Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ako uzme zuti karton protiv Svice i promasi tekmu s Katarom, imamo se nesto nadati protiv Katara, inace sigurno ispadamo.
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Kad jednom digne ruke i prvi spic nam bude bazdar iz trece poljske lige 
Re: Ermedin Demirović
Bas me zanima jesu li Francuzi Kolo Muaniju, Belgijanci Lukakuu pisali "podrska, ipak si ti nas, kakav god da si" ili su mu yebali od do
Re: Ermedin Demirović
Žiru nije zabio niti jedan gol na svjetskom 2018 za Francusku, a Francuzi ga smatraju jednim od najzaslužijih za taj trofej upravo zbog pozicioniranja i otvaranja prostora krilima.
Nije svaka nacija nogometno ne obrazovana kao mi...
Re: Ermedin Demirović
Niti je svaka nepismena pa da piše neobrazovana odvojeno...
Re: Ermedin Demirović
I nepismena i neobrazovanaAppollon je napisao/la: ↑15 jun 2026, 01:38Niti je svaka nepismena pa da piše neobrazovana odvojeno...
Re: Ermedin Demirović
Zato Saibari rjesi skoro identicnu situaciju majstorski. I to jos Brazilu. Al procepice Demir kad tad. Neko ce momacki platit za sve ove promasaje dosad
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Re: Ermedin Demirović
Iducu kad se naklati da ga na silu zabije doci cemo u situaciju da ce imat bolju situaciju za pass nego za sut i napravit ce opet sranje. Identican slucaj kao Bazdar protiv Makedonaca kad je imao Jovu na drugoj.
Re: Ermedin Demirović
On nam je ključni igrač protiv Švicarske, jer će u odbrani markirati Xhaku od kojeg bukvalno ovisi napad Švicarske.Demirović je fizički stvarno zvijer i za ovaj naš sistem igre je nezamjenjiv. Jest da promaši milion zicera ali mnogo toga uradi u odbrani
Re: Ermedin Demirović
Tako je. Momak je najspremniji nas igrac, radi dosta dobrih stvari na terenu, vraća se u odbranu, pomaže igračima pozadi. Preore čitav teren. A gol će doci aBd..
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
"Ermedin Demirovic - Most receptions (14) between midfield and defensive line" (FIFA) za utakmicu bih kanada
momak otvara prostor za druge da napadaju dosta puta se vraca da pomaze u obdrani kupi lopte pocinje akcije sve su to stvari koje umore protovnike svaki protivnik mrzi da se suoci sa igracem poput njega onaj koji gleda utakmice a ne samo rezultate i highlight vidi koliko ovaj znaci ako ga krene i pocne redovno da zabija bice najkljucni igrac reprezentacije zapamtite
momak otvara prostor za druge da napadaju dosta puta se vraca da pomaze u obdrani kupi lopte pocinje akcije sve su to stvari koje umore protovnike svaki protivnik mrzi da se suoci sa igracem poput njega onaj koji gleda utakmice a ne samo rezultate i highlight vidi koliko ovaj znaci ako ga krene i pocne redovno da zabija bice najkljucni igrac reprezentacije zapamtite
Re: Ermedin Demirović
kakav magarac?Bosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:05onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi XaviBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:05onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
koristim taj rijec ponekad kad mi je neko drag i simpatican izvini ako sam ga uvrijedioSanaBosna je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:21kakav magarac?Bosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:05onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
Re: Ermedin Demirović
Prvi put cujemBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:25koristim taj rijec ponekad kad mi je neko drag i simpatican izvini ako sam ga uvrijedioSanaBosna je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:21kakav magarac?Bosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:05onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
da bosna je prepuna veznog reda sa igracima svjetske klase poput ivana basica nisam znao, ja gledam utakmice ti gledas highlight videa momak je u tim sezone u ceskoj dje igra pola ekipa ceske reprezentacije vrijedi 5M 21 mu godina uskoro kad bude dominirao citirat cu te imas jos sansu ovo da izbrises a taj pas sto ismijavas je jedina dobra dodavanja lopte za napad sto ja pamtim od repke u poslednje 4 utakmiceEdincapitano je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:24Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi XaviBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:05onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi![]()
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Niko ne gleda Mahmica u mrtvoj Ceskoj ligi, moras biti dobro lud da to pratisBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:31da bosna je prepuna veznog reda sa igracima svjetske klase poput ivana basica nisam znao, ja gledam utakmice ti gledas highlight videa momak je u tim sezone u ceskoj dje igra pola ekipa ceske reprezentacije vrijedi 5M 21 mu godina uskoro kad bude dominirao citirat cu te imas jos sansu ovo da izbrises a taj pas sto ismijavas je jedina dobra dodavanja lopte za napad sto ja pamtim od repke u poslednje 4 utakmiceEdincapitano je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:24Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi XaviBosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 08:05onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi![]()
Basic je za Mahmica, Iniesta. Zna Barbarez sta radi i zato igra Basic a Mahmic je na klupi, mozda moze upasti jedno 5 minuta kad je nas pravi vezni red umoran, ali nikako od prve minute.
Online
Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, DirkNowitzki, Drum, edvaE2, Goalgetter, Mocvara1991, tuzlanskinacin, Zglavkar i 59 gostiju.