Aj ne lazi. Nigdje ja nisam pisao da on pretrči 4,5 kilometara.hurem je napisao/la: ↑14 jun 2026, 11:25Opet ovaj jasmin se oglasava, jedan od najgorih forumasa i dečko koji pobjegne u misiju rupu kada se izofira!!!
Sta velis, Benjo pretrci 4,5 kilometara?!
Ništa čudno od licemjernih ljudi.
Toliko na temu Tahirovica i Bašića.. Prvi je bio bolji u ovoj utakmici. Želim Bašiću da bude 10x bolji od Tahirovica u nekoj narednoj utakmici kada bude igrao.
Bit će zanimljivo citati ovo tvoje kada vec iduce godine dobijemo 12 puta boljeg veznjaka od Tahira. Bas kao sto je Dedić bolji od Cipetica kojeg si forsirao kao i Tahira.
Ali to sto si ti umislio da je sveto slovo kada ti nešto napises, to možeš kući svojoj.