FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8134
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 jun 2026, 00:35

Kako ova bicura sjeba interview. Nijedno pitanje da valja nepostavi.

Zorane Zekicu, radi sto najbolje znas Mi smo ustebe i mi smo tvoja brana.

Toliko sam bio povrijdjen kad je ZEKIC otiso jeo sam sam sebi muda.I sad mi je krivo, al kolko mi je krivo tad bilo sad je 15x veca draza..

Podrzavo sam marija al **** bio fer koretan tip, jednostavno blag je bio za FK SARAJEVO i kad pruca i kad igra.

Mario fala ti al opet drago mi je sto si otiso jer ZEKA JE kralj seksa droge i roken rola

Zeka radi svoj poso je bi mater svima od ismira do Banica nesmije ti niko A reci..

Mamicu fala ti ako si ti urgiro da ZZ dodje a ako si bio protiv ko te je b e

Telalovic
Postovi: 730
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 15 jun 2026, 03:34

Menalo ce u ovoj sezoni eksplodirati

Raha373
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 feb 2026, 20:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Raha373 » 15 jun 2026, 06:39

Bubanja u Rapidu iz Bukurešta.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 11:19

Raha373 je napisao/la:
15 jun 2026, 06:39
Bubanja u Rapidu iz Bukurešta.
Evo taman i ja ušao da to napišem, da se riješe i te dileme.
Svakako mi nije jasno gdje bi i njega još “ugurali” u vezni red, trenutno je podosta natrpan.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 15 jun 2026, 11:33

Telalovic je napisao/la:
15 jun 2026, 03:34
Menalo ce u ovoj sezoni eksplodirati
I od tebe telalovucu ocekujem isto!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 15 jun 2026, 11:34

Lucas je napisao/la:
15 jun 2026, 00:04
ajdohordas je napisao/la:
14 jun 2026, 23:41
Ne bih se ja rješavao Menala sada, iako sam baš razočaran njegovim partijama do sad.

Medjutim, moguće da ga ZZ probudi malo u novom sistemu. Nemoguće je da ponovi ovako lošu sezonu kao što je ova. Svakako sa Zekom dosta dobro radimo tranziciju, a Menalo bi mogao biti odličan u tom sistemu.
Ako ga Zekic nece u kontinuitetu koristiti, na njegovoj primarnoj poziciji, onda je najbolje neka napusti klub.
Mislis u sistemu 4231 svi na prirodnim pozicijama, ko kod Profe Jakira ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 jun 2026, 11:40

Jesu danas one podgrupe za izvlaćenje ili je sve sutra.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Ado_77
Postovi: 471
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 15 jun 2026, 11:46

DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 11:40
Jesu danas one podgrupe za izvlaćenje ili je sve sutra.
Ja mislim sutra ujutro podgrupe izvlacenje nekad poslijepodne. :D

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 jun 2026, 11:49

DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 11:40
Jesu danas one podgrupe za izvlaćenje ili je sve sutra.
Sutra prije 09:00 cemo saznati moguce protivnike, kad u UEFI suze listu. Samo da izbjegnemo Dinamo City i one Kazahstance.

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 15 jun 2026, 11:52

U 14:00 krece izvlacenje.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 jun 2026, 11:57

Lucas je napisao/la:
15 jun 2026, 11:49


Sutra prije 09:00 cemo saznati moguce protivnike, kad u UEFI suze listu. Samo da izbjegnemo Dinamo City i one Kazahstance.
Ado_77 je napisao/la:
15 jun 2026, 11:46

Ja mislim sutra ujutro podgrupe izvlacenje nekad poslijepodne. :D
:thumbup:

Daj nam Mornar a onda Ajax.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
ObjektivnaSApublika
Postovi: 49
Pridružen/a: 22 dec 2024, 01:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ObjektivnaSApublika » 15 jun 2026, 12:08

DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 11:57
Lucas je napisao/la:
15 jun 2026, 11:49


Sutra prije 09:00 cemo saznati moguce protivnike, kad u UEFI suze listu. Samo da izbjegnemo Dinamo City i one Kazahstance.
Ado_77 je napisao/la:
15 jun 2026, 11:46

Ja mislim sutra ujutro podgrupe izvlacenje nekad poslijepodne. :D
:thumbup:

Daj nam Mornar a onda Ajax.
a da nam je dudic trener pitao bi ja tebe hoces li mornar :D

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 15 jun 2026, 12:32

Drugovi, jel' večeras otvoreni trening na Koševu?

johntravolta123
Postovi: 1664
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 15 jun 2026, 12:40

Anex je napisao/la:
15 jun 2026, 12:32
Drugovi, jel' večeras otvoreni trening na Koševu?
19h
Istok, C2

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 15 jun 2026, 12:47

johntravolta123 je napisao/la:
15 jun 2026, 12:40
Anex je napisao/la:
15 jun 2026, 12:32
Drugovi, jel' večeras otvoreni trening na Koševu?
19h
Istok, C2
Hvala,da odemo malo :opaopa:

Telalovic
Postovi: 730
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 15 jun 2026, 13:48

ŠTA_JE je napisao/la:
15 jun 2026, 11:33
Telalovic je napisao/la:
15 jun 2026, 03:34
Menalo ce u ovoj sezoni eksplodirati
I od tebe telalovucu ocekujem isto!
Ne daju mi da igram zato sto sam sam iz zence

SamoIzrekno
Postovi: 50
Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoIzrekno » 15 jun 2026, 14:08

Hajde da nas jednom pogleda sreca i dobijemo nekoga " lošijeg " dok se momci uigraju

Seipronto
Postovi: 450
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 15 jun 2026, 14:17

Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 14:23

Seipronto je napisao/la:
15 jun 2026, 14:17
Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
Elezi, Renato, Ljajić, Cimirot, Beganović, Kuprešak, plus bit će još dosta dolazaka, nisu ni krenule pripreme kako treba..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Seipronto
Postovi: 450
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 15 jun 2026, 14:27

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 14:23
Seipronto je napisao/la:
15 jun 2026, 14:17
Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
Elezi, Renato, Ljajić, Cimirot, Beganović, Kuprešak, plus bit će još dosta dolazaka, nisu ni krenule pripreme kako treba..
Cimi nije na svom nivou a što se tiče priprema nema se šta čekati, Evropa je za mjesec, nije normalno da neko debituje u tim utakmicama, još nam Carlos ode što znači da smo trenutno tehnički bez špica, jedino što iole djeluje kao solidno pojačanje je ovaj bek Kosi iz slovenske lige

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], zagorski i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []