Zar nismo to igrali protiv Kipra kuci vec? Znam da je na pocetku Hajradinovic lutao na krilu a onda kad smo ga stavili na mjesto ih je potopio. Mislim da je to realna formacija na startu ili u nekom trenutnku protiv Katara, zajedno sa Mahmicem. Protiv Svicarske to nema smisla.
Mahmic nije igrac s kojim dobijas posjed vec igrac koji od tog posjeda pravi nesto konkretno. Mi posjeda nemamo, a cesto ga i ne zelimo imati.
Trebate shvatiti da mi protiv Kanade nismo ni zeljeli posjed, narocito nakon gola. Jer zasto bi ga zeljeli? Pa nama su Vels i Italija na kraju krajeva, dali golove iz nasih posjeda.
Druga stvar je i sto i da smo ga zeljeli pitanje je koliko smo kvalitetni da to ostvarimo.


