Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 00:27

Ako uzme zuti karton protiv Svice i promasi tekmu s Katarom, imamo se nesto nadati protiv Katara, inace sigurno ispadamo.

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 00:31

DrFilgud je napisao/la:
18 jan 2019, 18:25
Valjda ga krenu golovi. Igrao je dobro u Sochauxu, ono sto sam gledao.
Puno trci, igra odbranu, dobro se krece, samo golovi nisu isli.
:rol:

Prije 7 godina ista prica.

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Varta » 15 jun 2026, 00:42

Kad jednom digne ruke i prvi spic nam bude bazdar iz trece poljske lige :bih:

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Iceplayer » 15 jun 2026, 00:55

Varta je napisao/la:
15 jun 2026, 00:42
Kad jednom digne ruke i prvi spic nam bude bazdar iz trece poljske lige :bih:
Naši ljudi samo čekaju negativu i ako je nema izmisle je...

inzomni
Postovi: 1607
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 15 jun 2026, 01:25

Bas me zanima jesu li Francuzi Kolo Muaniju, Belgijanci Lukakuu pisali "podrska, ipak si ti nas, kakav god da si" ili su mu yebali od do

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Iceplayer » 15 jun 2026, 01:35

inzomni je napisao/la:
15 jun 2026, 01:25
Bas me zanima jesu li Francuzi Kolo Muaniju, Belgijanci Lukakuu pisali "podrska, ipak si ti nas, kakav god da si" ili su mu yebali od do
Žiru nije zabio niti jedan gol na svjetskom 2018 za Francusku, a Francuzi ga smatraju jednim od najzaslužijih za taj trofej upravo zbog pozicioniranja i otvaranja prostora krilima.

Nije svaka nacija nogometno ne obrazovana kao mi...

Appollon
Postovi: 22
Pridružen/a: 22 apr 2026, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Appollon » 15 jun 2026, 01:38

Iceplayer je napisao/la:
15 jun 2026, 01:35
inzomni je napisao/la:
15 jun 2026, 01:25
Bas me zanima jesu li Francuzi Kolo Muaniju, Belgijanci Lukakuu pisali "podrska, ipak si ti nas, kakav god da si" ili su mu yebali od do
Žiru nije zabio niti jedan gol na svjetskom 2018 za Francusku, a Francuzi ga smatraju jednim od najzaslužijih za taj trofej upravo zbog pozicioniranja i otvaranja prostora krilima.

Nije svaka nacija nogometno ne obrazovana kao mi...
Niti je svaka nepismena pa da piše neobrazovana odvojeno...

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Iceplayer » 15 jun 2026, 01:39

Appollon je napisao/la:
15 jun 2026, 01:38
Iceplayer je napisao/la:
15 jun 2026, 01:35
inzomni je napisao/la:
15 jun 2026, 01:25
Bas me zanima jesu li Francuzi Kolo Muaniju, Belgijanci Lukakuu pisali "podrska, ipak si ti nas, kakav god da si" ili su mu yebali od do
Žiru nije zabio niti jedan gol na svjetskom 2018 za Francusku, a Francuzi ga smatraju jednim od najzaslužijih za taj trofej upravo zbog pozicioniranja i otvaranja prostora krilima.

Nije svaka nacija nogometno ne obrazovana kao mi...
Niti je svaka nepismena pa da piše neobrazovana odvojeno...
I nepismena i neobrazovana :bih:

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Maverick » 15 jun 2026, 01:45

Confiance je napisao/la:
14 jun 2026, 23:24
bosnas_ je napisao/la:
14 jun 2026, 21:09
Demirovic je jako vazan igrac za ekipu. Jedan od nasih najvaznijih igraca. Protiv Kanade jedina mana sto nije pogodio onaj zicer, ali imao je na ledjima 2 igraca koja su ga poremetila realno.. Sretno Zmaju i samo naprijed gazi!
Previse se raja natovarila na njega. Bila je definitivno vrlo dobra sansa, ali ne bih bio siguran da bi i Edin, Jovo, Samed ono rijesili. Svjedocilo se i vecim promasajima fudbalera u nasoj reprezentaciji.
Zato Saibari rjesi skoro identicnu situaciju majstorski. I to jos Brazilu. Al procepice Demir kad tad. Neko ce momacki platit za sve ove promasaje dosad :kafa:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

inzomni
Postovi: 1607
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 15 jun 2026, 02:35

Iducu kad se naklati da ga na silu zabije doci cemo u situaciju da ce imat bolju situaciju za pass nego za sut i napravit ce opet sranje. Identican slucaj kao Bazdar protiv Makedonaca kad je imao Jovu na drugoj.

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Blizzard » 15 jun 2026, 07:52

On nam je ključni igrač protiv Švicarske, jer će u odbrani markirati Xhaku od kojeg bukvalno ovisi napad Švicarske.Demirović je fizički stvarno zvijer i za ovaj naš sistem igre je nezamjenjiv. Jest da promaši milion zicera ali mnogo toga uradi u odbrani

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la bosnas_ » 15 jun 2026, 08:00

Blizzard je napisao/la:
15 jun 2026, 07:52
On nam je ključni igrač protiv Švicarske, jer će u odbrani markirati Xhaku od kojeg bukvalno ovisi napad Švicarske.Demirović je fizički stvarno zvijer i za ovaj naš sistem igre je nezamjenjiv. Jest da promaši milion zicera ali mnogo toga uradi u odbrani
Tako je. Momak je najspremniji nas igrac, radi dosta dobrih stvari na terenu, vraća se u odbranu, pomaže igračima pozadi. Preore čitav teren. A gol će doci aBd..

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 08:05

onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 08:11

"Ermedin Demirovic - Most receptions (14) between midfield and defensive line" (FIFA) za utakmicu bih kanada
momak otvara prostor za druge da napadaju dosta puta se vraca da pomaze u obdrani kupi lopte pocinje akcije sve su to stvari koje umore protovnike svaki protivnik mrzi da se suoci sa igracem poput njega onaj koji gleda utakmice a ne samo rezultate i highlight vidi koliko ovaj znaci ako ga krene i pocne redovno da zabija bice najkljucni igrac reprezentacije zapamtite

SanaBosna
Postovi: 1360
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la SanaBosna » 15 jun 2026, 08:21

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
kakav magarac?

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 08:24

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi Xavi :rol:

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 08:25

SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:21
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
kakav magarac?
koristim taj rijec ponekad kad mi je neko drag i simpatican izvini ako sam ga uvrijedio

SanaBosna
Postovi: 1360
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la SanaBosna » 15 jun 2026, 08:27

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:25
SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:21
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
kakav magarac?
koristim taj rijec ponekad kad mi je neko drag i simpatican izvini ako sam ga uvrijedio
Prvi put cujem :D

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 08:31

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 08:24
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi Xavi :rol:
da bosna je prepuna veznog reda sa igracima svjetske klase poput ivana basica nisam znao, ja gledam utakmice ti gledas highlight videa momak je u tim sezone u ceskoj dje igra pola ekipa ceske reprezentacije vrijedi 5M 21 mu godina uskoro kad bude dominirao citirat cu te imas jos sansu ovo da izbrises a taj pas sto ismijavas je jedina dobra dodavanja lopte za napad sto ja pamtim od repke u poslednje 4 utakmice

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 08:41

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:31
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 08:24
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi Xavi :rol:
da bosna je prepuna veznog reda sa igracima svjetske klase poput ivana basica nisam znao, ja gledam utakmice ti gledas highlight videa momak je u tim sezone u ceskoj dje igra pola ekipa ceske reprezentacije vrijedi 5M 21 mu godina uskoro kad bude dominirao citirat cu te imas jos sansu ovo da izbrises a taj pas sto ismijavas je jedina dobra dodavanja lopte za napad sto ja pamtim od repke u poslednje 4 utakmice
Niko ne gleda Mahmica u mrtvoj Ceskoj ligi, moras biti dobro lud da to pratis :rol:

Basic je za Mahmica, Iniesta. Zna Barbarez sta radi i zato igra Basic a Mahmic je na klupi, mozda moze upasti jedno 5 minuta kad je nas pravi vezni red umoran, ali nikako od prve minute. :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], HariTz, Sheyi, SHZ82 i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []