Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jelle
Postovi: 5795
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 14 jun 2026, 20:10

ronaldo99 je napisao/la:
14 jun 2026, 19:45
Bravo Lewis i napokon bravo ferari, napokon da i oni odrade neku dobru taktiku.

Lewis jednostavno letio stazom, daleko najbrzi danas. Nadati se da je ovo pocetak neke nam zanimljivije sezone.

I da Leclerc bi trebao otici kod hodze nekog da mu vidi da mu nije ko kakve zapise stavio. Brat nije dobar nikako, iz greske u gresku.
Danas nije do njega ...hidraulika izdala

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18857
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jun 2026, 22:11

Mahh i nije bio tako brz na stazi. Ni Maxa nije mogao preci niti stici. Lewis puno brzi od njega.

GG3
Postovi: 4151
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la GG3 » 14 jun 2026, 22:55

Šta kaže Totto, moramo se preispitati i promijeniti strategiju. U tom smislu da se ne smiju vise boriti jedan protiv drugoga, jer se boje Hamiltona 😂

Bas me zanima kako će to Russell i Antoneli puštati jedan drugog 🤣
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la AshburtonG » 14 jun 2026, 22:58

Je li realno da je Hulku kamen aktivirao "kill switch"? Kakav baksuz moras bit u pm. :damn: :crazy:

Avatar
Lynx
Postovi: 1714
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lynx » 14 jun 2026, 23:08

Al fakat kakav masterclass Ferarija u taktici, doduše uz Alonsovu asistenciju, ali i bez toga Hamo danas letio i vrlo vjerovatno bi se i bez VSC-a borio za pobjedu i bio prvi, bio je konstantno 2 sec iza Russela i to bi se kroz undercut i činjenicu da je bio najbrži nadoknadilo. Hamilton baš dere u posljednje vrijeme klupskog kolegu, ali mi je idalje fascinantno kako Lekler ima više bodova od Maxa, valjda one prve 3 trke nabrao bodova. S druge strane, žao mi Kimija, ali i bolje da bude interesantnije u prvenstvu. Još minimalno 15 utrka, svašta ovdje može biti.

Ja očekujem da će se RB kroz 2-3 nadogradnje i skidanje kilaže boriti sigurno za podijume, a moguće i pobjede do kraja sezone, pogotovo na stazama u drugom dijelu koje nama tradicionalno odgovaraju.

Ja se nadam iskreno nekoj kiši u Austriji :mrgreen:
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Avatar
Velizar
Postovi: 1478
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Velizar » 14 jun 2026, 23:28

Bra'o za Sir Lewisa :clap:

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 15 jun 2026, 00:11

Mercedes driver Kimi Antonelli has been issued a 5-second time penalty following the Barcelona-Catalunya Grand Prix. The stewards determined that Antonelli exceeded track limits four times during the race. Although the driver did not receive a black/white warning flag until the fourth..
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 15 jun 2026, 00:38

I kad će se primjeniti ova kazna?
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la AshburtonG » 15 jun 2026, 01:13

RobertHrkac555 je napisao/la:
15 jun 2026, 00:38
I kad će se primjeniti ova kazna?
Klasificiran je jer je zavrsio preko 90% utrke. Dakle, vec se u teoriji desila ta kazna. S druge strane, svakako se 5sec ne bi ni prenosilo na sljedecu trku. To se desi samo ako ima vise kazni.

Avatar
Jabroni
Postovi: 2325
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jabroni » 15 jun 2026, 11:24

Lewisova pobjeda je zasjenila činjenicu da je Kimi još jedan vikend brži od Russela :crazy:

Russel je definitivno imao loše sreće ove sezone. Ali jučer, startao s polea, imao prednost u ekipi kod izmjena guma, i opet je mali Kimi imao bolji race pace i prestigao ga na kraju. Ova kazna i crkavanje motora ne mijenjaju tu činjenicu. I Toto jučer na kraju spominje kako mu je drago radi Lewisa i žao Kimija, a ovog ni ne spomenu iako je na podijumu :rol:

baš me zanima Merc lineup u 2027 ako Kimi uzme titulu

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18857
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ronaldo99 » 16 jun 2026, 09:21

Evander izgleda nije dobro , ne oglasava se nikako. Doduse i bolje da je tako normalnija tema odmah.

Ehh kad bi sad i u austriji potvrdili dobru formu u ferariju mozemo se nadati onda zanimljivijoj sezoni.

Avatar
PSV
Postovi: 1159
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la PSV » 16 jun 2026, 10:04

ronaldo99 je napisao/la:
16 jun 2026, 09:21
Evander izgleda nije dobro , ne oglasava se nikako. Doduse i bolje da je tako normalnija tema odmah.

Ehh kad bi sad i u austriji potvrdili dobru formu u ferariju mozemo se nadati onda zanimljivijoj sezoni.
slika
Tu je debil, samo sto ne zna ni na kojoj temi da pise od muke. Hoce da crkne sto Ferkan samara njegov smijesni Mclaren. Ili on pak sad ponovo podrzava Mecku? :rol: :yawn:

Avatar
Elrond
Postovi: 306
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 16 jun 2026, 10:09

Bravo Luise :tokralju:
Ferari nakon dugo godina ima pravog vozaca.
Gorak okus navijaca Ferarija, opet nezeljeni vozac dodje do pobjede :shhh:
Lekler, samo nastavlja ono sto radi citvu karijeru. Kakav choker. Najprecjenjenija taraba u istoriji F1 :thumbdown:

3 Britanca na podijumu :tokralju: :tokralju: :tokralju:


Mclaren tempom dobar, jos to malo ustimati, bit ce i par pobjeda ove sezone, ne sumnjam ni sekunde :kafa:

Max sa traktoro pobjeduje, kako rekose?
Nece da moze, izgleda da je ipak do bolida (motor svakako najjaci ima) :kafa:

Avatar
PSV
Postovi: 1159
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la PSV » 16 jun 2026, 10:13

:urnebes:

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 16 jun 2026, 11:44

PSV je napisao/la:
16 jun 2026, 10:04
ronaldo99 je napisao/la:
16 jun 2026, 09:21
Evander izgleda nije dobro , ne oglasava se nikako. Doduse i bolje da je tako normalnija tema odmah.

Ehh kad bi sad i u austriji potvrdili dobru formu u ferariju mozemo se nadati onda zanimljivijoj sezoni.
slika
Tu je debil, samo sto ne zna ni na kojoj temi da pise od muke. Hoce da crkne sto Ferkan samara njegov smijesni Mclaren. Ili on pak sad ponovo podrzava Mecku? :rol: :yawn:
Joj cirkusanta jbt :rol: :rol: :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je


Avatar
ronaldo99
Postovi: 18857
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ronaldo99 » 16 jun 2026, 12:31

PSV je napisao/la:
16 jun 2026, 10:04
ronaldo99 je napisao/la:
16 jun 2026, 09:21
Evander izgleda nije dobro , ne oglasava se nikako. Doduse i bolje da je tako normalnija tema odmah.

Ehh kad bi sad i u austriji potvrdili dobru formu u ferariju mozemo se nadati onda zanimljivijoj sezoni.
slika
Tu je debil, samo sto ne zna ni na kojoj temi da pise od muke. Hoce da crkne sto Ferkan samara njegov smijesni Mclaren. Ili on pak sad ponovo podrzava Mecku? :rol: :yawn:
Hahahahahahhahaha pa jel moguce, cuj na la liga pise o F1, e golemo.

:rol:

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []