FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Kako ova bicura sjeba interview. Nijedno pitanje da valja nepostavi.
Zorane Zekicu, radi sto najbolje znas Mi smo ustebe i mi smo tvoja brana.
Toliko sam bio povrijdjen kad je ZEKIC otiso jeo sam sam sebi muda.I sad mi je krivo, al kolko mi je krivo tad bilo sad je 15x veca draza..
Podrzavo sam marija al **** bio fer koretan tip, jednostavno blag je bio za FK SARAJEVO i kad pruca i kad igra.
Mario fala ti al opet drago mi je sto si otiso jer ZEKA JE kralj seksa droge i roken rola
Zeka radi svoj poso je bi mater svima od ismira do Banica nesmije ti niko A reci..
Mamicu fala ti ako si ti urgiro da ZZ dodje a ako si bio protiv ko te je b e
Zorane Zekicu, radi sto najbolje znas Mi smo ustebe i mi smo tvoja brana.
Toliko sam bio povrijdjen kad je ZEKIC otiso jeo sam sam sebi muda.I sad mi je krivo, al kolko mi je krivo tad bilo sad je 15x veca draza..
Podrzavo sam marija al **** bio fer koretan tip, jednostavno blag je bio za FK SARAJEVO i kad pruca i kad igra.
Mario fala ti al opet drago mi je sto si otiso jer ZEKA JE kralj seksa droge i roken rola
Zeka radi svoj poso je bi mater svima od ismira do Banica nesmije ti niko A reci..
Mamicu fala ti ako si ti urgiro da ZZ dodje a ako si bio protiv ko te je b e
Re: FK Sarajevo
Menalo ce u ovoj sezoni eksplodirati
Re: FK Sarajevo
Bubanja u Rapidu iz Bukurešta.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11451
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo taman i ja ušao da to napišem, da se riješe i te dileme.
Svakako mi nije jasno gdje bi i njega još “ugurali” u vezni red, trenutno je podosta natrpan.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Mislis u sistemu 4231 svi na prirodnim pozicijama, ko kod Profe Jakira ?Lucas je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:04Ako ga Zekic nece u kontinuitetu koristiti, na njegovoj primarnoj poziciji, onda je najbolje neka napusti klub.ajdohordas je napisao/la: ↑14 jun 2026, 23:41Ne bih se ja rješavao Menala sada, iako sam baš razočaran njegovim partijama do sad.
Medjutim, moguće da ga ZZ probudi malo u novom sistemu. Nemoguće je da ponovi ovako lošu sezonu kao što je ova. Svakako sa Zekom dosta dobro radimo tranziciju, a Menalo bi mogao biti odličan u tom sistemu.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- DoktorXabaras
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jesu danas one podgrupe za izvlaćenje ili je sve sutra.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Ja mislim sutra ujutro podgrupe izvlacenje nekad poslijepodne.DoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 11:40Jesu danas one podgrupe za izvlaćenje ili je sve sutra.
Re: FK Sarajevo
Sutra prije 09:00 cemo saznati moguce protivnike, kad u UEFI suze listu. Samo da izbjegnemo Dinamo City i one Kazahstance.DoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 11:40Jesu danas one podgrupe za izvlaćenje ili je sve sutra.
Re: FK Sarajevo
U 14:00 krece izvlacenje.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
- DoktorXabaras
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Daj nam Mornar a onda Ajax.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- ObjektivnaSApublika
- Postovi: 49
- Pridružen/a: 22 dec 2024, 01:08
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
a da nam je dudic trener pitao bi ja tebe hoces li mornar
Re: FK Sarajevo
Drugovi, jel' večeras otvoreni trening na Koševu?
-
johntravolta123
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hvala,da odemo malo
-
SamoIzrekno
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hajde da nas jednom pogleda sreca i dobijemo nekoga " lošijeg " dok se momci uigraju
Re: FK Sarajevo
Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11451
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Elezi, Renato, Ljajić, Cimirot, Beganović, Kuprešak, plus bit će još dosta dolazaka, nisu ni krenule pripreme kako treba..Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:17Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Cimi nije na svom nivou a što se tiče priprema nema se šta čekati, Evropa je za mjesec, nije normalno da neko debituje u tim utakmicama, još nam Carlos ode što znači da smo trenutno tehnički bez špica, jedino što iole djeluje kao solidno pojačanje je ovaj bek Kosi iz slovenske ligeGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:23Elezi, Renato, Ljajić, Cimirot, Beganović, Kuprešak, plus bit će još dosta dolazaka, nisu ni krenule pripreme kako treba..Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:17Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

.png)