Jovo Lukić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
signalidunapark
- Postovi: 1507
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Lukić bi mogao imati sjajnu karijeru, ako ga povrede zaobiđu.
Re: Jovo Lukić
Lukicu je ovaj pogodak na SP mnogo podigao cijenu, a i sam igrac je dobio ocigledno ogromno samopouzdanje. Protiv Kanade je stvarno bio dobar, trčao, vraćao se nazad, u skoku bio odličan, pomagao sredini koliko je mogao.. Bitno je da ovog ljeta ode u jaci klub u jacu ligu i siguro da on moze jos dosta postici i u klupskom i u reprezentativnom fudbalu. Ponuda ce sigurno biti. Sretno zmaju i samo hrabro u nove pobjede!
Re: Jovo Lukić
Werder je savršena destinacija za njega!
Re: Jovo Lukić
Vidi se da je još uvijek pod dojmom. Facijalna ekspresija to najbolje otkriva.
Pred kamerom se u svakom trenutku vide njegovo zadovoljstvo i sreća zbog postignutog uspjeha. Kao da na momente ne zna kako da se ponaša pred kamerom. Veoma iskreno s njegove strane… i simpaticno.
Ne bih da se vise ponavljam i naglašavam iznova njegove kvalitete, ali uz malo sreće i pametan izbor naredne destinacije, on može mnogo napredovati jer ima prostora za to.
Pred kamerom se u svakom trenutku vide njegovo zadovoljstvo i sreća zbog postignutog uspjeha. Kao da na momente ne zna kako da se ponaša pred kamerom. Veoma iskreno s njegove strane… i simpaticno.
Ne bih da se vise ponavljam i naglašavam iznova njegove kvalitete, ali uz malo sreće i pametan izbor naredne destinacije, on može mnogo napredovati jer ima prostora za to.
Re: Jovo Lukić
Nadam se da mu ovo SP znaciti dobar transfer u Europi, da zbog egzistencije ne ganja Arape kao sto se pisalo ovdje.
Inace, fakat dobra reakcija kod gola.
Inace, fakat dobra reakcija kod gola.
-
rossonero85
- Postovi: 542
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
-
Edincapitano
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Edincapitano je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:48Strasna, pogodila ga lopta u glavu![]()
Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc.![]()
Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje
- Beduin
- Postovi: 19468
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
De vise odj3bi covjece smeteni. Teturas po temama i samo cigancis nesto, led te yebo naporni.
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.
Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.
Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Pravi beduin, odlicna reakcija kod gola, doktorski je zabioBeduin je napisao/la: ↑17 jun 2026, 10:04De vise odj3bi covjece smeteni. Teturas po temama i samo cigancis nesto, led te yebo naporni.
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.
Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama
-
Edincapitano
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Ma ovdje je svaki strucnjak, sad je Jovo kralj, bosanski sin zbog jednog gola.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:59Edincapitano je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:48Strasna, pogodila ga lopta u glavu![]()
Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc.![]()
Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje![]()
Najgori strucnjak je onaj Beduin, nikad nisam citao glupljeg covjeka, bukvalno nikad nista pametno nije napisao ali dobro, tako je kad zivis u sumi
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Edincapitano je napisao/la: ↑17 jun 2026, 10:09Ma ovdje je svaki strucnjak, sad je Jovo kralj, bosanski sin zbog jednog gola.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:59Edincapitano je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:48
Strasna, pogodila ga lopta u glavu![]()
Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc.![]()
Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje![]()
![]()
Najgori strucnjak je onaj Beduin, nikad nisam citao glupljeg covjeka, bukvalno nikad nista pametno nije napisao ali dobro, tako je kad zivis u sumi![]()
Nista protiv momka, solidno odigrao sve ok, al kako su samo nerealni prema sebi, beduin je samo degenerik baliyski onaj sto se proda za stoju, i da kaze nesto smije samo uz dopustenje Vice, to je takva tipa
-
Edincapitano
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑17 jun 2026, 10:08Pravi beduin, odlicna reakcija kod gola, doktorski je zabioBeduin je napisao/la: ↑17 jun 2026, 10:04De vise odj3bi covjece smeteni. Teturas po temama i samo cigancis nesto, led te yebo naporni.
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.
Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama![]()
Pazi sad ce ti psovati, seljak iz sume, bolje bi bilo da ode na pijacu mozda ce mu neko dati 20KM da kopa neki kanal
Re: Jovo Lukić
Pogodila ga lopta u glavuGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:59Edincapitano je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:48Strasna, pogodila ga lopta u glavu![]()
Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc.![]()
Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje![]()
Ja nisam dugo na forumu vidio veceg negativca od ovog lika, majke mi. Idi makar vrati se na Karloboss profil, a ne da ovdje ko biva izigravas nekakvog navijaca...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Edincapitano
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Daj ba, ti nemas pojma o fudbalu, idi na temu "ljepotica" i drkaj kako su neke malo izbacile sise.DamirT je napisao/la: ↑17 jun 2026, 10:25Pogodila ga lopta u glavuGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:59Edincapitano je napisao/la: ↑17 jun 2026, 09:48
Strasna, pogodila ga lopta u glavu![]()
Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc.![]()
Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje![]()
![]()
![]()
![]()
Ja nisam dugo na forumu vidio veceg negativca od ovog lika, majke mi. Idi makar vrati se na Karloboss profil, a ne da ovdje ko biva izigravas nekakvog navijaca...
Jovo dao gol od pola metra i sad je kao neki doktor.
Re: Jovo Lukić
Naporan si.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
napapijri1987
- Postovi: 1104
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Jovanovski ce postati najbolji strijelac BiH svih vremena na SP vec na tekmi protiv Svicarske.
Re: Jovo Lukić
Jbg, to je puno teze srediti od novog profila. Treba za to skolovanje.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Drum, Edbh21, FerdinandF, Google [Bot], Maverick, MiranGlasnic, Semrush [Bot] i 38 gostiju.



