasan ovaj igrac, sifra samo takva. mislim ide i on, ali eto, ostaje zal sto nije izdominirao ala ahmet.
u sezonu ulazimo sa kompletno novim napadacima, nadam se da ce pogoditi sa ovim sto dolaze.
u sezonu ulazimo sa kompletno novim napadacima, nadam se da ce pogoditi sa ovim sto dolaze.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: FK Sarajevo
Onako jak igrač, teško da će doći. Mislim da bi ga i golovi krenuli, ali ako želi ići neka je otišao.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑14 jun 2026, 19:56Niti totalni kloc od igrača, niti je maestro neki. Sredina neka.
Mislim da bi bio dobar fit za Zeku, ali isto tako mislim da se može takvog kalibra igrač naći bez problema.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10161
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto GiS kaze nit je krampa ala Cmiljanic,Bagaric,Melunovic itd nit je neki majstor ala Benko.Bas sredina.Carlos je tip napadaca koji bi isporucio u Borcu gdje citav tim igra za napadaca,kod nas je ipak drugacija situacija gdje i napadac mora ucestvovati u igri a on nije za toga.Korektan igrac sa finim fizickim predispozicijama,ima problema sa nervozom i ne slazem se da ne mozemo bolje dovesti mada ostaje da vidimo.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11451
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Diskutabilno jel ide Turkeš, koliko vidim na treninzima je, a da ga se hoće riješiti ne bi ni došao na prozivku.muhamedhulk je napisao/la: ↑14 jun 2026, 20:02turkes jedini ostao kao spic. i nikad mi nece biti jasan ovaj igrac, sifra samo takva. mislim ide i on, ali eto, ostaje zal sto nije izdominirao ala ahmet.
u sezonu ulazimo sa kompletno novim napadacima, nadam se da ce pogoditi sa ovim sto dolaze.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Osim što se učinak napadača mjeri kroz golove moramo analizirati kakav je to profil igrača, da li odgovara samom sistemu trenera i da li njegova igra odgovara saigračima. Carlos je dobar igrač, razumije fudbal, jak je leđima, zna odložit loptu, pronaći pravog igrača. Njemu kao takvom trebaju tehnički dobri i brzi igrači oko njega da materijalizuju njegovu osvojenu loptu, dobar pas ili kreiran višak. Sa Ljajićem i Elezijem oko njeg pa i Menalom i Mikićem mi nemamo sad neku ultra dobru brzinu. Očigledno da su se u klubu odlučili za špica koji napada dubinu, koji se dobro kreće i dobro završava situacije iz prve, a to je ovaj Caraballo. Teško je i zamisliti kako bi Zekić dozirao minutažu potpuno različitim profilima napadača.
Re: FK Sarajevo
Bezveze za carlosa, lik je sasvim solidan napadac koji nije imao dovoljno lopti da se nesto vise napravi
- DoktorXabaras
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Preživi Turkeš i ovog. 
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Tobejarabi sta ti gledaš. Bas tip napadača koji ucestvuje u igri, dodaje, razigrava. Pogledaj malo koju utakmicu i uprati samo njega. Gradi se, ozvara prostor krilima, razigrava. Mislim da je imao i koju asistenciju..NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 jun 2026, 20:04Sto GiS kaze nit je krampa ala Cmiljanic,Bagaric,Melunovic itd nit je neki majstor ala Benko.Bas sredina.Carlos je tip napadaca koji bi isporucio u Borcu gdje citav tim igra za napadaca,kod nas je ipak drugacija situacija gdje i napadac mora ucestvovati u igri a on nije za toga.Korektan igrac sa finim fizickim predispozicijama,ima problema sa nervozom i ne slazem se da ne mozemo bolje dovesti mada ostaje da vidimo.
PS ne kažem ja da je on Ronaldo stari, ali imao sam osjećaj da kad ga krene s golovima, nece stati. Jer je igrao po meni odlično većinu utakmica samo ga gol nije htio.
Al ok, kako god, otišao je, nek mu je sretno. Eto ovaj Ozbolt ce biti Ronaldo stari, amin..
Re: FK Sarajevo
Hahahahahahahaha joj jes' tačno e lik ko ona baja sto moze i atomsku prezivjeti.
Re: FK Sarajevo
Imamo i mi Krpica
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.



.png)