Jovo Lukić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la signalidunapark » 16 jun 2026, 11:56

Lukić bi mogao imati sjajnu karijeru, ako ga povrede zaobiđu.

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la bosnas_ » 16 jun 2026, 12:47

Lukicu je ovaj pogodak na SP mnogo podigao cijenu, a i sam igrac je dobio ocigledno ogromno samopouzdanje. Protiv Kanade je stvarno bio dobar, trčao, vraćao se nazad, u skoku bio odličan, pomagao sredini koliko je mogao.. Bitno je da ovog ljeta ode u jaci klub u jacu ligu i siguro da on moze jos dosta postici i u klupskom i u reprezentativnom fudbalu. Ponuda ce sigurno biti. Sretno zmaju i samo hrabro u nove pobjede!

Avatar
hz1987
Postovi: 2288
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la hz1987 » 16 jun 2026, 12:49

Werder je savršena destinacija za njega!

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la hurem » 16 jun 2026, 13:45

Vidi se da je još uvijek pod dojmom. Facijalna ekspresija to najbolje otkriva.
Pred kamerom se u svakom trenutku vide njegovo zadovoljstvo i sreća zbog postignutog uspjeha. Kao da na momente ne zna kako da se ponaša pred kamerom. Veoma iskreno s njegove strane… i simpaticno. :)

Ne bih da se vise ponavljam i naglašavam iznova njegove kvalitete, ali uz malo sreće i pametan izbor naredne destinacije, on može mnogo napredovati jer ima prostora za to.

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Drum » 16 jun 2026, 14:02

Nadam se da mu ovo SP znaciti dobar transfer u Europi, da zbog egzistencije ne ganja Arape kao sto se pisalo ovdje.

Inace, fakat dobra reakcija kod gola.

Avatar
Venom
Postovi: 2221
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Venom » 16 jun 2026, 22:59

slika

Nek ostane ovdje :bih:
Srce, čast i ponos!

rossonero85
Postovi: 542
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la rossonero85 » 17 jun 2026, 05:35

:thumbup: :bih:


Edincapitano
Postovi: 1647
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 09:48

Drum je napisao/la:
16 jun 2026, 14:02
Nadam se da mu ovo SP znaciti dobar transfer u Europi, da zbog egzistencije ne ganja Arape kao sto se pisalo ovdje.

Inace, fakat dobra reakcija kod gola.
Strasna, pogodila ga lopta u glavu :rol:

Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc. :wtf:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1600
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 17 jun 2026, 09:59

Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 09:48
Drum je napisao/la:
16 jun 2026, 14:02
Nadam se da mu ovo SP znaciti dobar transfer u Europi, da zbog egzistencije ne ganja Arape kao sto se pisalo ovdje.

Inace, fakat dobra reakcija kod gola.
Strasna, pogodila ga lopta u glavu :rol:

Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc. :wtf:

Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje :bow:

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Beduin » 17 jun 2026, 10:04

De vise odj3bi covjece smeteni. Teturas po temama i samo cigancis nesto, led te yebo naporni.
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.

Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1600
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 17 jun 2026, 10:08

Beduin je napisao/la:
17 jun 2026, 10:04
De vise odj3bi covjece smeteni. Teturas po temama i samo cigancis nesto, led te yebo naporni.
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.

Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama
Pravi beduin, odlicna reakcija kod gola, doktorski je zabio :bow:

Edincapitano
Postovi: 1647
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 10:09

GrbavicaHrammm je napisao/la:
17 jun 2026, 09:59
Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 09:48
Drum je napisao/la:
16 jun 2026, 14:02
Nadam se da mu ovo SP znaciti dobar transfer u Europi, da zbog egzistencije ne ganja Arape kao sto se pisalo ovdje.

Inace, fakat dobra reakcija kod gola.
Strasna, pogodila ga lopta u glavu :rol:

Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc. :wtf:

Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje :bow:
Ma ovdje je svaki strucnjak, sad je Jovo kralj, bosanski sin zbog jednog gola. :urnebes:

Najgori strucnjak je onaj Beduin, nikad nisam citao glupljeg covjeka, bukvalno nikad nista pametno nije napisao ali dobro, tako je kad zivis u sumi :rol:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1600
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 17 jun 2026, 10:10

Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 10:09
GrbavicaHrammm je napisao/la:
17 jun 2026, 09:59
Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 09:48


Strasna, pogodila ga lopta u glavu :rol:

Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc. :wtf:

Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje :bow:
Ma ovdje je svaki strucnjak, sad je Jovo kralj, bosanski sin zbog jednog gola. :urnebes:

Najgori strucnjak je onaj Beduin, nikad nisam citao glupljeg covjeka, bukvalno nikad nista pametno nije napisao ali dobro, tako je kad zivis u sumi :rol:

Nista protiv momka, solidno odigrao sve ok, al kako su samo nerealni prema sebi, beduin je samo degenerik baliyski onaj sto se proda za stoju, i da kaze nesto smije samo uz dopustenje Vice, to je takva tipa

Edincapitano
Postovi: 1647
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 10:11

GrbavicaHrammm je napisao/la:
17 jun 2026, 10:08
Beduin je napisao/la:
17 jun 2026, 10:04
De vise odj3bi covjece smeteni. Teturas po temama i samo cigancis nesto, led te yebo naporni.
Idi na Grbavicu i uzivaj u onim tamo talentima i znalcima, sta vise bauljas po temama repke.

Gdje se vise kotite, preplaviste drzavu. Ne d'o Bog Novu godinu slaviti sa vama
Pravi beduin, odlicna reakcija kod gola, doktorski je zabio :bow:
:rol: :rol: :rol:

Pazi sad ce ti psovati, seljak iz sume, bolje bi bilo da ode na pijacu mozda ce mu neko dati 20KM da kopa neki kanal :rol:

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 10:25

GrbavicaHrammm je napisao/la:
17 jun 2026, 09:59
Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 09:48
Drum je napisao/la:
16 jun 2026, 14:02
Nadam se da mu ovo SP znaciti dobar transfer u Europi, da zbog egzistencije ne ganja Arape kao sto se pisalo ovdje.

Inace, fakat dobra reakcija kod gola.
Strasna, pogodila ga lopta u glavu :rol:

Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc. :wtf:

Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje :bow:
Pogodila ga lopta u glavu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja nisam dugo na forumu vidio veceg negativca od ovog lika, majke mi. Idi makar vrati se na Karloboss profil, a ne da ovdje ko biva izigravas nekakvog navijaca...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Edincapitano
Postovi: 1647
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 10:32

DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:25
GrbavicaHrammm je napisao/la:
17 jun 2026, 09:59
Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 09:48


Strasna, pogodila ga lopta u glavu :rol:

Al dobro, Demirovic bi vjerovatno promasio koliki je kloc. :wtf:

Cuj dobra reakcija kod gola hahahahahahah
Kakvi strucnjaci sta je ovo ovako? Bukvalno ga lopta pogodila, to su ti strucnjaci sto su govorili vise od 30.000 nasih se ocekuje :bow:
Pogodila ga lopta u glavu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja nisam dugo na forumu vidio veceg negativca od ovog lika, majke mi. Idi makar vrati se na Karloboss profil, a ne da ovdje ko biva izigravas nekakvog navijaca...
Daj ba, ti nemas pojma o fudbalu, idi na temu "ljepotica" i drkaj kako su neke malo izbacile sise. :urnebes:

Jovo dao gol od pola metra i sad je kao neki doktor. :rol:

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 10:39

Naporan si.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
HariTz
Postovi: 3231
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la HariTz » 17 jun 2026, 11:14

DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:39
Naporan si.
Napravio je on već novi profil.. ali nikako da pravopis sredi, odma' ga izda :mrgreen:

Al' čudi me da nije zauzet, ipak mu večeras igra lijepa naša.

napapijri1987
Postovi: 1104
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la napapijri1987 » 17 jun 2026, 11:52

Jovanovski ce postati najbolji strijelac BiH svih vremena na SP vec na tekmi protiv Svicarske.

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 11:57

HariTz je napisao/la:
17 jun 2026, 11:14
DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:39
Naporan si.
Napravio je on već novi profil.. ali nikako da pravopis sredi, odma' ga izda :mrgreen:

Al' čudi me da nije zauzet, ipak mu večeras igra lijepa naša.
Jbg, to je puno teze srediti od novog profila. Treba za to skolovanje.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Drum, Edbh21, FerdinandF, Maverick, MiranGlasnic i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []