Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 14 jun 2026, 20:03

Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 19:59
Igrat cemo 4-4-2 i od toga Sergej nece odstupati. Ocekujem Alajbegovica sa Esmirom od prve minute, Dedica lijevo, a Memica desno jer su bekovi Svicarske najslabija karika u ekipi.

Ako pobjedimo, e onda mozda i bude prostora da probamo sa 4231
Zar nismo to igrali protiv Kipra kuci vec? Znam da je na pocetku Hajradinovic lutao na krilu a onda kad smo ga stavili na mjesto ih je potopio. Mislim da je to realna formacija na startu ili u nekom trenutnku protiv Katara, zajedno sa Mahmicem. Protiv Svicarske to nema smisla.
Mahmic nije igrac s kojim dobijas posjed vec igrac koji od tog posjeda pravi nesto konkretno. Mi posjeda nemamo, a cesto ga i ne zelimo imati.

Trebate shvatiti da mi protiv Kanade nismo ni zeljeli posjed, narocito nakon gola. Jer zasto bi ga zeljeli? Pa nama su Vels i Italija na kraju krajeva, dali golove iz nasih posjeda.
Druga stvar je i sto i da smo ga zeljeli pitanje je koliko smo kvalitetni da to ostvarimo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2017
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtemisFowl » 14 jun 2026, 20:13

U ovom rosteru Demirović je vjerovatno igrač koji ima najsigurnije mjesto u prvih 11. Ako od 90 minuta igre, vidiš samo jednu nerealiziranu šansu, onda porpilično usko gledaš na fudbal.

Šta bi Kanađani trebali reći za Jonathana Davida i njegov traljav šut kada je imao zicer u prvom poluvremenu?

Avatar
Atlanta
Postovi: 345
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Atlanta » 14 jun 2026, 20:15

Madal je napisao/la:
14 jun 2026, 20:03
Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 19:59
Igrat cemo 4-4-2 i od toga Sergej nece odstupati. Ocekujem Alajbegovica sa Esmirom od prve minute, Dedica lijevo, a Memica desno jer su bekovi Svicarske najslabija karika u ekipi.

Ako pobjedimo, e onda mozda i bude prostora da probamo sa 4231
Zar nismo to igrali protiv Kipra kuci vec? Znam da je na pocetku Hajradinovic lutao na krilu a onda kad smo ga stavili na mjesto ih je potopio. Mislim da je to realna formacija na startu ili u nekom trenutnku protiv Katara, zajedno sa Mahmicem. Protiv Svicarske to nema smisla.
Mahmic nije igrac s kojim dobijas posjed vec igrac koji od tog posjeda pravi nesto konkretno. Mi posjeda nemamo, a cesto ga i ne zelimo imati.

Trebate shvatiti da mi protiv Kanade nismo ni zeljeli posjed, narocito nakon gola. Jer zasto bi ga zeljeli? Pa nama su Vels i Italija na kraju krajeva, dali golove iz nasih posjeda.
Druga stvar je i sto i da smo ga zeljeli pitanje je koliko smo kvalitetni da to ostvarimo.

Pa napisao sam da protiv Svicarske najvjerovatnije igramo 4-4-2, i da Sergej nece odstupati od toga. U slucaju pobjede, u zadnjem kolu Svicarska ce morati spasavati zivu glavu protiv Kanade, a mi ulazimo rastereceno jer i bod je dovoljan za drugo mjesto, pa mozemo poceti sa 4231, neki kombo Sunjic-Tahirovic kao dupli pivot i Mahmic kao desetka.

Sve su to neke racunice i sbb kbb scenario, uglavnom bod protiv Kanade je zlata vrijedan, narod kritikuje igru ali to je najmanje bitno, eno Haiti odigrao prelijepo protiv Skotske ali sta im to predstavlja? Znaju i oni da zavrsavaju turnir za par dana
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
dzemil
Postovi: 1276
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dzemil » 14 jun 2026, 21:46

ArtemisFowl je napisao/la:
14 jun 2026, 20:13
U ovom rosteru Demirović je vjerovatno igrač koji ima najsigurnije mjesto u prvih 11. Ako od 90 minuta igre, vidiš samo jednu nerealiziranu šansu, onda porpilično usko gledaš na fudbal.

Šta bi Kanađani trebali reći za Jonathana Davida i njegov traljav šut kada je imao zicer u prvom poluvremenu?
Odlučio sam da ga više ne napadam, ali isto tako kada ga netko brani po svaku cijenu kao da je zlatno tele, ni to mi nije u redu. Od špic igrača se očekuje da daje golove. 4 gola iz 47 utakmica nije učinak za pohvaliti niti da ga se brani. So, keep quiet.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1545
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la signalidunapark » 14 jun 2026, 21:59

dzemil je napisao/la:
14 jun 2026, 21:46
ArtemisFowl je napisao/la:
14 jun 2026, 20:13
U ovom rosteru Demirović je vjerovatno igrač koji ima najsigurnije mjesto u prvih 11. Ako od 90 minuta igre, vidiš samo jednu nerealiziranu šansu, onda porpilično usko gledaš na fudbal.

Šta bi Kanađani trebali reći za Jonathana Davida i njegov traljav šut kada je imao zicer u prvom poluvremenu?
Odlučio sam da ga više ne napadam, ali isto tako kada ga netko brani po svaku cijenu kao da je zlatno tele, ni to mi nije u redu. Od špic igrača se očekuje da daje golove. 4 gola iz 47 utakmica nije učinak za pohvaliti niti da ga se brani. So, keep quiet.
To šta ti očekuješ od špic igrača je jedno, a to što Barbarze očekuje je drugo. Svima idu na ku.rac njegovi promašaji u zadnje vrijeme, ali njegova primarna uloga u reprezentaciji je nešto drugo, a hoće li zabiti je sekundarno.
U Stuttgartu je druga priča.

bob
Postovi: 3274
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la bob » 14 jun 2026, 22:39

signalidunapark je napisao/la:
14 jun 2026, 21:59
dzemil je napisao/la:
14 jun 2026, 21:46
ArtemisFowl je napisao/la:
14 jun 2026, 20:13
U ovom rosteru Demirović je vjerovatno igrač koji ima najsigurnije mjesto u prvih 11. Ako od 90 minuta igre, vidiš samo jednu nerealiziranu šansu, onda porpilično usko gledaš na fudbal.

Šta bi Kanađani trebali reći za Jonathana Davida i njegov traljav šut kada je imao zicer u prvom poluvremenu?
Odlučio sam da ga više ne napadam, ali isto tako kada ga netko brani po svaku cijenu kao da je zlatno tele, ni to mi nije u redu. Od špic igrača se očekuje da daje golove. 4 gola iz 47 utakmica nije učinak za pohvaliti niti da ga se brani. So, keep quiet.
To šta ti očekuješ od špic igrača je jedno, a to što Barbarze očekuje je drugo. Svima idu na ku.rac njegovi promašaji u zadnje vrijeme, ali njegova primarna uloga u reprezentaciji je nešto drugo, a hoće li zabiti je sekundarno.
U Stuttgartu je druga priča.
ma haj sto ne da go ok razumijem def mu je u repci primarna itd al brate zicere frajer promasuje ne samo u ovoj tekmi nego haman konstantno … ne ocekujem da da iz sute a i nekog driblinga i slicno al zicer daj bar .. a on dobije zicer :D valjda se vrate oni svi promasaji u ovoj tekmi pa
zabije :D

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Lakoste » 14 jun 2026, 22:42

Nisam upratio je li rasprodan stadion u LA, koliko nas je realno ocekivati tamo?

Avatar
Atlanta
Postovi: 345
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Atlanta » 14 jun 2026, 22:55

Lakoste je napisao/la:
14 jun 2026, 22:42
Nisam upratio je li rasprodan stadion u LA, koliko nas je realno ocekivati tamo?
Pa bilo nas je mozda 7000-8000 u Torontu. Neka moja procjena.

