Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la nedimmmm1337 » 15 jun 2026, 22:33
Pitar6785 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:30
Kakav je Hujber bio
Jel bio adem
Jesul sva tri golmana branila
Jel gojkovic igro
Sta je sa risticem
Jel kupresnik igro
Mujkic
Koce kod nas bit U21 nadam se da nece Musija, jer momak je uspio da bude gori golman od Alima
1. Lila , korektno
2. Jeste
3. Mušija i Banić što sam upratio
4. Jeste igrao je
5. Igrali su i Kupre i Mujkic
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
H8Z7
- Postovi: 7188
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 15 jun 2026, 22:36
nokee je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:18
H8Z7 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:19
Fudo je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:05
Ovaj Agyekum potpisao do ljeta 2029. Nadamo se da je bas talent
Ako Bog da najveći izlazni transfer
Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Lucas
- Postovi: 4857
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 15 jun 2026, 22:59
Jel neko zna, sta smo uradili, po pitanju prijave stadiona UEFI za evropske utakmice? Prvo pretkolo možemo igrati na Koševu, drugo samo ako budemo prvu utakmicu domaćini, zbog koncerta.
Možemo li prijaviti dva stadiona ili samo jedan ?
-
amkeivke
- Postovi: 323
- Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la amkeivke » 15 jun 2026, 23:36
Jel Mamas počeo trenirat??
Haris
-
SamoIzrekno
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoIzrekno » 16 jun 2026, 01:13
Je.. im ZZ sve kolektivno nekoliko puta

treba nam pojačanje i to onakvih kakvih zeka traži, mali Djuric fenomenalan

-
NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la NisamInSajder » 16 jun 2026, 01:31
H8Z7 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:36
nokee je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:18
H8Z7 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:19
Ako Bog da najveći izlazni transfer
Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.
Na koju foru je stigao kod nas, ne znam. Ali, znam da je i iz drugih klubova imao ponude, iz Europe. Kako god, ozbiljan potencijal. Brzina, osjećaj za prostor… Ne bih da poredim, ali neka paralela, ne igrački, već situaciono, sličan Guliashviliu. Ovdje uz pravilan razvoj i dobre igre možeš se vrlo lako desiti da ispliva i da bude veliki transfer.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 16 jun 2026, 01:40
Lucas je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:59
Jel neko zna, sta smo uradili, po pitanju prijave stadiona UEFI za evropske utakmice? Prvo pretkolo možemo igrati na Koševu, drugo samo ako budemo prvu utakmicu domaćini, zbog koncerta.
Možemo li prijaviti dva stadiona ili samo jedan ?
za deugo prijavljujemo zenicu zvanicno, necemo kosevo pokusavat zvog koncerta
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 16 jun 2026, 01:42
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:37
DoktorXabaras je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:29
Neka hvala, duge su Koševske jeseni, treba se saćuvat.
Jesi ti bio???
Nema propuštanja ničega, tako ni treninga
Bilo je još cca 79 bolesnika pored mene, pokislo se da valja

Odigrali 11 na 11 30ak minuta, moglo se malo i analizirati pojedinačno
pozdrav za burazera sto je stajao na sredini kad je najgora kisa bila i derao se hocemo titulu, nez ko je, al ako si ovdje javi se da ti buraz pivu uzme
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
Pitar6785
- Postovi: 8133
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 16 jun 2026, 06:03
Bas je glupo da igramo u **** zenici a imamo veci bolji stadion.
Zar nije bila prica od strane toplog brata da ako prodjemo u drugo kolo da cemo se dogovarat. Odkud sad da idem po rusi da igramo predkolo.
Je bo majku zar je moguce da FK SARAJEVO J**+ jedan covjek i to lgbt. **** ti tito svoju majku u picku sto nam uze stadion 1984, da nas vaka sperma kara u 22 vjeku
-
Lucas
- Postovi: 4857
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 08:49
Nevjerovatno, od potencijalnih rivala, ne zna se ko je nezgodniji

-
Herson
- Postovi: 2784
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 16 jun 2026, 08:52
Kakav je ovo tekst na ss.ba? O čemu pišu ovi ljudi? Je li ovo neka zajebancija?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
Lucas
- Postovi: 4857
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 08:54
-
belosevic23
- Postovi: 1335
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la belosevic23 » 16 jun 2026, 08:54
NisamInSajder je napisao/la: ↑16 jun 2026, 01:31
H8Z7 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:36
nokee je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:18
Vidim da ga dosta falis. Jesi upratio negdje ovoga ili? Mislim nema ni klip neki da se pogleda..
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.
Na koju foru je stigao kod nas, ne znam. Ali, znam da je i iz drugih klubova imao ponude, iz Europe. Kako god, ozbiljan potencijal. Brzina, osjećaj za prostor… Ne bih da poredim, ali neka paralela, ne igrački, već situaciono, sličan Guliashviliu. Ovdje uz pravilan razvoj i dobre igre možeš se vrlo lako desiti da ispliva i da bude veliki transfer.
i onaj Chidi je dosao kao neki talenat, pa ovaj Meite pa i Ristic pa et nikakve koristi od njih nismo imali.. to su neki menadžerski talovi, ako prođe prođe. Tako je i ovaj macak u vreci, da je neki mega giga talenat uzeo bi ga Brondby ili Copenhagen
-
Lucas
- Postovi: 4857
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 08:56
Ovo je ispravno. Daj nam Konah Ki, ko 2020.

-
boki86
- Postovi: 5120
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 16 jun 2026, 09:03
Ko da gledam ide ovaj Inter Turku, najdalji su i liga im je vec u punom zamahu
Zadnja izmjena:
boki86, dana/u 16 jun 2026, 09:04, ukupno mijenjano 1 put.
-
Lucas
- Postovi: 4857
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 09:04
boki86 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:03
Ko da gledam ide ovaj Inter Turku, najdalji su
Ma dobro je samo da nema Albanaca i Kazahstanaca.
-
Zutti
- Postovi: 2487
- Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zutti » 16 jun 2026, 09:04
plisek je napisao/la: ↑16 jun 2026, 01:40
Lucas je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:59
Jel neko zna, sta smo uradili, po pitanju prijave stadiona UEFI za evropske utakmice? Prvo pretkolo možemo igrati na Koševu, drugo samo ako budemo prvu utakmicu domaćini, zbog koncerta.
Možemo li prijaviti dva stadiona ili samo jedan ?
za deugo prijavljujemo zenicu zvanicno, necemo kosevo pokusavat zvog koncerta
Ne znam kakav je plan ovih iz kluba, al meni je logičnije da idemo na zamjenu domaćinstva. Svako bi pristao da revanš igra kući
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la kogmagie46 » 16 jun 2026, 10:10
Lucas je napisao/la: ↑16 jun 2026, 08:56
Ovo je ispravno. Daj nam Konah Ki, ko 2020.
Samo ne Liepaja i Turku...
-
rimljanin90
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 10:10
belosevic23 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 08:54
NisamInSajder je napisao/la: ↑16 jun 2026, 01:31
H8Z7 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:36
Ima klipova samo ne znate pronaći haha
Samo ukucaj Danska - Crna Gora U19 na yt, ukucaj mu ime na X ima i tu.
Ovo malo što sam vidio ima osjećaj da napadne prostor, dosta se ubacuje iza zadnje linije i zna šutirati, ne pegla previše loptu. Istina da je ovo bio njegov uzrast, kakav će biti u seniorima ne znam. Lijepo se priča o njemu u Danskoj, hvale ga pravo.
Na koju foru je stigao kod nas, ne znam. Ali, znam da je i iz drugih klubova imao ponude, iz Europe. Kako god, ozbiljan potencijal. Brzina, osjećaj za prostor… Ne bih da poredim, ali neka paralela, ne igrački, već situaciono, sličan Guliashviliu. Ovdje uz pravilan razvoj i dobre igre možeš se vrlo lako desiti da ispliva i da bude veliki transfer.
i onaj Chidi je dosao kao neki talenat, pa ovaj Meite pa i Ristic pa et nikakve koristi od njih nismo imali.. to su neki menadžerski talovi, ako prođe prođe. Tako je i ovaj macak u vreci, da je neki mega giga talenat uzeo bi ga Brondby ili Copenhagen
Sta cemo za Jattu?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 16 jun 2026, 10:20
Ne vidim sto ne bi mogli igrati i drugo pretkolo na Kosevu.Drugo pretkolo 23.7 koncert 31.Ako smo prvu domacini dobro i jest ako nismo zamjenis domacinstvo i rijeseno.Nek se napuse qurca i oni i koncert ne mogu zauzeti stadion mjesec dana dosta im je 7 dana svakako ce namjestit sve za 2 dana i 5 dana drkat qurac bezveze
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Trenutno korisnika/ca: boki86 i 27 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []