FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Levin
Postovi: 1771
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 16 jun 2026, 17:18

Nemojte misliti da i nama ovo ne slijedi ukoliko ne izmirimo obaveze prema igračima a iste se gomilaju.

P.S. Šta nam se ovo Strateški ne oglašava po FB ima dva dana? Već sam se bio navikao da komentariše sve i svašta.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 jun 2026, 17:40

Levin je napisao/la:
16 jun 2026, 17:18
Nemojte misliti da i nama ovo ne slijedi ukoliko ne izmirimo obaveze prema igračima a iste se gomilaju.

P.S. Šta nam se ovo Strateški ne oglašava po FB ima dva dana? Već sam se bio navikao da komentariše sve i svašta.
Bas se plate ne isplacuju?

SamLake
Postovi: 180
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamLake » 16 jun 2026, 17:43

Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jun 2026, 17:40
Levin je napisao/la:
16 jun 2026, 17:18
Nemojte misliti da i nama ovo ne slijedi ukoliko ne izmirimo obaveze prema igračima a iste se gomilaju.

P.S. Šta nam se ovo Strateški ne oglašava po FB ima dva dana? Već sam se bio navikao da komentariše sve i svašta.
Bas se plate ne isplacuju?
Navodno kasne dvije plate...e sad da li je istina?

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 16 jun 2026, 17:46

Ima li napadaca da napadnemo.Jeko trener.Kad je prozivka.Zna li iko ista.Nemeremo visehnaga cekat.Ako su plate problem zemo kakva akcija.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 jun 2026, 17:47

SamLake je napisao/la:
16 jun 2026, 17:43
Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jun 2026, 17:40
Levin je napisao/la:
16 jun 2026, 17:18
Nemojte misliti da i nama ovo ne slijedi ukoliko ne izmirimo obaveze prema igračima a iste se gomilaju.

P.S. Šta nam se ovo Strateški ne oglašava po FB ima dva dana? Već sam se bio navikao da komentariše sve i svašta.
Bas se plate ne isplacuju?
Navodno kasne dvije plate...e sad da li je istina?
Ne vjerujem poznavajuci pojedine igrace mislim da bi zapalili dalje da kasni i dan, sumnjam a nesto mi to na klimavim nogama cim se nista ne pise (ne izlazi iz kluba) il se gasimo, kamatari nas Sanin, kasne plate, uze nam covjek stadion, cekamo da se nesto drugo objavi pa ce prestat o platama i tako to.

Avatar
MisterBlue
Postovi: 195
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 16 jun 2026, 17:47

Ne piše ko u veleža until lifted nego piše broj 3. Tako da veležu mogu skinuti kad god ovu zabranu nakon što izmire dugovanja, a sarajevu je pod upitnikom. Ne trebamo se veseliti tuđoj nesreći ali bilo je pitanje trenutka kada će ih početi ganjati i fifa i uefa i sipa. Isplaćuju plate igračima preko payoneera provjereno zna čitav grad, nešto u koverti i ostatak na račun. Niko me ne može ubijediti da ljajić prima 5 hiljada KM plate …

Avatar
Levin
Postovi: 1771
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 16 jun 2026, 17:50

Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jun 2026, 17:47
SamLake je napisao/la:
16 jun 2026, 17:43
Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jun 2026, 17:40


Bas se plate ne isplacuju?
Navodno kasne dvije plate...e sad da li je istina?
Ne vjerujem poznavajuci pojedine igrace mislim da bi zapalili dalje da kasni i dan, sumnjam a nesto mi to na klimavim nogama cim se nista ne pise (ne izlazi iz kluba) il se gasimo, kamatari nas Sanin, kasne plate, uze nam covjek stadion, cekamo da se nesto drugo objavi pa ce prestat o platama i tako to.
Što bi zapalili dalje? Oni će svoje naplatiti. Milom ili silom. Ko će to Hazretovom malom dati 13500 KM neto mjesečno?

Da budemo iskreni mahalalo se da kasne plate upslenicima OP pa se pretpostavlja da kasne i igračima vjerovatno.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

sanjinusto
Postovi: 423
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinusto » 16 jun 2026, 18:03

Nisam siguran da ove suspenzije Pitara, Veleza i Sloge imaju ikakve veze sa platama. Prije da su u pitanju mutljavine oko transfera, third party ownershipa, naknada za treniranje, finansijskih malverzacija i slicno. To su malo ozbiljniji prekrsaji od "kasni plata ovaj mjesec" i tu nema zajebancije sa Fifom. Ne tice nas se, imamo mi svojih problema.

Avatar
Levin
Postovi: 1771
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 16 jun 2026, 18:16

sanjinusto je napisao/la:
16 jun 2026, 18:03
Nisam siguran da ove suspenzije Pitara, Veleza i Sloge imaju ikakve veze sa platama. Prije da su u pitanju mutljavine oko transfera, third party ownershipa, naknada za treniranje, finansijskih malverzacija i slicno. To su malo ozbiljniji prekrsaji od "kasni plata ovaj mjesec" i tu nema zajebancije sa Fifom. Ne tice nas se, imamo mi svojih problema.
Mislim da je ovo bio slučaj kod Veleža i to vezano za Lauša i Posušje. Bit će interesantno vidjeti o čemu je riječ kad su kone u pitanju jer ovo je malo ozbiljnija kazna od one kod Veleza.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Arma00
Postovi: 759
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 16 jun 2026, 18:24

Koliko ja vidim na tu listu se samo ulazi, a niko ne izlazi

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 16 jun 2026, 18:47

Strasni postovi forumasa, gledaj na sta teme lici🤩😂

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 16 jun 2026, 18:50

:rol:
Levin je napisao/la:
16 jun 2026, 18:16
sanjinusto je napisao/la:
16 jun 2026, 18:03
Nisam siguran da ove suspenzije Pitara, Veleza i Sloge imaju ikakve veze sa platama. Prije da su u pitanju mutljavine oko transfera, third party ownershipa, naknada za treniranje, finansijskih malverzacija i slicno. To su malo ozbiljniji prekrsaji od "kasni plata ovaj mjesec" i tu nema zajebancije sa Fifom. Ne tice nas se, imamo mi svojih problema.
Mislim da je ovo bio slučaj kod Veleža i to vezano za Lauša i Posušje. Bit će interesantno vidjeti o čemu je riječ kad su kone u pitanju jer ovo je malo ozbiljnija kazna od one kod Veleza.
Odlicna analiza dva velika forumasa. Uboli su u srz😅😅eksperti nema sta tkz ekspertize. Ovo hocemo da citamo, a ne levata poput hulahopke pitara. Koji unistava temu glupostima. Ovo je ozbiljna stvar a ne sto kasne plate u nasem klubu sram vas bilo gledajte sta pitari rade malverzavcije a vi bi o platama.
Zadnja izmjena: MukiBek, dana/u 16 jun 2026, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 16 jun 2026, 18:56

Bez ikakve sumnje, FK Sarajevo je klub koji se bavi utajom poreza. To zna svako u gradu. Samo što eto zbog 'mira u kući' Porezna i Sipa neće da se ozbiljnije pozabave njihovim poslovanjem. Borac je još gori po utaji poreza, ali oni imaju političku zaštitu najveću od svih, zato su mirni još neko vrijeme.

Što se tiče FK Željezničar, mi smo koliko-toliko OK u ovom smislu, ali ako Sanin prepiše bratove metode poslovanja proći ćemo najgore od svih, jer mi ničiju podršku nemamo, posebno ne političku.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 16 jun 2026, 19:38

Lokomotifa je napisao/la:
16 jun 2026, 18:56
Bez ikakve sumnje, FK Sarajevo je klub koji se bavi utajom poreza. To zna svako u gradu. Samo što eto zbog 'mira u kući' Porezna i Sipa neće da se ozbiljnije pozabave njihovim poslovanjem. Borac je još gori po utaji poreza, ali oni imaju političku zaštitu najveću od svih, zato su mirni još neko vrijeme.

Što se tiče FK Željezničar, mi smo koliko-toliko OK u ovom smislu, ali ako Sanin prepiše bratove metode poslovanja proći ćemo najgore od svih, jer mi ničiju podršku nemamo, posebno ne političku.
Koliko ja imam informacija, Sanin je legalista, barata s "bijelim parama" i ne radi s kesom.

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 16 jun 2026, 19:41

Sanin voli kredite da dize zato kod njega mogu samo plate da kasne al nista strasno. On nece imati problema s transsferima jer nikoga nece moci dovesti osim penzionera na kraju karijere. I ove dvije hrvatske prevare o kojim citava hrvatska pise da su otpad. Pokrit ce kredit na klub plate sta fali.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 16 jun 2026, 20:20


Škobićevo ministarstvo prespavalo

"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."


Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.

U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.

Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.

Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

SamLake
Postovi: 180
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamLake » 16 jun 2026, 20:52

AhmedNurudin je napisao/la:
16 jun 2026, 20:20

Škobićevo ministarstvo prespavalo

"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."


Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.

U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.

Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.

Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Nikad se nama Statut odobrit neće

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 jun 2026, 20:59

AhmedNurudin je napisao/la:
16 jun 2026, 20:20

Škobićevo ministarstvo prespavalo

"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."


Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.

U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.

Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.

Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Ma nije moguce da je to onaj ministar sto se brine za nasu imovinu.

NoDi80
Postovi: 18980
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 16 jun 2026, 21:07

SamLake je napisao/la:
16 jun 2026, 20:52
AhmedNurudin je napisao/la:
16 jun 2026, 20:20

Škobićevo ministarstvo prespavalo

"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."


Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.

U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.

Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.

Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Nikad se nama Statut odobrit neće
Mora nekad sigurno, dobice ministar nogu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Manijakdokraja9
Postovi: 939
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 16 jun 2026, 22:48

SamLake je napisao/la:
16 jun 2026, 20:52
AhmedNurudin je napisao/la:
16 jun 2026, 20:20

Škobićevo ministarstvo prespavalo

"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."


Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.

U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.

Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.

Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Nikad se nama Statut odobrit neće
Ma moze jos do oktobra blokirat i to mu je to.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: kenanktkt, seha77, Taree i 50 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []