Vico Zeljković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Drum » 15 jun 2026, 15:18

19vendetta87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:44
Drum je napisao/la:
15 jun 2026, 14:42
Haj sto se nakace na Dzeku zbog jelke i kapica, al da ce Srbinu i pravoslavcu odlazak u crkvu biti dlaka u jajetu ...

Boze sacuvaj ...
Nije se niko naklatio nekom sto ide u crkvu, njegova privatna stvar, neka radi sta hoce, ali gdje je potreba da naglasavas "tu sam među svojima", dok si otisao s reprezentacijom na SP?
Jel se on to u hotelu ne osjeća "među svojima"?
Sto se mene tice, moze u toj crkvi boraviti dok igramo SP i sto manje sa ekipom da ima dodira.

Valjda smo naucili da su takvim Turci, srbovanje i ikone ono sto cini identitet.

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 15:21

DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:59
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50
DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:48
Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Ovdje imamo skolski primjer balije.
Istina boli, sta cu ti ja..

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 676
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 15 jun 2026, 15:22

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:21
DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:59
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50


Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Ovdje imamo skolski primjer balije.
Istina boli, sta cu ti ja..
Vazi balijo.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 15:24

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:05
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50
DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:48
Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Čuj on napravio, jel iz svog džepa dao :urnebes:
Uzeo i proslijedio sredstva koje mu je europska fudbalska organizacija dala.
PS. čisto da napomenem da su i tu bile malverzacije, pa su se slojevi ispod same trave stavili upitne kvalitete, jer se koristio drobljeni kamen, pa imamo fleke razne po terenu i ostale pizdarije.
E čuj, ONO NAPRAVILO :rol:
Nisi valjda toliko glup da ne kontas da je on odlucio da se to napravi, naravano nije iz svog dzepa.

Kako god ispalo, ovi drugi sto su bili prije njega nista nisu uradili, a iskreno Sarajevo klub treba da igra na makadamu kako ste losi, hocete da imate uslove neke a sramotite bosanski fudbal.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3494
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la PeppermintSA » 15 jun 2026, 15:24

Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 03:26
soccerfan je napisao/la:
15 jun 2026, 02:54
Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 00:41
Da je Bosnjak, musliman na celu saveza i da je na slican nacin posjetio neku dzamiju u Kanadi, 60% Bosnja bi ga pljuvalo i kritikovalo zbog tog postupka (uz standardnu spiku: vjeri nije mjesto u sportu), a 30% bi pisalo da se to nije trebalo raditi jer je ovo multinacionalna reprezentacija i slicne gluposti. Jednostavno, narod bez mozga i kicme.
Covjek se moli Bogu.
Nek se svako moli kako mu je volja.
Neko u crkvi neko u džamiji.
To je privatna stvar i nije tema za diskusiju
Fulas poentu mog posta. Ja se nisam dotakao njegove vjere, apsolutno me ne zanima gdje doticni ide i u sta vjeruje, niti smatram da se treba osvrtati na ovo njegovo. Poenta je da bi Bosnjaci popljuvali svoje, jer uvijek imaju potrebu da se nekom opravdaju i dodvore, a i realno dobar dio Bosnjaka ne podosi nista muslimansko. Zato u ovom slucaju niko ne smije Vici da napise 'sta ces tu, nisi pop da obilazis crkve, ti predstavljas nas savez' ili tako neke gluposti. Em ne smiju, em ni ne misle da to trebaju napisati jer su tu max tolerantni, ali bi svog oprali kroz sve vode svijeta.
Napisa ovo čovjek kojem na avataru stoji fudbalerova ramazanska čestitka ispod dresa :crazy:

Ne treba izmišljati i pakovati kako bi se opravdao sopstveni šovinizam. Smetaju ti popovi i crkve, ali ti ne smetaju hodze i džamije. Ok, shvatili smo.

ferroviere87
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ferroviere87 » 15 jun 2026, 15:30

PeppermintSA je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24
Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 03:26
soccerfan je napisao/la:
15 jun 2026, 02:54


Covjek se moli Bogu.
Nek se svako moli kako mu je volja.
Neko u crkvi neko u džamiji.
To je privatna stvar i nije tema za diskusiju
Fulas poentu mog posta. Ja se nisam dotakao njegove vjere, apsolutno me ne zanima gdje doticni ide i u sta vjeruje, niti smatram da se treba osvrtati na ovo njegovo. Poenta je da bi Bosnjaci popljuvali svoje, jer uvijek imaju potrebu da se nekom opravdaju i dodvore, a i realno dobar dio Bosnjaka ne podosi nista muslimansko. Zato u ovom slucaju niko ne smije Vici da napise 'sta ces tu, nisi pop da obilazis crkve, ti predstavljas nas savez' ili tako neke gluposti. Em ne smiju, em ni ne misle da to trebaju napisati jer su tu max tolerantni, ali bi svog oprali kroz sve vode svijeta.
Napisa ovo čovjek kojem na avataru stoji fudbalerova ramazanska čestitka ispod dresa :crazy:

Ne treba izmišljati i pakovati kako bi se opravdao sopstveni šovinizam. Smetaju ti popovi i crkve, ali ti ne smetaju hodze i džamije. Ok, shvatili smo.
Nije čovjek rekao da mu smetaju popovi i crkve, nego kako bi Bošnje reagovale da je recimo Begić otišao u džamiju na mundijalu. Jedini narod na svijetu koji više poštuje tuđe od svog.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11450
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 15:40

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:05
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50


Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Čuj on napravio, jel iz svog džepa dao :urnebes:
Uzeo i proslijedio sredstva koje mu je europska fudbalska organizacija dala.
PS. čisto da napomenem da su i tu bile malverzacije, pa su se slojevi ispod same trave stavili upitne kvalitete, jer se koristio drobljeni kamen, pa imamo fleke razne po terenu i ostale pizdarije.
E čuj, ONO NAPRAVILO :rol:
Nisi valjda toliko glup da ne kontas da je on odlucio da se to napravi, naravano nije iz svog dzepa.

Kako god ispalo, ovi drugi sto su bili prije njega nista nisu uradili, a iskreno Sarajevo klub treba da igra na makadamu kako ste losi, hocete da imate uslove neke a sramotite bosanski fudbal.
Nastavi mu onda lizati muda :beba: :ljepota:
Zapjevaj jednom sa njim njegovu omiljenu, kako on voli da kaže, BOSNA NIJE NAŠA DRŽAVA :bih:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Madal » 15 jun 2026, 15:44

ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:30
PeppermintSA je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24
Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 03:26


Fulas poentu mog posta. Ja se nisam dotakao njegove vjere, apsolutno me ne zanima gdje doticni ide i u sta vjeruje, niti smatram da se treba osvrtati na ovo njegovo. Poenta je da bi Bosnjaci popljuvali svoje, jer uvijek imaju potrebu da se nekom opravdaju i dodvore, a i realno dobar dio Bosnjaka ne podosi nista muslimansko. Zato u ovom slucaju niko ne smije Vici da napise 'sta ces tu, nisi pop da obilazis crkve, ti predstavljas nas savez' ili tako neke gluposti. Em ne smiju, em ni ne misle da to trebaju napisati jer su tu max tolerantni, ali bi svog oprali kroz sve vode svijeta.
Napisa ovo čovjek kojem na avataru stoji fudbalerova ramazanska čestitka ispod dresa :crazy:

Ne treba izmišljati i pakovati kako bi se opravdao sopstveni šovinizam. Smetaju ti popovi i crkve, ali ti ne smetaju hodze i džamije. Ok, shvatili smo.
Nije čovjek rekao da mu smetaju popovi i crkve, nego kako bi Bošnje reagovale da je recimo Begić otišao u džamiju na mundijalu. Jedini narod na svijetu koji više poštuje tuđe od svog.
Pa upravo to i lazes. Jer to nije istina da bi vecina pljuvala. Nije muslimanski ni lagati ni nepostovati tudje. Ali sta cu vam ja kad ne znate to, vjerovatno nikad ni necete nauciti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

ferroviere87
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ferroviere87 » 15 jun 2026, 15:46

Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 15:44
ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:30
PeppermintSA je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24


Napisa ovo čovjek kojem na avataru stoji fudbalerova ramazanska čestitka ispod dresa :crazy:

Ne treba izmišljati i pakovati kako bi se opravdao sopstveni šovinizam. Smetaju ti popovi i crkve, ali ti ne smetaju hodze i džamije. Ok, shvatili smo.
Nije čovjek rekao da mu smetaju popovi i crkve, nego kako bi Bošnje reagovale da je recimo Begić otišao u džamiju na mundijalu. Jedini narod na svijetu koji više poštuje tuđe od svog.
Pa upravo to i lazes. Jer to nije istina da bi vecina pljuvala. Nije muslimanski ni lagati ni nepostovati tudje. Ali sta cu vam ja kad ne znate to, vjerovatno nikad ni necete nauciti.
Vi Tuzlaci bi prvi popljuvali, ne znam šta se ti javljaš

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Madal » 15 jun 2026, 15:47

ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:46

Vi Tuzlaci bi prvi popljuvali, ne znam šta se ti javljaš
Opet lazes. A nije po Islamu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 15:48

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:40
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:05

Čuj on napravio, jel iz svog džepa dao :urnebes:
Uzeo i proslijedio sredstva koje mu je europska fudbalska organizacija dala.
PS. čisto da napomenem da su i tu bile malverzacije, pa su se slojevi ispod same trave stavili upitne kvalitete, jer se koristio drobljeni kamen, pa imamo fleke razne po terenu i ostale pizdarije.
E čuj, ONO NAPRAVILO :rol:
Nisi valjda toliko glup da ne kontas da je on odlucio da se to napravi, naravano nije iz svog dzepa.

Kako god ispalo, ovi drugi sto su bili prije njega nista nisu uradili, a iskreno Sarajevo klub treba da igra na makadamu kako ste losi, hocete da imate uslove neke a sramotite bosanski fudbal.
Nastavi mu onda lizati muda :beba: :ljepota:
Zapjevaj jednom sa njim njegovu omiljenu, kako on voli da kaže, BOSNA NIJE NAŠA DRŽAVA :bih:
Nisi tako govorio kad su vam pravili travnjak..

Iskreno, Sarajevo treba i ukiniti kao klub, Zrinjski i Borac prave uspijehe u Evropi, a te pare sto vama idu treba dati Zelji.

Vidis da nema nista sto valja u repki sto je iz vaseg kluba, ima ustvaru Mujakic, najveci talenat od rata sto je dosao iz vaseg kluba :rol:

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3494
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la PeppermintSA » 15 jun 2026, 15:51

ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:30


Nije čovjek rekao da mu smetaju popovi i crkve, nego kako bi Bošnje reagovale da je recimo Begić otišao u džamiju na mundijalu. Jedini narod na svijetu koji više poštuje tuđe od svog.
De ba, udarna vijest 2014. bila da je pola reprezentacije išlo klanjati dzumu u džamiji u Brazilu. 2010. Safet Nadarević pao na sedzdu u Istanbulu, opste oduševljenje.

Ovo što je lik napisao prosto nije tačno.

BobRock
Postovi: 154
Pridružen/a: 08 sep 2024, 15:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la BobRock » 15 jun 2026, 15:51

Bili su sad nasi igraci u dzamiji u St Louis, slikali ih tamo, bio vrlo pohvalan tekst, citiran muftija u smislu da nasa djeca sad prvi put imaju sa cim da se emotivno povezu itd itd, ko je pljuvao i psovao?

Srecom narod nam je bolji od foruma, narod BiH ide nekom svojom putanjom uprkos zlu i zlobi, komentari u raznim formama kai i mediji su bolesna pojava, ssrecom stvarno stanje pameti nam je bolje, nekako se ipak gura naprijed uprkos svim otezicama a nije ih malo

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8134
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Pitar6785 » 15 jun 2026, 15:54

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:05
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50


Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Čuj on napravio, jel iz svog džepa dao :urnebes:
Uzeo i proslijedio sredstva koje mu je europska fudbalska organizacija dala.
PS. čisto da napomenem da su i tu bile malverzacije, pa su se slojevi ispod same trave stavili upitne kvalitete, jer se koristio drobljeni kamen, pa imamo fleke razne po terenu i ostale pizdarije.
E čuj, ONO NAPRAVILO :rol:
Nisi valjda toliko glup da ne kontas da je on odlucio da se to napravi, naravano nije iz svog dzepa.

Kako god ispalo, ovi drugi sto su bili prije njega nista nisu uradili, a iskreno Sarajevo klub treba da igra na makadamu kako ste losi, hocete da imate uslove neke a sramotite bosanski fudbal.
FK SARAJEVO sramoti bh fudbal,

Genk
Dinamo kijev
Borusija mehengladbha
Atalanta
Kluz
Bazel

Su domet koje niko nije premasio. To sto u zadnjih 4 godine vracen intetrtoto kup (koji je trece takmicenje po kvaliteti je nesto drugo)

I jos nesto FK SARAJEVO je u zadnje 2 godine u 3 utakmic konferenciske lige pratilo 60 hiljada ljudi.

Takodje taj Vico sto ovde neki spominju napravio terene, nije UEFA DALA PARE RADI VICE VEC RADI KLUBOVA, reprezentacije koje se on javno odrekao, nije entitet RS iki nogometni savez RS finansirao terene.


Samo cu navest 5-6 stavki

Na Stadionu ASIM FERHATOVIC HASE, trava se pocela mjenjat u 3 kolu zavrsila se 26 kola, 320 dana, BA GRADSKOM STADIONU U BANJA LUCI 45 dana samo prva 3 kola se nije igralo.

U zadnje dvije sezone FK SARAJEVOkoje bruka bh nogomet je osteceno za oko 25 katastrofalni sudiski gresaka.

Borac 2-3 situacije kao zrinjski

Zabranjivanje dolazak nasih navijaca,

Promjena domacinstva u super kupu preko noci


A vidi cuda IZLAZNE TRANSVERE FK SARAJEVO TAKVE IMA DA bojac vicin i beusov lazni zrinjski za 50 godina nece pravit.

ferroviere87
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ferroviere87 » 15 jun 2026, 15:56

Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 15:47
ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:46

Vi Tuzlaci bi prvi popljuvali, ne znam šta se ti javljaš
Opet lazes. A nije po Islamu.
Samo ponavljaš floskule bez ikakvog argumenta. Ne znam na osnovu čega si zaključio da lažem, niti si naveo šta sam tačno slagao.

Ne može nešto što je očigledno izneseno kao pretpostavka ili procjena biti laž. Možeš smatrati da je procjena pogrešna, možeš se ne slagati s njom i iznijeti argumente zašto, ali je ne možeš predstavljati kao laž. Da bi nešto bilo laž, mora postojati svjesno iznošenje netačne činjenice, a ovdje se radi o mišljenju i procjeni reakcija javnosti.

Uz to prozivaš @Ghurabu zbog profilne slike koja ima veze s islamom i pokušavaš ga diskreditovati samo zato što mu piše "Eid Mubarak" na profilnoj. Ne vidim kakve to veze ima s temom rasprave niti zašto bi ga to činilo manje relevantnim.

ferroviere87
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ferroviere87 » 15 jun 2026, 15:57

Igrači i predsjednik saveza jednostavno drugačije kotiraju u javnosti, pa je sasvim očekivano da reakcije na njihove poteze neće biti iste, nit su ikad bile, nit će ikad bit.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Madal » 15 jun 2026, 16:00

ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:56
Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 15:47
ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:46

Vi Tuzlaci bi prvi popljuvali, ne znam šta se ti javljaš
Opet lazes. A nije po Islamu.
Samo ponavljaš floskule bez ikakvog argumenta. Ne znam na osnovu čega si zaključio da lažem, niti si naveo šta sam tačno slagao.

Ne može nešto što je očigledno izneseno kao pretpostavka ili procjena biti laž. Možeš smatrati da je procjena pogrešna, možeš se ne slagati s njom i iznijeti argumente zašto, ali je ne možeš predstavljati kao laž. Da bi nešto bilo laž, mora postojati svjesno iznošenje netačne činjenice, a ovdje se radi o mišljenju i procjeni reakcija javnosti.

Uz to prozivaš @Ghurabu zbog profilne slike koja ima veze s islamom i pokušavaš ga diskreditovati samo zato što mu piše "Eid Mubarak" na profilnoj. Ne vidim kakve to veze ima s temom rasprave niti zašto bi ga to činilo manje relevantnim.
Ja nisam ni znao sta ima na profilnoj a kamo li da mu komentarisem. Nije po Islamu lagati a kod tebe je vec patoloski uzelo maha. Molim Allaha dz.s. da ti oprosti i da te uputi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11450
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 16:01

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:48
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:40
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:24


Nisi valjda toliko glup da ne kontas da je on odlucio da se to napravi, naravano nije iz svog dzepa.

Kako god ispalo, ovi drugi sto su bili prije njega nista nisu uradili, a iskreno Sarajevo klub treba da igra na makadamu kako ste losi, hocete da imate uslove neke a sramotite bosanski fudbal.
Nastavi mu onda lizati muda :beba: :ljepota:
Zapjevaj jednom sa njim njegovu omiljenu, kako on voli da kaže, BOSNA NIJE NAŠA DRŽAVA :bih:
Nisi tako govorio kad su vam pravili travnjak..

Iskreno, Sarajevo treba i ukiniti kao klub, Zrinjski i Borac prave uspijehe u Evropi, a te pare sto vama idu treba dati Zelji.

Vidis da nema nista sto valja u repki sto je iz vaseg kluba, ima ustvaru Mujakic, najveci talenat od rata sto je dosao iz vaseg kluba :rol:


slika

JER BOSNA NIJE TVOJA DRŽAVA :bih:
PS. yebem ti učiteljicu maternjeg jezika, mogli su jedino imati USPJEHE u Europi, keru nepismeni :opaopa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

ferroviere87
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ferroviere87 » 15 jun 2026, 16:04

Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 16:00
ferroviere87 je napisao/la:
15 jun 2026, 15:56
Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 15:47

Opet lazes. A nije po Islamu.
Samo ponavljaš floskule bez ikakvog argumenta. Ne znam na osnovu čega si zaključio da lažem, niti si naveo šta sam tačno slagao.

Ne može nešto što je očigledno izneseno kao pretpostavka ili procjena biti laž. Možeš smatrati da je procjena pogrešna, možeš se ne slagati s njom i iznijeti argumente zašto, ali je ne možeš predstavljati kao laž. Da bi nešto bilo laž, mora postojati svjesno iznošenje netačne činjenice, a ovdje se radi o mišljenju i procjeni reakcija javnosti.

Uz to prozivaš @Ghurabu zbog profilne slike koja ima veze s islamom i pokušavaš ga diskreditovati samo zato što mu piše "Eid Mubarak" na profilnoj. Ne vidim kakve to veze ima s temom rasprave niti zašto bi ga to činilo manje relevantnim.
Ja nisam ni znao sta ima na profilnoj a kamo li da mu komentarisem. Nije po Islamu lagati a kod tebe je vec patoloski uzelo maha. Molim Allaha dz.s. da ti oprosti i da te uputi.
Nisi ti, ali je neko iznad napisao to, mislio sam da si ti.

Nema potrebe za takvim malograđanskim sarkazmom niti za spominjanjem Allaha u tom kontekstu, jer je to zaista neukusno. Ako nemaš ništa konstruktivno da kažeš, bolje je da ne komentarišeš.

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 676
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 15 jun 2026, 16:05

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 16:01
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 15:48
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 15:40

Nastavi mu onda lizati muda :beba: :ljepota:
Zapjevaj jednom sa njim njegovu omiljenu, kako on voli da kaže, BOSNA NIJE NAŠA DRŽAVA :bih:
Nisi tako govorio kad su vam pravili travnjak..

Iskreno, Sarajevo treba i ukiniti kao klub, Zrinjski i Borac prave uspijehe u Evropi, a te pare sto vama idu treba dati Zelji.

Vidis da nema nista sto valja u repki sto je iz vaseg kluba, ima ustvaru Mujakic, najveci talenat od rata sto je dosao iz vaseg kluba :rol:


slika

JER BOSNA NIJE TVOJA DRŽAVA :bih:
PS. yebem ti učiteljicu maternjeg jezika, mogli su jedino imati USPJEHE u Europi, keru nepismeni :opaopa:
Gubis vrijeme raspravljajuci se sa balijom, ovakvog bi sutra prvog zaklali.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dariolovrinovic00, edvaE2, FerdinandF, Frankie, Hazre, LeCoq, Muumii, sagitarius, Shevko i 72 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []