FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410


Avatar
H8Z7
Postovi: 7188
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 jun 2026, 21:19

Fudo je napisao/la:
15 jun 2026, 21:05
Ovaj Agyekum potpisao do ljeta 2029. Nadamo se da je bas talent
Ako Bog da najveći izlazni transfer
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 jun 2026, 21:29

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 18:10
Vala kisnem na utakmici neću i za trening. Baš sjeba. Bakzusi
Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 21:37

DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 18:10
Vala kisnem na utakmici neću i za trening. Baš sjeba. Bakzusi
Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 15 jun 2026, 21:43

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32

Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Mikic prebrz :D

I deranje ZZa za otvaranje prostora
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

mire971
Postovi: 80
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mire971 » 15 jun 2026, 21:44

nedimmmm1337 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:43
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29


Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Mikic prebrz :D

I deranje ZZa za otvaranje prostora
Kakve su bile ove novajlije o kojima znamo malo, ako moze analiza ???

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 15 jun 2026, 21:48

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32

Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Jel Menalo igrao na krilu ili SS?

johntravolta123
Postovi: 1664
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 15 jun 2026, 21:50

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32

Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Koja formacija je probana ali kako god skontas po transferima ici ce se sa krilima a ne wing backovima

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 15 jun 2026, 21:50

mire971 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:44
nedimmmm1337 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:43
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37

Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Mikic prebrz :D

I deranje ZZa za otvaranje prostora
Kakve su bile ove novajlije o kojima znamo malo, ako moze analiza ???
Iskreno ne znam sta da ti kazem nisam strucan , Mikic mi se baš baš svidio , Galešić i više nego okej ovaj Senga ok . Kosi je neka verzija Beganovica i to ti je to što znam .

Igrali smo sa dva stopera - tu mi se Djuric dosta svidio.

Ali sve u svome je moj dojam da je ZZ baš nezadovoljan kretnjom bez lopte i otvaranju prostora takodjer i sa nekim pomicanjima linija u pressingu
Zadnja izmjena: nedimmmm1337, dana/u 15 jun 2026, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 15 jun 2026, 21:51

Ne znam koliko je pitanje prikladno za foruma ali ima li nekih pomaka u ujedinjenju sjevera? Pozelio sam dobre brojke

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 jun 2026, 21:51

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32

Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Ćestitam na odlućnosti :thumbup:
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 15 jun 2026, 21:52

DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:51
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29


Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Ćestitam na odlućnosti :thumbup:
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
1. 2 stopera
2. Falio je samo Elezi koliko sam upratio
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

hajroooooo
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 jul 2025, 18:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hajroooooo » 15 jun 2026, 21:54

nije bilo koliko sam primjetio elezija ignatkova i meitea nek me isprave ako grijesim takodje nije ni bilo akademaca

Telalovic
Postovi: 723
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 15 jun 2026, 21:56

Na koju foru smo pokupili ovog ageykum selama?

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 15 jun 2026, 22:00

johntravolta123 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:50
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29


Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Koja formacija je probana ali kako god skontas po transferima ici ce se sa krilima a ne wing backovima
Jedna ekipa je igrala 3-5-2 s Turkesom na osmici a druga 4-2-3-1.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 jun 2026, 22:01

nedimmmm1337 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:52
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:51
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37

Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Ćestitam na odlućnosti :thumbup:
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
1. 2 stopera
2. Falio je samo Elezi koliko sam upratio
:thumbup:
Elezi, malo ćudno nije niko spominjao da će odsustvovati.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Bajroni
Postovi: 208
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 15 jun 2026, 22:06

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
15 jun 2026, 19:01
Je li klub otkazao trening?
Moze li mi ko objasniti kako da postavim sliku? Kkiknem ba add image i dodam sliku iz galerije ali nista
Zadnja izmjena: Bajroni, dana/u 15 jun 2026, 22:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 22:08

DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:51
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29


Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
Ćestitam na odlućnosti :thumbup:
Dva ili tri stopera?
Jesu bili svi na treningu? Nema nigdje slika da se pogleda.
4 nazad.
Što kaže @tabba bila je neka eksperimentalna formacija s jednim timom.
Mikić podosta brz, Senga korektan.
Kosi ono što sam vidio jako korektan.
Elezi nije odradio koliko sam vidio, ne sjećam se da sam vidio Meitea.
Par puta zaustavio igru Zeka da im kolektivno yebe od do :D
Turkeš mimo jednog maestralnog pasa i više nego loš.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
nokee
Postovi: 3510
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 jun 2026, 22:18

H8Z7 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:19
Fudo je napisao/la:
15 jun 2026, 21:05
Ovaj Agyekum potpisao do ljeta 2029. Nadamo se da je bas talent
Ako Bog da najveći izlazni transfer
Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8133
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 jun 2026, 22:30

Kakav je Hujber bio
Jel bio adem
Jesul sva tri golmana branila
Jel gojkovic igro

Sta je sa risticem

Jel kupresnik igro
Mujkic

Koce kod nas bit U21 nadam se da nece Musija, jer momak je uspio da bude gori golman od Alima

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86 i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []