Edincapitano je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:24
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:05
Edincapitano je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:50
Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Čuj on napravio, jel iz svog džepa dao
Uzeo i proslijedio sredstva koje mu je europska fudbalska organizacija dala.
PS. čisto da napomenem da su i tu bile malverzacije, pa su se slojevi ispod same trave stavili upitne kvalitete, jer se koristio drobljeni kamen, pa imamo fleke razne po terenu i ostale pizdarije.
E čuj, ONO NAPRAVILO
Nisi valjda toliko glup da ne kontas da je on odlucio da se to napravi, naravano nije iz svog dzepa.
Kako god ispalo, ovi drugi sto su bili prije njega nista nisu uradili, a iskreno Sarajevo klub treba da igra na makadamu kako ste losi, hocete da imate uslove neke a sramotite bosanski fudbal.
FK SARAJEVO sramoti bh fudbal,
Genk
Dinamo kijev
Borusija mehengladbha
Atalanta
Kluz
Bazel
Su domet koje niko nije premasio. To sto u zadnjih 4 godine vracen intetrtoto kup (koji je trece takmicenje po kvaliteti je nesto drugo)
I jos nesto FK SARAJEVO je u zadnje 2 godine u 3 utakmic konferenciske lige pratilo 60 hiljada ljudi.
Takodje taj Vico sto ovde neki spominju napravio terene, nije UEFA DALA PARE RADI VICE VEC RADI KLUBOVA, reprezentacije koje se on javno odrekao, nije entitet RS iki nogometni savez RS finansirao terene.
Samo cu navest 5-6 stavki
Na Stadionu ASIM FERHATOVIC HASE, trava se pocela mjenjat u 3 kolu zavrsila se 26 kola, 320 dana, BA GRADSKOM STADIONU U BANJA LUCI 45 dana samo prva 3 kola se nije igralo.
U zadnje dvije sezone FK SARAJEVOkoje bruka bh nogomet je osteceno za oko 25 katastrofalni sudiski gresaka.
Borac 2-3 situacije kao zrinjski
Zabranjivanje dolazak nasih navijaca,
Promjena domacinstva u super kupu preko noci
A vidi cuda IZLAZNE TRANSVERE FK SARAJEVO TAKVE IMA DA bojac vicin i beusov lazni zrinjski za 50 godina nece pravit.