Kapacitet SoFi arene je 70k, cisto sumnjam da je puklo sve, a ocekujem mozda 10k. Bilo bi nas vise sigurno, ali bezobrazno skupe karte stas
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
jestamaji
Postovi: 17734
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la jestamaji » 15 jun 2026, 11:29

Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 22:55
Lakoste je napisao/la:
14 jun 2026, 22:42
Nisam upratio je li rasprodan stadion u LA, koliko nas je realno ocekivati tamo?
Pa bilo nas je mozda 7000-8000 u Torontu. Neka moja procjena.

Kapacitet SoFi arene je 70k, cisto sumnjam da je puklo sve, a ocekujem mozda 10k. Bilo bi nas vise sigurno, ali bezobrazno skupe karte stas
možda u gradu, na stadionu nategnuto 4 milje, realnije da je bilo 3.
kur.čili se po gradu pa sa korteom i onda kod stadiona se okrenuli i zavukli u mišje rupe, ono je stvarno bilo porazno. dodaj još najave naših nazovi novinara ... od svega je na kraju su jedino borbenost i rezultat bili za pohvalu

vidjećemo za LA, sigurno će biti više raje nego u torontu gdje je bilo rpeskupo, ali ja ne očekujem neku senzaciju. svi govore >10.000 ... živi bili pa vidjeli!

Avatar
Sheyi
Postovi: 13900
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sheyi » 15 jun 2026, 11:37

jestamaji je napisao/la:
15 jun 2026, 11:29
Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 22:55
Lakoste je napisao/la:
14 jun 2026, 22:42
Nisam upratio je li rasprodan stadion u LA, koliko nas je realno ocekivati tamo?
Pa bilo nas je mozda 7000-8000 u Torontu. Neka moja procjena.

Kapacitet SoFi arene je 70k, cisto sumnjam da je puklo sve, a ocekujem mozda 10k. Bilo bi nas vise sigurno, ali bezobrazno skupe karte stas
možda u gradu, na stadionu nategnuto 4 milje, realnije da je bilo 3.
kur.čili se po gradu pa sa korteom i onda kod stadiona se okrenuli i zavukli u mišje rupe, ono je stvarno bilo porazno

vidjećemo, sigurno će biti više raje nego u torontu gdje je bilo rpeskupo, ali ja ne očekujem neku senzaciju. svi govore >10.000 ... živi bili pa vidjeli!
Meni je to saznanje da nas ima onako malo na tribinama bas spustilo euforiju do kraja, s obzirom kako je vani bilo bas sam pomislio da ce nas biti 10-20 milja na stadionu, da ce biti atmosfera kakvu svijet dugo nije vidio, tako da od LA nista ne ocekujem. Puno se lupalo nekim podacima u zadnjih mjesec dana, kao rasprodato, ovo ono, dodje Baho lupi da ce nas biti po 40 hiljada, krene se siriti spika po nasim retardiranim portalima i sl.
Nisam ni ja optimista, vidim na ovoj grupi samo preprodaju nasi karte. Ne kontam zasto su kupovali?
Daj Boze da nas bude 10 hiljada, ali ni u tu brojku ne vjerujem.

Mogu onda mirne duse reci da nasa dijaspora u Americi nije ispostovala. Nije da nije bilo ulaznica za kupiti!

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2017
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtemisFowl » 15 jun 2026, 11:45

Sheyi je napisao/la:
15 jun 2026, 11:37
jestamaji je napisao/la:
15 jun 2026, 11:29
Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 22:55


Pa bilo nas je mozda 7000-8000 u Torontu. Neka moja procjena.

Kapacitet SoFi arene je 70k, cisto sumnjam da je puklo sve, a ocekujem mozda 10k. Bilo bi nas vise sigurno, ali bezobrazno skupe karte stas
možda u gradu, na stadionu nategnuto 4 milje, realnije da je bilo 3.
kur.čili se po gradu pa sa korteom i onda kod stadiona se okrenuli i zavukli u mišje rupe, ono je stvarno bilo porazno

vidjećemo, sigurno će biti više raje nego u torontu gdje je bilo rpeskupo, ali ja ne očekujem neku senzaciju. svi govore >10.000 ... živi bili pa vidjeli!
Meni je to saznanje da nas ima onako malo na tribinama bas spustilo euforiju do kraja, s obzirom kako je vani bilo bas sam pomislio da ce nas biti 10-20 milja na stadionu, da ce biti atmosfera kakvu svijet dugo nije vidio, tako da od LA nista ne ocekujem. Puno se lupalo nekim podacima u zadnjih mjesec dana, kao rasprodato, ovo ono, dodje Baho lupi da ce nas biti po 40 hiljada, krene se siriti spika po nasim retardiranim portalima i sl.
Nisam ni ja optimista, vidim na ovoj grupi samo preprodaju nasi karte. Ne kontam zasto su kupovali?
Daj Boze da nas bude 10 hiljada, ali ni u tu brojku ne vjerujem.

Mogu onda mirne duse reci da nasa dijaspora u Americi nije ispostovala. Nije da nije bilo ulaznica za kupiti!
Krivi su ovi shupci što su plasirali priču o 30k naših ljudi na tribinama. Da li se ikada desilo da neko nadmaši domaćina u broju navijača?
Brojka od 7-8 hiljada ljudi je sasvim impresivna. Pa do skora nas je na Bilinom polju bilo toliko.

Avatar
jestamaji
Postovi: 17734
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la jestamaji » 15 jun 2026, 11:45

ma ne treba zbog takvih stvari gubiti entuzijazam
sjeti se kako se pričalo prije brazila, populističke najave, sda je to još sto puta gore jer su u međuvremenu samo klikovi bitni
baho priča gluposti i širi isti populizan kao senad npr. prije brazila, ne treba to previše ozbiljno uzimati

bilo nas je cca isto na maracani i u torontu, kome je to važno i ko želi da ide taj će i na mars doći, ostali samo seru i u najboljem slučaju na kraju upale TV

ovo je super priča, meni sto puta bolje nego 2014. tada su priča bile žilina i kvalifikacije, sada je fudbal i borbenost. momci ginu za bosnu, dosta njih nema kvalitet ali ginu na terenu .... meni je ovo sve super :thumbup:

Avatar
jestamaji
Postovi: 17734
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la jestamaji » 15 jun 2026, 11:47

ArtemisFowl je napisao/la:
15 jun 2026, 11:45

Brojka od 7-8 hiljada ljudi je sasvim impresivna. Pa do skora nas je na Bilinom polju bilo toliko.
i meni je. ali sačekajmo LA da vidimo koliko će naših stvarno biti. (ako misliš na toronto to je onda poduplana stvarnost)

osim toga pogledajte malo, koga je osim domaćina bilo preko 10 hiljada? škota bez dileme, brazilaca vjerovatno ali tu nikad neznaš ko je stvarno odozdo a ko je samo navukao dres. švaba je bilo tu negdje. argentinaca će noćas biti dosta i to je to

ja nisam siguran ni da će englezi nakupiti 10 hiljada duša!

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2017
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtemisFowl » 15 jun 2026, 11:51

jestamaji je napisao/la:
15 jun 2026, 11:47
ArtemisFowl je napisao/la:
15 jun 2026, 11:45

Brojka od 7-8 hiljada ljudi je sasvim impresivna. Pa do skora nas je na Bilinom polju bilo toliko.
i meni je. ali sačekajmo LA da vidimo koliko će naših stvarno biti. (ako misliš na toronto to je onda poduplana stvarnost)
Veći stadion, jeftinije ulaznice. Trebala bi biti veća brojka. Opet ne očekujem 30k.

Btw. Na tom stadionu se igra sljedeći Super Bowl. Cijena izgradnje premašila 5 milijardi dolara :crazy: :crazy:
Al zato stadion izgleda svemirski.

Avatar
jestamaji
Postovi: 17734
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la jestamaji » 15 jun 2026, 11:54

naš problem je ta neka urođena nerealnost ... i to da vjerujemo u svako sranje koje wannabe novinari napišu

i ja sam kada sam vidio slike iz toronta mislio da će nas biti znatno više, ali naravno 30.000 može samo idiot napisati

dinoze
Postovi: 2353
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dinoze » 15 jun 2026, 11:57

Sheyi je napisao/la:
15 jun 2026, 11:37
jestamaji je napisao/la:
15 jun 2026, 11:29
Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 22:55


Pa bilo nas je mozda 7000-8000 u Torontu. Neka moja procjena.

Kapacitet SoFi arene je 70k, cisto sumnjam da je puklo sve, a ocekujem mozda 10k. Bilo bi nas vise sigurno, ali bezobrazno skupe karte stas
možda u gradu, na stadionu nategnuto 4 milje, realnije da je bilo 3.
kur.čili se po gradu pa sa korteom i onda kod stadiona se okrenuli i zavukli u mišje rupe, ono je stvarno bilo porazno

vidjećemo, sigurno će biti više raje nego u torontu gdje je bilo rpeskupo, ali ja ne očekujem neku senzaciju. svi govore >10.000 ... živi bili pa vidjeli!
Meni je to saznanje da nas ima onako malo na tribinama bas spustilo euforiju do kraja, s obzirom kako je vani bilo bas sam pomislio da ce nas biti 10-20 milja na stadionu, da ce biti atmosfera kakvu svijet dugo nije vidio, tako da od LA nista ne ocekujem. Puno se lupalo nekim podacima u zadnjih mjesec dana, kao rasprodato, ovo ono, dodje Baho lupi da ce nas biti po 40 hiljada, krene se siriti spika po nasim retardiranim portalima i sl.
Nisam ni ja optimista, vidim na ovoj grupi samo preprodaju nasi karte. Ne kontam zasto su kupovali?
Daj Boze da nas bude 10 hiljada, ali ni u tu brojku ne vjerujem.

Mogu onda mirne duse reci da nasa dijaspora u Americi nije ispostovala. Nije da nije bilo ulaznica za kupiti!
Skupe su karte bile.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Goalgetter » 15 jun 2026, 12:03

Mi smo se vrlo kasno kvalifkovali za ovo SP, sto sigurno utice na konacni broj ljudi.
Za Toronto je po meni razlog vrlo jasan, karte su bas bile skupe, ne bi mi palo na pamet dati 1000+ dollara za kartu za utakmicu, a i tesko je bilo nadmasiti domacina kojem je to otvaranje SP, to samo retardirani Klix i Baho mogu prosuti glupu spiku od 30.000 ljudi. Na kraju krajeva, smatram da smo imali bas fin broj navijaca na tribinama (8000 ili koliko vec) ali su bili dosta izmjesani.

U L.A. mislim da je vec druga prica, karte nisu toliko skupe kao za Toronto, i mnogi ce to iskombinovati sa odmorom u L.A i okolini. Iz mog okruga ide mnogo ljudi ciljano na ovu utakmicu, i ne sumnjam da ce nas biti izmedju 10 i 15.000. Vise je nerealno.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 15 jun 2026, 12:08

Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 20:15
Madal je napisao/la:
14 jun 2026, 20:03
Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 19:59
Igrat cemo 4-4-2 i od toga Sergej nece odstupati. Ocekujem Alajbegovica sa Esmirom od prve minute, Dedica lijevo, a Memica desno jer su bekovi Svicarske najslabija karika u ekipi.

Ako pobjedimo, e onda mozda i bude prostora da probamo sa 4231
Zar nismo to igrali protiv Kipra kuci vec? Znam da je na pocetku Hajradinovic lutao na krilu a onda kad smo ga stavili na mjesto ih je potopio. Mislim da je to realna formacija na startu ili u nekom trenutnku protiv Katara, zajedno sa Mahmicem. Protiv Svicarske to nema smisla.
Mahmic nije igrac s kojim dobijas posjed vec igrac koji od tog posjeda pravi nesto konkretno. Mi posjeda nemamo, a cesto ga i ne zelimo imati.

Trebate shvatiti da mi protiv Kanade nismo ni zeljeli posjed, narocito nakon gola. Jer zasto bi ga zeljeli? Pa nama su Vels i Italija na kraju krajeva, dali golove iz nasih posjeda.
Druga stvar je i sto i da smo ga zeljeli pitanje je koliko smo kvalitetni da to ostvarimo.

Pa napisao sam da protiv Svicarske najvjerovatnije igramo 4-4-2, i da Sergej nece odstupati od toga. U slucaju pobjede, u zadnjem kolu Svicarska ce morati spasavati zivu glavu protiv Kanade, a mi ulazimo rastereceno jer i bod je dovoljan za drugo mjesto, pa mozemo poceti sa 4231, neki kombo Sunjic-Tahirovic kao dupli pivot i Mahmic kao desetka.

Sve su to neke racunice i sbb kbb scenario, uglavnom bod protiv Kanade je zlata vrijedan, narod kritikuje igru ali to je najmanje bitno, eno Haiti odigrao prelijepo protiv Skotske ali sta im to predstavlja? Znaju i oni da zavrsavaju turnir za par dana
Ma da znam za tebe, vec generalno pisem. 4231 ima smisla protiv Katara.
Ovih dana s kim god sam pricao da se razumije u fudbal - svi prezadovoljni rezultatom i igrom. Protiv Svicarske bi mogla biti nasa noc. Nemamo sta izgubiti, nama je racunica jasna, samo Katar moramo dobiti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1545
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la signalidunapark » 15 jun 2026, 12:10

Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 12:08
Atlanta je napisao/la:
14 jun 2026, 20:15
Madal je napisao/la:
14 jun 2026, 20:03

Zar nismo to igrali protiv Kipra kuci vec? Znam da je na pocetku Hajradinovic lutao na krilu a onda kad smo ga stavili na mjesto ih je potopio. Mislim da je to realna formacija na startu ili u nekom trenutnku protiv Katara, zajedno sa Mahmicem. Protiv Svicarske to nema smisla.
Mahmic nije igrac s kojim dobijas posjed vec igrac koji od tog posjeda pravi nesto konkretno. Mi posjeda nemamo, a cesto ga i ne zelimo imati.

Trebate shvatiti da mi protiv Kanade nismo ni zeljeli posjed, narocito nakon gola. Jer zasto bi ga zeljeli? Pa nama su Vels i Italija na kraju krajeva, dali golove iz nasih posjeda.
Druga stvar je i sto i da smo ga zeljeli pitanje je koliko smo kvalitetni da to ostvarimo.

Pa napisao sam da protiv Svicarske najvjerovatnije igramo 4-4-2, i da Sergej nece odstupati od toga. U slucaju pobjede, u zadnjem kolu Svicarska ce morati spasavati zivu glavu protiv Kanade, a mi ulazimo rastereceno jer i bod je dovoljan za drugo mjesto, pa mozemo poceti sa 4231, neki kombo Sunjic-Tahirovic kao dupli pivot i Mahmic kao desetka.

Sve su to neke racunice i sbb kbb scenario, uglavnom bod protiv Kanade je zlata vrijedan, narod kritikuje igru ali to je najmanje bitno, eno Haiti odigrao prelijepo protiv Skotske ali sta im to predstavlja? Znaju i oni da zavrsavaju turnir za par dana
Ma da znam za tebe, vec generalno pisem. 4231 ima smisla protiv Katara.
Ovih dana s kim god sam pricao da se razumije u fudbal - svi prezadovoljni rezultatom i igrom. Protiv Svicarske bi mogla biti nasa noc. Nemamo sta izgubiti, nama je racunica jasna, samo Katar moramo dobiti.
Pred Švicu imam osjećaj ko pred Italiju. :kafa:

Mukebir
Postovi: 3048
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Mukebir » 15 jun 2026, 12:15

Ja sam pred Kanadu bio poprilično nervozan dok sam sad ubijeđen pred Švicarsku da ćemo izvući sva tri boda.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Invincibles14 i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []