FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Nemojte misliti da i nama ovo ne slijedi ukoliko ne izmirimo obaveze prema igračima a iste se gomilaju.
P.S. Šta nam se ovo Strateški ne oglašava po FB ima dva dana? Već sam se bio navikao da komentariše sve i svašta.
P.S. Šta nam se ovo Strateški ne oglašava po FB ima dva dana? Već sam se bio navikao da komentariše sve i svašta.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Navodno kasne dvije plate...e sad da li je istina?
Re: FK Željezničar
Ima li napadaca da napadnemo.Jeko trener.Kad je prozivka.Zna li iko ista.Nemeremo visehnaga cekat.Ako su plate problem zemo kakva akcija.
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne vjerujem poznavajuci pojedine igrace mislim da bi zapalili dalje da kasni i dan, sumnjam a nesto mi to na klimavim nogama cim se nista ne pise (ne izlazi iz kluba) il se gasimo, kamatari nas Sanin, kasne plate, uze nam covjek stadion, cekamo da se nesto drugo objavi pa ce prestat o platama i tako to.SamLake je napisao/la: ↑16 jun 2026, 17:43Navodno kasne dvije plate...e sad da li je istina?
- MisterBlue
- Postovi: 194
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne piše ko u veleža until lifted nego piše broj 3. Tako da veležu mogu skinuti kad god ovu zabranu nakon što izmire dugovanja, a sarajevu je pod upitnikom. Ne trebamo se veseliti tuđoj nesreći ali bilo je pitanje trenutka kada će ih početi ganjati i fifa i uefa i sipa. Isplaćuju plate igračima preko payoneera provjereno zna čitav grad, nešto u koverti i ostatak na račun. Niko me ne može ubijediti da ljajić prima 5 hiljada KM plate …
Re: FK Željezničar
Što bi zapalili dalje? Oni će svoje naplatiti. Milom ili silom. Ko će to Hazretovom malom dati 13500 KM neto mjesečno?Ferroviere1987 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 17:47Ne vjerujem poznavajuci pojedine igrace mislim da bi zapalili dalje da kasni i dan, sumnjam a nesto mi to na klimavim nogama cim se nista ne pise (ne izlazi iz kluba) il se gasimo, kamatari nas Sanin, kasne plate, uze nam covjek stadion, cekamo da se nesto drugo objavi pa ce prestat o platama i tako to.
Da budemo iskreni mahalalo se da kasne plate upslenicima OP pa se pretpostavlja da kasne i igračima vjerovatno.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nisam siguran da ove suspenzije Pitara, Veleza i Sloge imaju ikakve veze sa platama. Prije da su u pitanju mutljavine oko transfera, third party ownershipa, naknada za treniranje, finansijskih malverzacija i slicno. To su malo ozbiljniji prekrsaji od "kasni plata ovaj mjesec" i tu nema zajebancije sa Fifom. Ne tice nas se, imamo mi svojih problema.
Re: FK Željezničar
Mislim da je ovo bio slučaj kod Veleža i to vezano za Lauša i Posušje. Bit će interesantno vidjeti o čemu je riječ kad su kone u pitanju jer ovo je malo ozbiljnija kazna od one kod Veleza.sanjinusto je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:03Nisam siguran da ove suspenzije Pitara, Veleza i Sloge imaju ikakve veze sa platama. Prije da su u pitanju mutljavine oko transfera, third party ownershipa, naknada za treniranje, finansijskih malverzacija i slicno. To su malo ozbiljniji prekrsaji od "kasni plata ovaj mjesec" i tu nema zajebancije sa Fifom. Ne tice nas se, imamo mi svojih problema.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Koliko ja vidim na tu listu se samo ulazi, a niko ne izlazi
Re: FK Željezničar
Strasni postovi forumasa, gledaj na sta teme lici

Re: FK Željezničar
Odlicna analiza dva velika forumasa. Uboli su u srzLevin je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:16Mislim da je ovo bio slučaj kod Veleža i to vezano za Lauša i Posušje. Bit će interesantno vidjeti o čemu je riječ kad su kone u pitanju jer ovo je malo ozbiljnija kazna od one kod Veleza.sanjinusto je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:03Nisam siguran da ove suspenzije Pitara, Veleza i Sloge imaju ikakve veze sa platama. Prije da su u pitanju mutljavine oko transfera, third party ownershipa, naknada za treniranje, finansijskih malverzacija i slicno. To su malo ozbiljniji prekrsaji od "kasni plata ovaj mjesec" i tu nema zajebancije sa Fifom. Ne tice nas se, imamo mi svojih problema.
Zadnja izmjena: MukiBek, dana/u 16 jun 2026, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bez ikakve sumnje, FK Sarajevo je klub koji se bavi utajom poreza. To zna svako u gradu. Samo što eto zbog 'mira u kući' Porezna i Sipa neće da se ozbiljnije pozabave njihovim poslovanjem. Borac je još gori po utaji poreza, ali oni imaju političku zaštitu najveću od svih, zato su mirni još neko vrijeme.
Što se tiče FK Željezničar, mi smo koliko-toliko OK u ovom smislu, ali ako Sanin prepiše bratove metode poslovanja proći ćemo najgore od svih, jer mi ničiju podršku nemamo, posebno ne političku.
Što se tiče FK Željezničar, mi smo koliko-toliko OK u ovom smislu, ali ako Sanin prepiše bratove metode poslovanja proći ćemo najgore od svih, jer mi ničiju podršku nemamo, posebno ne političku.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
Koliko ja imam informacija, Sanin je legalista, barata s "bijelim parama" i ne radi s kesom.Lokomotifa je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:56Bez ikakve sumnje, FK Sarajevo je klub koji se bavi utajom poreza. To zna svako u gradu. Samo što eto zbog 'mira u kući' Porezna i Sipa neće da se ozbiljnije pozabave njihovim poslovanjem. Borac je još gori po utaji poreza, ali oni imaju političku zaštitu najveću od svih, zato su mirni još neko vrijeme.
Što se tiče FK Željezničar, mi smo koliko-toliko OK u ovom smislu, ali ako Sanin prepiše bratove metode poslovanja proći ćemo najgore od svih, jer mi ničiju podršku nemamo, posebno ne političku.
Re: FK Željezničar
Sanin voli kredite da dize zato kod njega mogu samo plate da kasne al nista strasno. On nece imati problema s transsferima jer nikoga nece moci dovesti osim penzionera na kraju karijere. I ove dvije hrvatske prevare o kojim citava hrvatska pise da su otpad. Pokrit ce kredit na klub plate sta fali.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Škobićevo ministarstvo prespavalo
"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."
Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.
U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.
Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.
Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Nikad se nama Statut odobrit nećeAhmedNurudin je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:20
Škobićevo ministarstvo prespavalo
"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."
Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.
U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.
Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.
Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma nije moguce da je to onaj ministar sto se brine za nasu imovinu.AhmedNurudin je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:20
Škobićevo ministarstvo prespavalo
"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."
Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.
U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.
Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.
Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Re: FK Željezničar
Mora nekad sigurno, dobice ministar noguSamLake je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:52Nikad se nama Statut odobrit nećeAhmedNurudin je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:20
Škobićevo ministarstvo prespavalo
"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."
Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.
U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.
Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.
Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 938
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma moze jos do oktobra blokirat i to mu je to.SamLake je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:52Nikad se nama Statut odobrit nećeAhmedNurudin je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:20
Škobićevo ministarstvo prespavalo
"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."
Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.
U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.
Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.
Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 13 gostiju.

