Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
Markinhio
Postovi: 1370
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Markinhio » 16 jun 2026, 17:34

DamirT je napisao/la:
16 jun 2026, 16:20
Juventinisimo je napisao/la:
16 jun 2026, 16:11
Sport90 je napisao/la:
16 jun 2026, 15:22

Pa bolje je bilo na OI u Hitlerovoj Njemačkoj, nego danas u Americi
Ja volim fudbal...do sada sam odgledao sve i jednu utakmicu, ako Bog da odgledacu ih sve do kraja...
Za mene je svjetsko prvenstvo nesto posebno...politika, rezimi, demokrate, komunisti, hodze, popovi, svecenici, budisti, tu nemaju mjesta...NE INTERESUJU ME..
Ako nisi sposoban da napravis plavi spektakl u svojoj zemlji za SVE LJUDE SVIJETA, onda se ne kandiduj...znam koja se buka dizala za Qatar radi jedne kapitenske trake...najvise su bili bucni Nijemci, a gle cuda...odrzali EP u Njemackoj dvije godine poslije...niti jedne lgbtq+-xyz traka na igracima...Neuer je bio "prvi" za neku kosmicku "pravdu"...a nije tu traku nosao po Njemackoj na EP...licemjeri najveceg nivoa..takve osobe ne mogu smisliti.. :puke: :puke: :puke:

Hajmo zamisliti da su to Rusi uradili bilo kome 2018??? Sta bi cijeli svijet pisao/pricao???
Sta da se Sjeverna Koreja plasirala na ovo prvenstvo??
Treba da treniraju u parku? Da nemaju hotel i vodu?? Da im se zaviri u paksu i provjeri ako imaju raketu??

Iran, kakav god da je, oni su poslali repku na prvenstvo, zanemarujuci sve ostalo. SRAMOTA kako su docekani...mada vidim da nisu samo oni...ovaj bully boy jase koga hoce... :puke:

Ovo SP je dno od organizacije...tesko je prihvatiti da se to desava u Americi... :(

Sport je nesto prelijepo sto spaja ljude sa svih kontinenata..pogotovo svjetsko prvenstvo...ljudi su postali jadni.. :(
Potpis. Ovaj cirkus nece moci oprati taman da svaki mec do kraja turnira zavrsi sa 8 golova. Uzasna organizacija i bas se vidi da nefudbalske/nesokeraske nacije ga organizuju. Naravno osim Meksika.

Gledam kad je Spanija dolazila u Meksiko docekali ih na aerodromu sviraci, plesacice i slicno. Ko god dodje u SAD, docekaju ga naoruzani krezubasi sa kerovima... :puke:

Dabogda vise nikad nista ne organizovali. Takodjer, dabogda isto ovako njih (ali samo njih) pretrazivali po drugim turnirima kad budu ucestvovali.
Bit ce opet za cca 8-12 godina opet amerika domacin jer nema ko,juzna amerika ce ispucat svoj termin na sljedecem SP zbog jedne utakmice

Avatar
Rajaz
Postovi: 13413
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Rajaz » 16 jun 2026, 17:34

Sport90 je napisao/la:
16 jun 2026, 15:22
kraljttbvb je napisao/la:
16 jun 2026, 15:20
Juventinisimo je napisao/la:
16 jun 2026, 14:56
https://sportsport.ba/fudbal/iran-probl ... abi/524069

Ovo neka zayebancija??
Cuj to, viza za samo jedan ulazak u zemlju.... :crazy: :puke:

Vec su u prvoj rundi napravili neregularno prvenstvo...sramota.
Ko bi rekao...znam da su svi pljuvali Qatar(koji je organizovao najbolji SP IKADA) radi onih **** kapitenskih traka sto nisu bile dozvoljene...
Ovdje se maltretira jedan cijeli tim, ali to ne vide "ljudi" sa "vrijednostima"... :roll:

Urugvajce pretresaju kao da su kriminalci...ko zna kakvog jos njesra ima.. :crazy:

Koje yebeno svjetsko prvenstvo.. :puke:
Ako ne ZELIS omoguciti SVIM reprezentacijama ISTE uslove...ne organizuj onda nista...napravi turnir sa repkama koje ti odgovaraju i opleti po terenu...

Ovo je najveca sramota sto sam ikad vidio... :oops:
Dobili su prvenstvo prilicno davno, dok su jos bile normalne prilike i dok su ih vodili normalni ljudi.

A sad se bukvalno izivljavaju na kome god hoce :thumbdown:
Pa bolje je bilo na OI u Hitlerovoj Njemačkoj, nego danas u Americi
Još kad Trump na kraju podigne boginju :lol:

Sport90
Postovi: 1776
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Sport90 » 16 jun 2026, 18:01

Rajaz je napisao/la:
16 jun 2026, 17:34
Sport90 je napisao/la:
16 jun 2026, 15:22
kraljttbvb je napisao/la:
16 jun 2026, 15:20


Dobili su prvenstvo prilicno davno, dok su jos bile normalne prilike i dok su ih vodili normalni ljudi.

A sad se bukvalno izivljavaju na kome god hoce :thumbdown:
Pa bolje je bilo na OI u Hitlerovoj Njemačkoj, nego danas u Americi
Još kad Trump na kraju podigne boginju :lol:
Išao ja u obilazak olimpijskog stadion u Berlinu. Ima Jesse-Owens Lounge (ona je glavna gdje se sakupljaju porodice od igrača kad se igra utakmica) i izmedju ostalog stoje neki natpisi iz novina i jedan od njih na naslovu citira Jessea Owensa: Prvi put se osjećam kao čovjek i prvi put me tretiraju kao čovjeka. Čovjek dosao iz USA u nacističku njemačku crnac i prvi put se osjeca kao covjek. Džaba 4 zlatne medalje sa OI u velikoj Americi morao se voziti u zadnjem dijelu Busa. Izgleda da se opet vraćaju tim vrijednostima, mada pitanje je da li su ih ikad i napustili ili su samo se malo kamuflirali

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1720
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la FoxMulder » 16 jun 2026, 18:23

Egipat sinoć odličan. Zimus na afičkom kupu nacija nisu odigrali nijednu ovako kvalitetnu utakmicu
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

qaa18
Postovi: 3555
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 16 jun 2026, 18:23

Sport90 je napisao/la:
16 jun 2026, 18:01
Rajaz je napisao/la:
16 jun 2026, 17:34
Sport90 je napisao/la:
16 jun 2026, 15:22

Pa bolje je bilo na OI u Hitlerovoj Njemačkoj, nego danas u Americi
Još kad Trump na kraju podigne boginju :lol:
Išao ja u obilazak olimpijskog stadion u Berlinu. Ima Jesse-Owens Lounge (ona je glavna gdje se sakupljaju porodice od igrača kad se igra utakmica) i izmedju ostalog stoje neki natpisi iz novina i jedan od njih na naslovu citira Jessea Owensa: Prvi put se osjećam kao čovjek i prvi put me tretiraju kao čovjeka. Čovjek dosao iz USA u nacističku njemačku crnac i prvi put se osjeca kao covjek. Džaba 4 zlatne medalje sa OI u velikoj Americi morao se voziti u zadnjem dijelu Busa. Izgleda da se opet vraćaju tim vrijednostima, mada pitanje je da li su ih ikad i napustili ili su samo se malo kamuflirali
Pa lik se po osvajanju medalje u Americi nasao u situaciji da ids u restoran, nisu mu dali na prednja vrata, toliko o ljudskim pravima u Americi.
A i sta bi kad je Amerika životinjska farma, a i predsjednik im lici na glavne nositelje vlasti na farmi, pa i Melani se uklapa kad se malo bolje zagledamo u facu.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 16 jun 2026, 18:55

Odulji se ovo čekanje utakmica, dugo do 21h
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
tiketoke
Postovi: 488
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la tiketoke » 16 jun 2026, 20:02

slika

Nevjerovano sta mora raditi da bi imao bijelca u ekipi

Tj tešku panjinu Rabiota

Zbog njega su izgubili 1/2 na proslom Euru i opet se nije opametio

Pa ima li inteligentniji bijelac od ovog upm

Inace ,osim ove rupe. Perfektan tim

Avatar
Atlanta
Postovi: 346
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Atlanta » 16 jun 2026, 20:07

tiketoke je napisao/la:
16 jun 2026, 20:02
slika

Nevjerovano sta mora raditi da bi imao bijelca u ekipi

Tj tešku panjinu Rabiota

Zbog njega su izgubili 1/2 na proslom Euru i opet se nije opametio

Pa ima li inteligentniji bijelac od ovog upm

Inace ,osim ove rupe. Perfektan tim
Pa theo hernandez je isto bjelac jeboga ti :lol:
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

19vendetta87
Postovi: 10272
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 jun 2026, 20:12

Atlanta je napisao/la:
16 jun 2026, 20:07

Pa theo hernandez je isto bjelac jeboga ti :lol:
Jeste, ali nije cistokrvni Francuz.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
arelinho
Postovi: 14066
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la arelinho » 16 jun 2026, 20:16

Rabiot odigrao odličnu sezonu. Bilo očekivano da će početi.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13299
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la StevieG8 » 16 jun 2026, 20:20

tiketoke je napisao/la:
16 jun 2026, 20:02
slika

Nevjerovano sta mora raditi da bi imao bijelca u ekipi

Tj tešku panjinu Rabiota

Zbog njega su izgubili 1/2 na proslom Euru i opet se nije opametio

Pa ima li inteligentniji bijelac od ovog upm

Inace ,osim ove rupe. Perfektan tim
Meni fkt nije jasno kakav je ovo sastav, kako skupa Olise Dembele Doue i Mbappe
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DamirT
Postovi: 30910
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 16 jun 2026, 20:22

Vuce na 442. Po krilima Olise i Doue. Napad Dembele i Mbappe :hmmmmm:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Sindikat12
Postovi: 2270
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Sindikat12 » 16 jun 2026, 20:30

DamirT je napisao/la:
16 jun 2026, 20:22
Vuce na 442. Po krilima Olise i Doue. Napad Dembele i Mbappe :hmmmmm:
Brutalan napad…. Mada ocekujem dobar otpor od Senegala, ocekujem dobru tekmu

Avatar
Venom
Postovi: 2227
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Venom » 16 jun 2026, 20:41

Meni se vezni red Francuske nikako ne sviđa i zbog toga mislim da nece do kraja, iako je ostatak rostera brutalan
Srce, čast i ponos!

Avatar
Finn
Postovi: 10057
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Finn » 16 jun 2026, 20:45

Venom je napisao/la:
16 jun 2026, 20:41
Meni se vezni red Francuske nikako ne sviđa i zbog toga mislim da nece do kraja, iako je ostatak rostera brutalan
Možda ide na to zabit ćemo više nego primiti, pa tako do kraja :mrgreen:

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 16 jun 2026, 20:49

Prejaka Francuska, ali vidjet ćemo na terenu kako će to izgledati
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 16 jun 2026, 20:50

Venom je napisao/la:
16 jun 2026, 20:41
Meni se vezni red Francuske nikako ne sviđa i zbog toga mislim da nece do kraja, iako je ostatak rostera brutalan
Ionako im vezni red služi samo da popune prvih 11.

Avatar
Asteriks
Postovi: 10294
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Asteriks » 16 jun 2026, 20:50

Nadamo se da će Lavovi ovoj žgadiji isprašiti tur.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2020
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 16 jun 2026, 20:56

19vendetta87 je napisao/la:
16 jun 2026, 20:12
Atlanta je napisao/la:
16 jun 2026, 20:07

Pa theo hernandez je isto bjelac jeboga ti :lol:
Jeste, ali nije cistokrvni Francuz.
What that even means?

Avatar
coelho41
Postovi: 15710
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la coelho41 » 16 jun 2026, 20:58

Francuzi su na papiru prejaki.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Galion, Goalgetter, Mocvara1991, onajlikk i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []