
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
AuroraBorealis
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 28 jan 2025, 23:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako Bog da najveći izlazni transfer
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 18:32Ma stala je, nema izgovoraDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 18:10Vala kisnem na utakmici neću i za trening. Baš sjeba. Bakzusi![]()
Jesi ti bio???
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 18:32Ma stala je, nema izgovoraDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 18:10Vala kisnem na utakmici neću i za trening. Baš sjeba. Bakzusi![]()
Jesi ti bio???
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mikic prebrzGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
I deranje ZZa za otvaranje prostora
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
Re: FK Sarajevo
Kakve su bile ove novajlije o kojima znamo malo, ako moze analiza ???nedimmmm1337 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:43Mikic prebrzGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
![]()
I deranje ZZa za otvaranje prostora
Re: FK Sarajevo
Jel Menalo igrao na krilu ili SS?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
-
johntravolta123
- Postovi: 1664
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koja formacija je probana ali kako god skontas po transferima ici ce se sa krilima a ne wing backovimaGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Iskreno ne znam sta da ti kazem nisam strucan , Mikic mi se baš baš svidio , Galešić i više nego okej ovaj Senga ok . Kosi je neka verzija Beganovica i to ti je to što znam .mire971 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:44Kakve su bile ove novajlije o kojima znamo malo, ako moze analiza ???nedimmmm1337 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:43Mikic prebrzGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
![]()
I deranje ZZa za otvaranje prostora
Igrali smo sa dva stopera - tu mi se Djuric dosta svidio.
Ali sve u svome je moj dojam da je ZZ baš nezadovoljan kretnjom bez lopte i otvaranju prostora takodjer i sa nekim pomicanjima linija u pressingu
Zadnja izmjena: nedimmmm1337, dana/u 15 jun 2026, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
rimljanin90
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znam koliko je pitanje prikladno za foruma ali ima li nekih pomaka u ujedinjenju sjevera? Pozelio sam dobre brojke
- DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ćestitam na odlućnostiGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
1. 2 stoperaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:51Ćestitam na odlućnostiGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
![]()
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
2. Falio je samo Elezi koliko sam upratio
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
hajroooooo
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 17 jul 2025, 18:27
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nije bilo koliko sam primjetio elezija ignatkova i meitea nek me isprave ako grijesim takodje nije ni bilo akademaca
Re: FK Sarajevo
Na koju foru smo pokupili ovog ageykum selama?
Re: FK Sarajevo
Jedna ekipa je igrala 3-5-2 s Turkesom na osmici a druga 4-2-3-1.johntravolta123 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:50Koja formacija je probana ali kako god skontas po transferima ici ce se sa krilima a ne wing backovimaGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
Nikad poraz, samo lekcija.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nedimmmm1337 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:521. 2 stoperaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:51Ćestitam na odlućnostiGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
![]()
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
2. Falio je samo Elezi koliko sam upratio
Elezi, malo ćudno nije niko spominjao da će odsustvovati.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Moze li mi ko objasniti kako da postavim sliku? Kkiknem ba add image i dodam sliku iz galerije ali nista
Zadnja izmjena: Bajroni, dana/u 15 jun 2026, 22:09, ukupno mijenjano 1 put.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
4 nazad.DoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:51Ćestitam na odlućnostiGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37Nema propuštanja ničega, tako ni treningaDoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???![]()
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno![]()
![]()
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
Što kaže @tabba bila je neka eksperimentalna formacija s jednim timom.
Mikić podosta brz, Senga korektan.
Kosi ono što sam vidio jako korektan.
Elezi nije odradio koliko sam vidio, ne sjećam se da sam vidio Meitea.
Par puta zaustavio igru Zeka da im kolektivno yebe od do
Turkeš mimo jednog maestralnog pasa i više nego loš.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Kakav je Hujber bio
Jel bio adem
Jesul sva tri golmana branila
Jel gojkovic igro
Sta je sa risticem
Jel kupresnik igro
Mujkic
Koce kod nas bit U21 nadam se da nece Musija, jer momak je uspio da bude gori golman od Alima
Jel bio adem
Jesul sva tri golmana branila
Jel gojkovic igro
Sta je sa risticem
Jel kupresnik igro
Mujkic
Koce kod nas bit U21 nadam se da nece Musija, jer momak je uspio da bude gori golman od Alima
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.

.png)



