Serie A

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Biscione
Postovi: 5733
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 15 jun 2026, 12:17

BocaJuniors1905 je napisao/la:
14 jun 2026, 22:22
E čuj Lautaro "Zlatna Lopta" 85 miliona eura :lolno:
Koliko po tebi vrijedi?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Surreal » 15 jun 2026, 12:18

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5189
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 15 jun 2026, 13:14

Biscione je napisao/la:
15 jun 2026, 12:17
BocaJuniors1905 je napisao/la:
14 jun 2026, 22:22
E čuj Lautaro "Zlatna Lopta" 85 miliona eura :lolno:
Koliko po tebi vrijedi?
S obzirom da puni 29. godina ovo ljeto, dakle uzima tridestu, 50 miliona plafon. Jeste najbolji napadač u Seriji A niko to ne poriče, ali s obirom kakva mu je konkurencija bila u vidu Vlahovića, Himeneza, Hojlunda nije to teško biti ako si iole talentovan.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Biscione
Postovi: 5733
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 15 jun 2026, 15:04

BocaJuniors1905 je napisao/la:
15 jun 2026, 13:14
Biscione je napisao/la:
15 jun 2026, 12:17
BocaJuniors1905 je napisao/la:
14 jun 2026, 22:22
E čuj Lautaro "Zlatna Lopta" 85 miliona eura :lolno:
Koliko po tebi vrijedi?
S obzirom da puni 29. godina ovo ljeto, dakle uzima tridestu, 50 miliona plafon. Jeste najbolji napadač u Seriji A niko to ne poriče, ali s obirom kakva mu je konkurencija bila u vidu Vlahovića, Himeneza, Hojlunda nije to teško biti ako si iole talentovan.
Ma danas 85 vrijedi najbolji igrač kluba iz donjeg dijela tabele iz Premier Lige ili Primere ili igrač klupe Cityja ili Reala ili neki klimac iz Brazila što sa 3 seniorska nastupa, tako da to nije neka vrijednost na današnjem tržištu. A ako najbolji igrač Serie A ne vrijedi barem toliko onda treba ligi oduzet epitet Liga Petice. A igraču koji pruža vrhunske partije počet snižavati cijenu već sa 28 godina je stvarno prerano. Lautaro će trpat do 35 barem.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5189
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 15 jun 2026, 15:40

Biscione je napisao/la:
15 jun 2026, 15:04
BocaJuniors1905 je napisao/la:
15 jun 2026, 13:14
Biscione je napisao/la:
15 jun 2026, 12:17

Koliko po tebi vrijedi?
S obzirom da puni 29. godina ovo ljeto, dakle uzima tridestu, 50 miliona plafon. Jeste najbolji napadač u Seriji A niko to ne poriče, ali s obirom kakva mu je konkurencija bila u vidu Vlahovića, Himeneza, Hojlunda nije to teško biti ako si iole talentovan.
Ma danas 85 vrijedi najbolji igrač kluba iz donjeg dijela tabele iz Premier Lige ili Primere ili igrač klupe Cityja ili Reala ili neki klimac iz Brazila što sa 3 seniorska nastupa, tako da to nije neka vrijednost na današnjem tržištu. A ako najbolji igrač Serie A ne vrijedi barem toliko onda treba ligi oduzet epitet Liga Petice. A igraču koji pruža vrhunske partije počet snižavati cijenu već sa 28 godina je stvarno prerano. Lautaro će trpat do 35 barem.
Košta kad su parmaci, evo ovog Andersona će Sity Notingemu platiti 130 miliona ili što je Liverpul platio Isaka 120 miliona :rol: :rol:

U Serija A 85 miliona koštaju Paz i Kenan zbog godina, mada da se prodaju ne bi to išlo ispod 100 miliona. Pa evo Palestru Atalanta cijeni 50-55 miliona, što je van svake pameti, jer kontaju naletiće ove engleske budale i daće toliko, ako ne nalete prodaće ga vama a 45 miliona.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
muxa
Postovi: 12548
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 15 jun 2026, 15:55

Paz OK al ne vidim po čemu Kenan vrijedi toliko
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5189
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 17 jun 2026, 22:48

Gol Baturine je drugi gol na prvenstvu do sada da ga je zabio igrač iz Serije A, katastrofa do sada.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la RobertHrkac555 » 17 jun 2026, 23:04

Ko je zabio prvi?
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5189
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 17 jun 2026, 23:11

RobertHrkac555 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:04
Ko je zabio prvi?
Ostigard iz Đenove za Norvešku
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5189
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 19 jun 2026, 12:38

Uspješan oporavak Koneu, šteta mlad i perspektivan igrač, dva loma na lijevoj nozi, baš je grozno izgledalo.

Uz Džonijeva tri gola sad smo na 5 golova igrača iz Serije A, jalovo ali malo bolje, nadam se da će i Lautaro Zlatna Lopta Martinez malo proraditi, najgori je bio protiv Alžira, uzeće mu Alvarez mjesto ako ovako nastavi.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Surreal » 20 jun 2026, 10:47

Ukoliko sam dobro ispratio, za sada imamo samo dva transfera.
Provedel u Inter za tri miliona, što je nerealno dobar transfer, te Kaiki iz Cruzeira u Como (odličan način poslovanja, očigledno plasman u LP neće promijeniti to).
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5189
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 23 jun 2026, 21:45

Italijanski klubovi su nenadjebivi kada su transferi u pitanju, evo Inter mjesec vodi pregovore za Palestru, sto posto zaglavilo oko par miliona pa ciganija proradi i na jednoj i na drugoj strani.

Evo Čelzi će uletiti i završiti sve za 24 sata po svemu sudeći. Ode još jedan mladi talentovani u Englesku

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Mago
Postovi: 6740
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 23 jun 2026, 22:04

Na stranu to što su ovi iz Intera debili i cicije. Treba ti,mlad je i veliki talenat završi to jbt!

Al ovo što radi Chelsea je sranje u po usta Uefi i FFPu i svim sranjima koja izmišljaju za sve klubove koji nisu u EPL. Ljudima 50 ko talijanima 5. A i Palestra poletio za parama. Za godinu ga eto na posudbu u calcio ponovo.

Generalno je smiješno da vrijedi 50 al kad već nemaš nekog izbora i hoćeš njega završi to.

Sad će peglat narod s Pazom narednih 15ak dana dok ne uleti neki Tottenham ili Newcastle... :puke:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9709
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 24 jun 2026, 09:13

vrhunski komentar neki dan sam procitao, i tacno oslikava stanje cijele lige. Kaze : nije McTominey nista napredovao kao igrac, nego je otisao u Seria A

bolno
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Biscione
Postovi: 5733
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 24 jun 2026, 09:20

Ma s Pazom neće tako bit, Real je gospodski klub tu če bit košta toliko i toliko i ako budemo imali ponudit čemo a ako ne okrenut se drugim opcijama. Atalanta je ta koja ciganči, Inter ponudi koliko traže a oni onda pošalju ponudu Englezima imal ko da nudi više. Treba izbjeći poslovanjem s ciganima. Palestra ode da bude klupa Riceu Jamesu i gleda CL na TV-u a mogao bit starter u prvaku Italije, igrat CL i bit ljubimac navijača (naši tifozi mu zatrpali profil na mrežama gdje ga zovu u Inter a navijači Čelzija se pitaju na ko je taj). Ne vrijedi on ni 50 koliko smo mi nudili ali sam ga želio radi produbljivanja talijanskog corea u ekipi, volim imat najbolje talijane u ekipi jer su obično lojalni i neće kasnije napustit klub radi boljih ponuda (koliko su samo ponuda Barella i Bastoni odbili) ali eto uvijek ima izroda, Palestri očito pare na prvom mjestu. Dovest će ga Marotta za 10 mil za sezonu-dvije al tad više neće biti što je mogao biti
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
milanist
Postovi: 14659
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 24 jun 2026, 09:31

Ljubi te brat de pisi bez kvakica 😁

A ne znam zasto bi bili kivni na Atalantu. Ljudi su prihvatili bili obje ponude kako sam procitao. Valjda je Palestra taj koji je odlucio prihvatiti duplo vece pare od Engleza, i vidi ne krivim ga uopste. Da je otisao u MLS ili arabiju pa ajde onda covjek da kaze vidi budale. Ovako ide u duplo bolju ligu, u finansijski mocan tim, ostalo je do njega da se pokaze ili da flopa.

Nema vise, ili su stvarno rijetki igraci koji su lojalni i koji ne idu za vecim parama. Zbog toga sam i ja zalio za Tonalijem kad su ga nasi lihvari prodali, a prodali bi i mater samo da neko ponudi kes.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []