NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

BihacSN
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 15 jun 2026, 14:12

Imamo škola nogometa u Bihaću ne znam ni ja koliko.

Neko položi za trenera otvori školu nogometa

EDL
Postovi: 82
Pridružen/a: 15 avg 2024, 15:28
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la EDL » 16 jun 2026, 05:26

Hoce li se ove godine glavni teren radit zna li se sta?

Iceplayer
Postovi: 2188
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 16 jun 2026, 22:54

BihacSN je napisao/la:
15 jun 2026, 14:12
Imamo škola nogometa u Bihaću ne znam ni ja koliko.

Neko položi za trenera otvori školu nogometa
Bace im 10 lopti i uzmu pare od članarine i ujeo vuk magare...

Avatar
NeRi_K
Postovi: 1157
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 17 jun 2026, 19:56

Juniori su se potrudili sa još više osramote klub, grad, tako da su u uzvratu od Posušja izgubili 10-0.

Ovo je dokaz u kakvom je stanju omladinski fudbal, ne znam ko je odgovoran, ali ovo je sramota samo takva.

Zamislite igramo našom djecom Prvu ligu FBiH, gubili bi po 20-0.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Komarko19
Postovi: 5
Pridružen/a: 01 jun 2026, 11:13
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Komarko19 » 17 jun 2026, 22:45

NeRi_K je napisao/la:
17 jun 2026, 19:56
Juniori su se potrudili sa još više osramote klub, grad, tako da su u uzvratu od Posušja izgubili 10-0.

Ovo je dokaz u kakvom je stanju omladinski fudbal, ne znam ko je odgovoran, ali ovo je sramota samo takva.

Zamislite igramo našom djecom Prvu ligu FBiH, gubili bi po 20-0.
Bit će to bolje, šta je 17-0 nije to ništa da ima treća utakmica mislim da bi preokrenuli pa nesto pokušali na produžetke

legendarnadruga
Postovi: 585
Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la legendarnadruga » 23 jun 2026, 00:25

Bila skupština, ostavke nisu prihvaćene od uprave tako da ostaju, problem pravi direktor dvorane koji na svaki način opstruira rad kluba

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 713
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NebeskaSila96 » 23 jun 2026, 01:09

NeRi_K je napisao/la:
17 jun 2026, 19:56
Juniori su se potrudili sa još više osramote klub, grad, tako da su u uzvratu od Posušja izgubili 10-0.

Ovo je dokaz u kakvom je stanju omladinski fudbal, ne znam ko je odgovoran, ali ovo je sramota samo takva.

Zamislite igramo našom djecom Prvu ligu FBiH, gubili bi po 20-0.
Ovo tek sad vidim jbt koja sramota.Kad vidim da neko kaže treba da igraju domaći digne mi se kosa na glavi.

U vrijeme kad sam ja trenirao kakvi su samo talenti bili ali nikad se nije radilo kako treba.Jbt tad su se dobijali Dinamo Zagreb,juniori su znali uzet Hajduk Split pa igrali smo tad protiv jakih skola klubova koje su igrale HNL tipa Inter Zapresic,Hrvatski Dragovoljac itd da ne nabrajam sad sve.Ove naše kantonalne utakmice nisu bile zanimljive nikako to se je redovno uzimalo 7-8 razlike.I onda sad vidim juniori izgubili 17-0 ukupno.Djeco draga ostavite se nogometa ucite školu dok imate vremena.

Mada sto neko napisa najveci problem je što kod nas ima pun qrc skola.Jbt svaki naš igrač ima privatnu školu a nikad manje djece

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []