FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 15 jun 2026, 22:33

Pitar6785 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:30
Kakav je Hujber bio
Jel bio adem
Jesul sva tri golmana branila
Jel gojkovic igro

Sta je sa risticem

Jel kupresnik igro
Mujkic

Koce kod nas bit U21 nadam se da nece Musija, jer momak je uspio da bude gori golman od Alima
1. Lila , korektno
2. Jeste
3. Mušija i Banić što sam upratio
4. Jeste igrao je
5. Igrali su i Kupre i Mujkic
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
H8Z7
Postovi: 7188
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 jun 2026, 22:36

nokee je napisao/la:
15 jun 2026, 22:18
H8Z7 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:19
Fudo je napisao/la:
15 jun 2026, 21:05
Ovaj Agyekum potpisao do ljeta 2029. Nadamo se da je bas talent
Ako Bog da najveći izlazni transfer
Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 jun 2026, 22:59

Jel neko zna, sta smo uradili, po pitanju prijave stadiona UEFI za evropske utakmice? Prvo pretkolo možemo igrati na Koševu, drugo samo ako budemo prvu utakmicu domaćini, zbog koncerta.
Možemo li prijaviti dva stadiona ili samo jedan ?

amkeivke
Postovi: 323
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amkeivke » 15 jun 2026, 23:36

Jel Mamas počeo trenirat??
Haris

SamoIzrekno
Postovi: 50
Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoIzrekno » 16 jun 2026, 01:13

Je.. im ZZ sve kolektivno nekoliko puta 😂 treba nam pojačanje i to onakvih kakvih zeka traži, mali Djuric fenomenalan 👌🏻

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 16 jun 2026, 01:31

H8Z7 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:36
nokee je napisao/la:
15 jun 2026, 22:18
H8Z7 je napisao/la:
15 jun 2026, 21:19


Ako Bog da najveći izlazni transfer
Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.

Na koju foru je stigao kod nas, ne znam. Ali, znam da je i iz drugih klubova imao ponude, iz Europe. Kako god, ozbiljan potencijal. Brzina, osjećaj za prostor… Ne bih da poredim, ali neka paralela, ne igrački, već situaciono, sličan Guliashviliu. Ovdje uz pravilan razvoj i dobre igre možeš se vrlo lako desiti da ispliva i da bude veliki transfer.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 16 jun 2026, 01:40

Lucas je napisao/la:
15 jun 2026, 22:59
Jel neko zna, sta smo uradili, po pitanju prijave stadiona UEFI za evropske utakmice? Prvo pretkolo možemo igrati na Koševu, drugo samo ako budemo prvu utakmicu domaćini, zbog koncerta.
Možemo li prijaviti dva stadiona ili samo jedan ?
za deugo prijavljujemo zenicu zvanicno, necemo kosevo pokusavat zvog koncerta
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 16 jun 2026, 01:42

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la:
15 jun 2026, 21:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 jun 2026, 18:32

Ma stala je, nema izgovora :D
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.

Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga :D
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja :mrgreen:
Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno :)
pozdrav za burazera sto je stajao na sredini kad je najgora kisa bila i derao se hocemo titulu, nez ko je, al ako si ovdje javi se da ti buraz pivu uzme
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8128
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 jun 2026, 06:03

Bas je glupo da igramo u **** zenici a imamo veci bolji stadion.

Zar nije bila prica od strane toplog brata da ako prodjemo u drugo kolo da cemo se dogovarat. Odkud sad da idem po rusi da igramo predkolo.

Je bo majku zar je moguce da FK SARAJEVO J**+ jedan covjek i to lgbt. **** ti tito svoju majku u picku sto nam uze stadion 1984, da nas vaka sperma kara u 22 vjeku

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 08:49

Nevjerovatno, od potencijalnih rivala, ne zna se ko je nezgodniji :facepalm:

Avatar
Herson
Postovi: 2783
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 16 jun 2026, 08:52

Kakav je ovo tekst na ss.ba? O čemu pišu ovi ljudi? Je li ovo neka zajebancija?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 08:54

Herson je napisao/la:
16 jun 2026, 08:52
Kakav je ovo tekst na ss.ba? O čemu pišu ovi ljudi? Je li ovo neka zajebancija?
Evo i ja sad bolje pogledao, Velež nositelj, mi nenositelji :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
belosevic23
Postovi: 1335
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 16 jun 2026, 08:54

NisamInSajder je napisao/la:
16 jun 2026, 01:31
H8Z7 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:36
nokee je napisao/la:
15 jun 2026, 22:18


Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.

Na koju foru je stigao kod nas, ne znam. Ali, znam da je i iz drugih klubova imao ponude, iz Europe. Kako god, ozbiljan potencijal. Brzina, osjećaj za prostor… Ne bih da poredim, ali neka paralela, ne igrački, već situaciono, sličan Guliashviliu. Ovdje uz pravilan razvoj i dobre igre možeš se vrlo lako desiti da ispliva i da bude veliki transfer.

i onaj Chidi je dosao kao neki talenat, pa ovaj Meite pa i Ristic pa et nikakve koristi od njih nismo imali.. to su neki menadžerski talovi, ako prođe prođe. Tako je i ovaj macak u vreci, da je neki mega giga talenat uzeo bi ga Brondby ili Copenhagen

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 08:56

Ovo je ispravno. Daj nam Konah Ki, ko 2020.

slika

boki86
Postovi: 5117
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 16 jun 2026, 09:03

Ko da gledam ide ovaj Inter Turku, najdalji su i liga im je vec u punom zamahu
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 16 jun 2026, 09:04, ukupno mijenjano 1 put.

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 09:04

boki86 je napisao/la:
16 jun 2026, 09:03
Ko da gledam ide ovaj Inter Turku, najdalji su
Ma dobro je samo da nema Albanaca i Kazahstanaca.

Avatar
Zutti
Postovi: 2486
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 16 jun 2026, 09:04

plisek je napisao/la:
16 jun 2026, 01:40
Lucas je napisao/la:
15 jun 2026, 22:59
Jel neko zna, sta smo uradili, po pitanju prijave stadiona UEFI za evropske utakmice? Prvo pretkolo možemo igrati na Koševu, drugo samo ako budemo prvu utakmicu domaćini, zbog koncerta.
Možemo li prijaviti dva stadiona ili samo jedan ?
za deugo prijavljujemo zenicu zvanicno, necemo kosevo pokusavat zvog koncerta
Ne znam kakav je plan ovih iz kluba, al meni je logičnije da idemo na zamjenu domaćinstva. Svako bi pristao da revanš igra kući
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

kogmagie46
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kogmagie46 » 16 jun 2026, 10:10

Lucas je napisao/la:
16 jun 2026, 08:56
Ovo je ispravno. Daj nam Konah Ki, ko 2020.

slika
Samo ne Liepaja i Turku...

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 10:10

belosevic23 je napisao/la:
16 jun 2026, 08:54
NisamInSajder je napisao/la:
16 jun 2026, 01:31
H8Z7 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:36


Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.

Na koju foru je stigao kod nas, ne znam. Ali, znam da je i iz drugih klubova imao ponude, iz Europe. Kako god, ozbiljan potencijal. Brzina, osjećaj za prostor… Ne bih da poredim, ali neka paralela, ne igrački, već situaciono, sličan Guliashviliu. Ovdje uz pravilan razvoj i dobre igre možeš se vrlo lako desiti da ispliva i da bude veliki transfer.

i onaj Chidi je dosao kao neki talenat, pa ovaj Meite pa i Ristic pa et nikakve koristi od njih nismo imali.. to su neki menadžerski talovi, ako prođe prođe. Tako je i ovaj macak u vreci, da je neki mega giga talenat uzeo bi ga Brondby ili Copenhagen
Sta cemo za Jattu?

NajvecaRadosti
Postovi: 10159
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jun 2026, 10:20

Ne vidim sto ne bi mogli igrati i drugo pretkolo na Kosevu.Drugo pretkolo 23.7 koncert 31.Ako smo prvu domacini dobro i jest ako nismo zamjenis domacinstvo i rijeseno.Nek se napuse qurca i oni i koncert ne mogu zauzeti stadion mjesec dana dosta im je 7 dana svakako ce namjestit sve za 2 dana i 5 dana drkat qurac bezveze
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []